Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Свержение конституционного строя
Вы находитесь: Політика / Україна / УНП: БЮТ+ПР=ГКЧП

УНП: БЮТ+ПР=ГКЧП

Совет Черниговской городской организации Украинской народной партии единогласно принял решение создать общественный орган, целью которого станет противодействие конституционному перевороту в стране.

Координатором действий Комитета защиты основного закона избрали председателя Черниговской городской организации УНП, депутата Новозаводского районного совета Андрея Глухенького.

Об этом «Высокому Валу» сообщил Игорь Левенок, пресс-служба ЧЕО УНП.

По мнению партийцев, попытки пересмотреть Конституцию Украины взрывают государственный строй и составляют смертельную опасность для украинской демократии. Партийцы провели аналогию таких действий с попыткой государственного переворота (ДКНС) в 1991 году. Кстати, Черниговщина в то время первой отреагировала митингами протестов на действии путчистов.

Совет Черниговской городской организации УНП направил телеграмму по адресу президента Виктора ЮЩЕНКО и председателя Верховной Рады Украины Владимира Литвина с требованиями „прекратить промосковский переворот в Украине и немедленно остановить мятежников из Партии регионов и Блока Юлии Тимошенко”.

В случае продолжения захвата власти в стране вышеназванными политическими силами Комитет защиты украинской Конституции оставляет за собой право организации акций гражданского неповиновения и сопротивления форсированному наступлению на демократию.

Комментарии (11)

Знаючий багато | 2009-06-04 13:13

Ігоре Олександровичу, я не Андрій

Також дещо знаючий | 2009-06-03 17:25

Адрію Федоровичу, я не Ігор

Знаючий усе | 2009-06-03 17:10

Ігорю, тобі що, в робочий час нічим займатися, як вишукувати ворогів партії та клеймити їх? Це входить до твоїх посадових обов`язків працівника віддлу освіти чи прес-секретаря партії? Чи боязко вже?

Також дещо знаючий | 2009-06-03 16:23

Андрію - тобі в РДА немає більше чим зайнятися, аніж поливати брудом однопартійців???

Знаючий | 2009-06-03 14:20

Агов, навіщо блог Левенка прибрали? Ми ж читали гуртом день і ніч всі ДВІ його статті! А роздуми про економічну кризу можна взагалі підручником видавати і бігом у школу!!! І вчити, вчити, вчити....

Не анекдот | 2009-06-03 11:23

1. Скільки у ВРУ нардепів, які мають другий паспорт Держави Ізраїль або законне право на його отримання ?
Відьповідь: більше 300!
2. Кого обере більшість у 300 нардепів Президентом України ?
Відьповідь: див. п.1

Знаючий більше | 2009-06-03 10:11

А Знаючий часом не забув що і він теж стоїть в рядах УНП, бо якщо забув, то можна нагадати й показати його заяву йому, або іще комусь...

Знаючий | 2009-06-03 09:47

Я так і знав, що УНП врятує світ! Відповідно, якщо ширки не буде, в УНП знову скажуть, що "тільки завядки рішучим діям партійців з УНП було недопущено спробу конституційного перевороту". Якщо ж ширка буде - Левенок напише - "і лише УНП рішуче заявляла про свій протест". Коротше, можна нічого не робити, лише погавкувати.

SeGrey | 2009-06-03 09:36

Називається, що партія рятує себе. Час вже думати про щось більше ніж вузькопартійні інтереси. У конституція чітко прописані механізи за яких може бути змінена конституція. І НІХТО не зможе обійти цих механізмів. Тож якщо і будуть спроби змінити конституцію, то лише у законних межах.
А кричати, що начебто відбувається конституційний переворот - ЦЕ БОЛТОЛОГІЯ!

Алексей ІІ | 2009-06-02 21:19

"Партійці провели аналогію таких дій із спробою державного перевороту (ДКНС) в 1991 році".
Разберитесь с коррупционном в сфере образования и "кумовством" при устройстве на работу без соответствующего образования. А идея президента директора пивзавода предлагать.?
ГКЧП вспомнили. В 2004 надо было останавливать себя и друзей своих. типа Славка.
Да не будет союза ПР и БЮТ. ЧТо у вас в партии политологов нет. А хотя - теперь вы смело сможете сказать . что вы сохранили мир и покой, демократию и свободу слова.

Алексей_ | 2009-06-02 19:55

Ишь как за власть держатся..
закрыть