Последнее обновление: 09:51 вторник, 4 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Пресс-конференция
Вы находитесь: Політика / Україна / Иван Куровский: Цены на жильё упадут, и уже никогда не будут докризовыми
Иван Куровский: Цены на жильё упадут, и уже никогда не будут докризовыми

Иван Куровский: Цены на жильё упадут, и уже никогда не будут докризовыми

Министерством регионального развития и строительства отработана ценовая политика вцелом по государству относительно формирования себестоимости одного квадратного метра жилья.

В частности, для города Киева это 8000 грн./м2, для областных центров это 7000 грн./м2, для всех других населенных пунктов это 5000 грн. Это стоимость строительства согласно действующих норм и правил.

Об этом сегодня "Высокому Валу" заявил народный депутат от БЮТ Иван Куровский после пресс-конференции в Чернигове:

- Себестоимость домов в Черниговской области почти вдвое дешевле. Если для райцентров расчётная цена 5000 грн./м2, то в Носовке Черниговской области будет строиться за 2600 грн. /м2. Это будут большие убытки, но нужно помочь людям, когда есть возможность.

Относительно тенденций вообще, то в ближайшие 4-5 месяцев возможен спад цен на жильё, на квартиры. Думаю, что ситуация застабилизуеться в июле-сентябре, когда спад достигнет дна, - сказал он.

Народный депутат выразил уверенность, что в конце года начнется оживление в строительной отрасли. Большими темпами будет происходить строительство, будет увеличиваться цена:

- Конечно, цены никогда не достигнут докризового периода. И хорошо, что этот кризис наступил, что такие заоблачные цены на жильё были, если в Киеве цена одного м2 достигала $20000, то это ненормально.

То, что кризис приземлил на землю таких бизнесменов, это как раз является позитивным. Возвращения к таким ценам уже не будет. Это почти 100%. Рост цен возможен, но в разумных пределах.

Комментарии (25)

SeGrey | 2009-02-24 12:14

Українець
Красиво пишете. Але... Тактика концтаборів? Та ви й гадки, певно, не маєте що таке концтабір. І гріх з вами, якщо ви сучасністьпорівнюєте з життям в концтаборі. Я спілкувався з одним в`язнем концтабору. Він мені казав, що там за вбитого давали в нагороду годинник, там людей годували хлібом і водою. Та їх ніхто не поважав і не цінував. І для нього сучасність набагато краща, ніж ті часи в концтаборі. Наступне - ви вважаєте, що всі жителі залежать від доброти Куровського? Так, він добра людина, але ви перебільшуєте. Далі - він здирає з нас тисячі доларів за метр квадратний. Ціни, як ви розумієте, формує ринок. Зараз ціни впали, бо ринок зменшився. Немає покупців, немає грошей, от ринок і змушує понижувати ціни. Тобто, ви знов перебільшуєте. Ваша теза про те, що чесним шляхом не заробиш мільярди - можливо, не пробував, не знаю. А ви пробували? Чому ви з такою впевненістю говорите? І наостанок, давайте в першу чергу звертати увагу на себе, а вже потім вказувати на недоліки інших. І велике прохання - конструктивніше!!!

Українець | 2009-02-23 17:57

Українське суспільство хворе,цілком згоден, але не смертельно - тож можемо вилікуватися і жити щасливо титульною нацією українців. А щодо допомоги селянам (окремого регіону) це називається тактика концаборів, де в язням кидають буханку хліба на сто чоловік, а вони потім гризуться між собою, хоч живуть в однаковій біді. Певно і Вам,Segrey,симпатизує Куровський, тим, що певною мірою залежите від його доброти. Я нічого не написав проте, що Куровський щось там пообіцяв і не зробив, я написав проте, що такі куровсікі,( в буквальному і не в буквальному сенсі слова) здирають з таких як ми з вами десятки тисяч доларів за квадратний метр житла, а потім приїздять до рідних
сіл, і починають д о б ро д є й с т в у в а т ь. Це і ахмєтови, і пінчуки, і тарути. Повторюсь, чесною працею, не заробиш у нашій країні мільярди
Історія говорить, що фараони побудова ли піраміди, аже, ніхто не скаже,що простий єгиптянмн як і кошти давав на піраміду так і будував її власноруч. От Ви мене докорили тим, що я не здатен зробити щось сам, а докоряю Куровському, який робить все. Я цілком успішна людина, для свого простого українського чесного життя, я хочу щоб моя країна процвітала як економічно так і духовно, і поки я навколо себе бачитиму неправду, несправедливість та страждання простих людей через недолугу владу, я мовчати не буду. А мірятися з кимось : хто більше зробив я не буду. Бог прийде всіх розсудить.

Vlad Savenok | 2009-02-23 16:06

Українець
SeGrey
SeGrey, не звертай увагу на коментарі. Уже кілька разів я спостерігав, як редакція намагалась дати безсторонні, неполітичні і проблемні матеріали (місцеві і загальноукраїнські) , і в цьому випадку також, але зашорені політично-виборчими маніями накидаються на будь-що.
  Таке враження, що країна перетворилася на політичних неврастеніків. А ще звинувачуємо, що хтось, хто нами керує, чи рветься до влади,мовляв, всі вони несповна розуму.
  По коментарях і їх агресивності можна судити про хворе суспільство, яке складається з хворих індивідів.

SeGrey | 2009-02-23 15:12

Українець
Куровський говорив не лише про ціни на житло. Просто редакції ВВ більш цікава ця тема. Про села: може ви дасте відповідь як бути якщо село бідує і навіть школи нема? Іван Куровський опікується тими селами за якими він закріплений. Це південні райони нашої області. Ви від цих людей розказуєте про нього? Там де він дає робочі місця, сприяє виділенню коштів з бюджету. Вирощує гарні урожаї. А що ви зробили, щоб допомогти собі і іншим? Куровський досягнув успіху, але він не ховається - їздить по селам і надає їм допомогу. Зможете повторити, то вперед!!!

Українець | 2009-02-23 13:40

Мені просто цікаво, для кого ця інформація? Ціни на житло- цікава інформація, але не актуальна, бо більшість населення України навіть і не думає про купівлю нового житла. Явно ця інформація і не для сільських жителів, які продають свої хатинки по 5000 -6000 гривень, якби в селах мали ж такий доступ до інтернета як і місті, то вони б висловили б свою думку з цього приводу. Вже Юля і спекулянтів порозганяла,і ціни на бензин зменшились та стали стабільними, комунальні послуги подешевшали. Давайте ще в одну казку повіримо:про здешевшання житла. Куровстький краще б дав прес-конференцію, та розповів би громадскості,точніше дав рецепт як виїхати з села, в якому навіть клуб згорів, а потім повернутися туди вже олігархом. Отож-бо ви,українці,простий народ,гризетеся на сайтах, а над вами цілі інститути працюють як би побільше викачати з вас грошей. Навіть цінами на житло.Адже,зрозуміло і дурню,що скільки б не коштувало житло сьогодні за чесну працю купити його не доступно, бо ціни штучно завищені у десятки разів. Українці пробували пожити в кредит, то вже дуже за це пошкодували. При такій владі в українця є два варіанти: жити багато,але
не чесно, а бо чесно,але бідувать. Факти говорять самі за себе. На кожного народного депутата, можновладця,посадовця,успішного бізнесмана -можна накопати купу компромату.

zzz | 2009-02-23 13:03

Чернігівець
zzz
SeGrey
В мене припущень нема, оскільки маю доступ до необхідної інформації. І до тієї, якої не прочитаєш в жодному підручнику :))). Вказала на факти, а припущення - то для вас.
"за своє життя відповідальні ви самі, а не хтось!!!"
-100%. Своїм життям повністю задоволена, особливо коли купила квартиру завдяки кризі не влазивши в кредит........ . Цінами житлобуда теж цікавилась в процесі..... тому й звернула особливу увагу на сказане ІІК.

SeGrey | 2009-02-23 11:56

Чернігівець
zzz
"А оскільки він курує більшість районів області (а може й усі) маючи своїх ручних голів райрад, то є й відповідальним за їх діяльність/бездіяльність" ЗАЛИШТЕ свої припущення при собі. А якщо якогось голову райради треба наказати за відповідальність - то робіть це. Пишіть заяви, звернення, показуйте людям потрібну інформацію. Чи що? Ви не знаєте як це робиться? Які закони треба використовувати? Своїх прав не знаєте? То сідайте й читайте підручники і закони України. І знайте, що за своє життя відповідальні ви самі, а не хтось!!!

zzz | 2009-02-23 11:26

Чернігівець
"І це добре, що ця криза наступила, що такі захмарні ціни на житло були, якщо в Києві ціна одного м2 сягала $20000, то це ненормально."
Це говорить фахівець-будівельник, який по тих же цінах (ненормальних) і продавав квартири, а зараз його прибутки впали мінімум на 90%. Може хтось повірить в щирість його слів?
А оскільки він курує більшість районів області (а може й усі) маючи своїх ручних голів райрад, то є й відповідальним за їх діяльність/бездіяльність.

Чернігівець | 2009-02-23 09:54

Люди, ви що?!?!
  Вам, фахівець-будівельник розповідає про житлове будівництво, а вам тільки бистріше обсипати багнюкою треба...
  Дуже соромно за вас...

SeGrey | 2009-02-23 09:44

Хто з коментуючих знайде людину, яка зробила більше для Чернігвщини ніж будь-хто з вас? А? Може Маньковський, чи Приходько? Чи будь-хто. Іван Куровський вкладає свої зусилля, щоб підняти Чернігівщину. Так він має господарство в деяких районах. Подивіться на нього - одне з найбільш успішних. І люди там працюють і отримують зарплату. А минулого року він наприклад вклав у ремонт шкіл значні кошти. І деякі школи змогли зробити те, що не робилося роками. Це погано? Думайте своїм розумом, а не слухайте чутки!!!

2009 | 2009-02-23 09:13

Свт. Донцов
А вы ей богу провокатор.... . Ибо даже самому тупому не придет в голову такое написать "3-5 депутатів,прагматиків яки б моглиб зупинити Юлю"

ще й який професор! | 2009-02-22 21:16

та що ви хочете путнього від *дівки? та ще й крашеної в блондинку? це ж повна ж*па! І таких же безсовісних холуїв собі в партію назбирала. Ви назвіть хоча б одну порядну людину в чернігівському БЮТі! все якась шушера...

Професор | 2009-02-22 17:46

Як скорочують робочі міста? А просто беруть і продають "Криворіжсталь"після чого скорочують робочі містя. і соціальні програми А хто ініцював?і де сир?..або наприклад є "каліція" як де-хто говорить,не голосує за припинення стихійних ввезень всякого непотрібу із-за кордону,наприклад з Китаю...Ви доречі ніколи не бачили як с кораблів знімають тисячі баулів з єроглфм.,а коли відкриваєють баул, то там житомирськи шкарпетки?Це що? Чи Ви не бачите що дієтся в промисловості,с.госп.закриваются дитячі садки,школи лікарні...Порада:спробуйте хочаб розширяти економіку дотуйте окремі галузі,,хоть як це робили В, Янукович та М. Азаров, а не видавлювати по повній програмі "прорив"з держави і народу...Хочу звернути увагу на Білорусь там є чому повчитися...

Редактор новин | 2009-02-22 14:18

Гарні шубки.

2001 | 2009-02-22 13:52

111 - 2001
Я спрашивал: "каким это образом Юля останавливает промышленность и сокращает рабочие места."

111 - 2001 | 2009-02-22 10:10

Каким образом остановить их в нынешней ситуации? Очень просто - НЕ ГОЛОСОВАТЬ больше за этих *!!! Тогда ни Куровский, ни * Тупица (девичья фамилия Романовой) не будут нами типа руководить!

2001 | 2009-02-21 23:54

Свт. Донцов
А интересно, каким это образом Юля останавливает промышленность и сокращает рабочие места. Прежде чем что-то написать советую вам думать.

Свт. Донцов | 2009-02-21 22:29

Невже в фракції БЮТ ВР немає 3-5 депутатів,прагматиків яки б моглиб зупинити Юлю яка спиняє промисловість і скорочує робочі міста?Більш руйнівного й недолугого уряду за часи незалежності не було.Про яке житло йде мова?Раніше при ЦАРЮ багаті будували храми,школи,вузи,а в теперішній час, ці горе-українці тільки патякають, не даром серед них стільки імпатентів не тільки в політиці і в економіці?...

2001 | 2009-02-21 21:50

111
Каким образом????? в нынешней ситуации то.

111 | 2009-02-21 21:23

Зараз немає ніякої різниці, але ж їх треба строїти і виховувати бо країна не може жити без влади - це утопізм. просто владу треба жорстко контролювати.

2001 | 2009-02-21 21:02

А какая разница БЮТ или ПР или НУНС или еще какая гадость????

111 | 2009-02-21 20:10

а ще цей Іван уже багато років "сотворяє комунізм" у кількох селах на Чернігівщині - прикупив земельки, щось там будує, комусь платить - йому кланяються як барину, а він утішається. А якийсь писака алкаш увіковічнює його в тупих книжках. Жах! І це тільки одне обличчя БЮТу...

2001 | 2009-02-21 19:21

А строительство в Носовке он начал вести еще в 2007 году, а теперь рассказывает что старается для людей. Люди где вы видели депутатов - филантропов в Украине?????? Кому вы верите??? И разницы нет в их принадлежности к любой из партий!!!!!!!!!!!!!

2001 | 2009-02-21 19:14

А какая разница БЮТ или ПР или ЕЦ или еще что либо.
Про этого пана Куровского чего говорить, толи он депутат, толи олигарх,
скупил земли в Черниговской области и лоббирует свои интересы в ВР.

Отчаяный | 2009-02-21 19:06

люди - неверте этим брехунам из БЮТа. перед выборами они будут врать и не сморгнут глазом. они все либо ж*ды либо бандиты!
закрыть