Останнє оновлення: 12:03 четвер, 13 березня
Алкогольний геноцид
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Реклама смерті в Україні: Молодь починає боротьбу
Реклама смерті в Україні: Молодь починає боротьбу

Реклама смерті в Україні: Молодь починає боротьбу

Молодіжні громадські організації розпочинають системну роботу щодо повної заборони алкогольних напоїв та пива в першу чергу.

Всупереч чітко позначеній у Західній Європі тенденції до зниження рівня споживання пива й алкогольних напоїв, в Україні їхня популярність із кожним роком збільшується.

За даними фахівців, рівень споживання пива в Україні складає близько 60 літрів в рік на кожного жителя України.

Українська федерація молодих медиків України, Українська асоціація студентського самоврядування, Асоціація молодих медиків України, Республіканська християнська молодь України прийняли рішення щодо створення Молодіжного громадського комітету «Молодь за повну заборону реклами алкоголю».

Настирлива, краще сказати – агресивна реклама пива вже зробила його національним «напоєм» українців, росіян й інших слов'янських народів. Стереотип, нібито пиво – безневинний «напій», роблить свою чорну справу.

Та пиво, як і будь-яку іншу алкогольну суміш, з об'єктивних причин не можна називати харчовим продуктом або «напоєм». Термін «напій» маскує істинну сутність наркотичної суміші й сприяє утвердженню в свідомості програми, що змушує людину отруюватися.

Пиво є повноцінним алкогольним продуктом і містить такий же алкоголь, як і горілка, причому алкоголь низькосортний з високим вмістом «важких» спиртів. Їх ще називаються сивушними маслами.

Пивний алкоголізм – це не вигадка, а сувора реальність. З усіх видів алкоголізму пивний виникає легше всього й позбутися від нього важче. За твердженням європейських вчених, саме пиво й часте його вживання стає пусковим механізмом для розвитку в людині алкогольної залежності.

У чинному законодавстві України (як і Росії) пиво виведене за рамки алкогольних напоїв. А тому до нього не застосовуються нормативні акти, що регулюють оборот і рекламу алкогольної продукції.

Саме тому зараз стали з'являтися молоді «пивні алкоголіки» - підлітки, що занедужали алкоголізмом тому, що вживали винятково цей напій.

Враховуючи особливу гостроту проблеми пивного алкоголізму в молодіжному середовищі України та за дорученням Молодіжного громадського комітету «Молодь за повну заборону реклами алкоголю», Андрій Черних виступив 3 грудня на засіданні робочої групи при Мінсім’ямолодьспорті щодо внесення змін до Закону України „Про внесення змін до деяких законів України”(щодо посилення контролю продажу та заборони реклами пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів).

Пропозиції стосувалися необхідності внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів в частині формулювання визначень алкогольного напою, пива та слабоалкогольної напою, а саме:

– «алкогольні напої - продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць (щодо пива – понад 0,5 відсотка), які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодами 22 03, 22 04, 22 05, 22 06, 22 08;».

– «пиво – алкогольний напій, який одержується в результаті спиртового бродіння (низового чи верхового) розчину (сусла), приготовленого з зернової сировини (ячмінного, пшеничного або іншого солоду), хмелю та води, в який можуть бути додані цукор, ароматизатори, барвники, діоксид вуглецю та інші речовини з вмістом спирту етилового не менше 0,5 відсотків об’ємних одиниць та відноситься до товарної групи Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодом 22 03, а також будь-який напій, що виготовлений шляхом змішування пива з безалкогольними напоями, що відноситься до товарної групи Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодом 22 06 з вмістом спирту етилового не менше 0,5 відсотків об’ємних одиниць;

– слабоалкогольні напої – алкогольні напої з вмістом спирту етилового від 1,25 до 8,5 відсотків об’ємних одиниць та екстрактивними речовинами не більше ніж 14,0 г/100 см, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю».

Прийняття зазначених змін сприятиме серйозним обмеженням на рекламу пива, заборону на продаж неповнолітнім і на розпивання в громадських місцях.

Зазначені міри зможуть знизити ріст дитячого пивного алкоголізму – переконаний Координатор Молодіжного громадського комітету «Молодь за повну заборону реклами алкоголю» Андрій Черних.

Спільна заява молодіжних громадських організацій щодо необхідності повної заборони реклами алкоголю

Сьогодні в Україні близько 2 мільйонів алкоголіків – завдяки просуванню "слабоалкогольної отрути" знищується молоде покоління українців.

Для того, щоб докорінно назавжди підірвати здатність нації до опору, застосовується сьогодні проти українців прихована зброя – генетична. Йдеться про цілеспрямоване руйнування генофонду нації шляхом наркотичного, алкогольного, тютюнового геноциду.

Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів є одним із інструментів поширення та пропаганди наркотичної отрути.

Немає будь-яких виправданих резонів для того, щоб шкідлива реклама алкоголю і тютюну тиснула на свідомість підростаючого покоління. Все-таки здоров'я нації важливіше, ніж інтереси виробників, рекламувальників та споживачів шкідливого зілля.

З практики відомо – чим довше зволікають з ухваленням заборонних рішень, тим більше аргументів з'являється в опонентів, аби це зволікання розтягти в часі. Та й якось не віриться, що рекламний бізнес "піде з торбою" через заборону "реклами смерті", яка займає лише чверть ринку реклами.

Звісно, людина, яка не вживає алкоголю та тютюну, обома руками проголосує за негайну заборону такої реклами. Її підтримають батьки дітей підліткового віку, оскільки саме підлітки - попри те що мають дорослі амбіції – сприймають будь-яку рекламу все ще по-дитячому, тобто безпосередньо.

40% хлопців і 20% дівчат знають смак алкоголю з десятилітнього віку. У 13 років – вже дві третини.

У 14 – не цураються спиртного 90% підлітків. Полюбляють слабоалкогольні напої та особливо пиво. Кожен п'ятий у восьмому класі вже хоч раз, та напивався.

Фахівці кажуть – двоє з трьох хлопців в Україні гинуть через те, що, напившись, шукають пригод на свою голову.

Серед причин алкоголізації молоді - доступність спиртного, агресивне суспільство, агресивна реклама. Офіційні дані констатують - майже дві третини ув'язнених здійснювали злочини саме у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння.

Сьогодні іде тотальна дегенерація суспільства. Причиною того є поширення, реклама та легка доступність слабоалкогольних напоїв для молоді.

За офіційними даними Україна втрачає щороку понад 40 тисяч своїх громадян, загибель яких обумовлена алкоголем. За 17 років населення України скоротилося на 5 з половиною мільйонів (51,94 млн. на 1 січня 1991 року — 46,40 млн. на 1 грудня 2007 року).

Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 12-13 літрів абсолютного спирту на душу населення за рік (за неофіційними даними – це 20 літрів).

Поряд з цим, за даними ВООЗ на 2008 рік, Україна займає перше місце в світі по вживанню алкоголю серед дітей та молоді: 40% дітей у віці від 14 до 18 років вже залучені до систематичного вживання алкоголю.

За останні 10 років кількість осіб, що знаходяться в залежності тільки від пива, зросла в 10-12 разів. Проте, наше законодавство не визнає алкогольним виробом пиво, тим самими позбавляючи населення країни захисту від алкоголізації. Відповідно до даних ВООЗ нормою вважається вживання не більше 0,33 л пива на день. У жінок при регулярному та значному перевищенні вживання цього напою алкоголізм може розвинутися вже через півроку. Чоловіки за таких умов стають алкозалежними за шість років, а дитина – за лічені місяці.

Ситуація з слабоалкогольними коктейлями не менш загрозлива: вони фактично не містять жодного з компонентів, вказаних на етикетках. По суті, слабоалкогольні коктейлі – це алкоголь невідомого походження із додаванням цукру та ароматизаторів. Психіатри-наркологи зауважують, що шкода здоров’ю від слабоалкогольних напоїв прямо пропорційна кількості випитого алкоголю у перерахунку на чистий спирт.

Очистити Україну від реклами смерті та зберігши дітей та молодь від шкідливого впливу - це наш обов'язок і наша справа. Від нас залежить здоров’я та майбутнє наших дітей.

Україна має стати вільною від реклами смерті!

Враховуючи вищезазначене та з метою збереження здоров’я молоді, ми лідери Всеукраїнських молодіжних громадських організацій:

  • Українська федерація молодих медиків
  • Українська асоціація студентського самоврядування
  • Асоціація молодих медиків України
  • Республіканська християнська молодь

- прийняли рішення про створення Молодіжного громадського комітету «Молодь за повну заборону реклами алкоголю».

Координатором Молодіжного громадського комітету «Молодь за повну заборону рекламу алкоголю» призначений Черних Андрій Олегович – Перший заступник Керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму.

м. Київ, 2 грудня 2008 року

Коментарі (21)

tonya | 2009-06-16 18:31

Zhalko deteu nerozhdennuh matereu-alkogolichek!!!! V chem oni vinovatu, bednue! :-( Takih yblydish ya b sterelizovala, nesmotrya na mass mediy, kotoraya b pisala o "pravah cheloveka". A podymali o pravah nerozhdennuh deteu, kotorue rodyatsya debilami i bydyt mychatsya vsy zhizn', ne po svoeu vine????!!!!!!!

Дормидонт | 2009-06-11 16:13

Чем больше быдла сдохнет - тем для властей лучше. Кризис однако. Вам же обещал Ющ 5 миллионов рабочих мест - вот их и будет 5 миллионов. Всего. Украинцев должно остаться к 2020 г не более 20 млн - освобождается жизненное пространство для истинных арийцев. Гитлер дурак пер войной на союз, а тут без всякой войны захватили. Уже 6 млн подохло в незалежной, и еще сдохнет поболе.

Тамара | 2008-12-17 22:02

Задумайтесь- кому выгоден целенаправленный геноцид нации-алкоголизм,табакокурение,наркотики? Тем ,кто наживается на несчастьи зависимых от этой отравы. Не набивайте карманы деньгами негодяям.Они питаются вашим здоровьем. Происходит дебилизация нации!!!

Шева | 2008-12-11 00:09

В Европейських країнах так само дозволено вживати пиво на вулиці.

гость | 2008-12-10 09:26

В росии пиво разрешено, не пишите бред

Антон | 2008-12-08 12:45

Підтримую. Треба ще заборонити рекламу тютюнових віробів.

Ishtar | 2008-12-08 10:13

Товарищи, все гороздо хуже, алкоголизм уже стал национальной трагедией, к стати куда большей чем все голодоморы вместе взятые. Голодомор просто убивал людей - неспорю очень их жаль, но спиртное разрушает, калечит каждую клетку организма, как следствие инвалидными становятся и хромосомы. Ребенок получая от родителей два набора вот таких хромосом-инвалидов еще до своего появления на свет уже искалечен, и эта цепь непрерывна.
Раньше на руси были крепкие рослые мужчины, а что сейчас, куда делись эти богатыри? Их "сожрал" ущербный хромосомный набор родителей переданый от их родителей.
Сспособ борьбы есть не популярный, но есть. Непопулярный потому, что это вроде как нарушение прав человека, но он действительно действует. Фины приняли закон, согласно которому женщина пойманная в нетрезвом сотоянии, в первый раз ставится на учет, в соответствующую службу, сроком на пять лет в течение которых не может родить (временная стерелизация). Повторно пойманная в нетрезвом состоянии женщина лишается возможности вообще когданибудь родить (полная серелизация).
А мы говорим об анти рекламе пива и вырубках виноградников, не там ищете товарищи.

olenka | 2008-12-07 21:15

заметочка с сайта
На сегодняшний день черниговские магазины предлагают *** разных марок по цене в среднем от 13 до 28 гривен. Самый большой выбор – в магазине ***, около двадцати видов этого ***.
Для детей, которые тоже по традиции хотят отведать ***, выпускают специальное детское ***. Но, к сожалению, детский новогодний напиток в яркой упаковке есть не везде. Только в нескольких черниговских магазинах можно было увидеть сегодня два вида детского ***: со вкусом клубники (6.73 грн.) и барбариса (8.56 грн.).
G***d.cn.ua
так и хочется сказать- детки присоединяйтесь к дружной армии алкоголиков. ужос

f | 2008-12-06 18:22

в европейских странах , и в России тоже, ЗАПРЕЩЕНО пить пиво на улицах из бутылок. В России даже запрещается носить бутылки со спиртным по улице в прозрачном пакете.
вот так..
а у нас типа свобода и демократия, тьфУ!!!!
просто разгул безнаказанного быдла

Сергій | 2008-12-06 13:00

Як з наркотику робили "напій" - хронологія:
1972 рік:
ГОСТ 18300 — 72 п. 5.1.
Этиловый спирт — это легковоспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам, вызывающим сначала возбуждение, а затем паралич нервной системы
1982 рік:
ГОСТ 5964 — 82 п.4.1.
Этиловый спирт — легко воспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам
1993 рік:
ГОСТ 5964 — 93 п.7.1.
Этиловый спирт — легковоспламеняющаяся, бесцветная жидкость с характерным запахом.
Прикольно, да?
С запахом, господа алкоголики, с запахом!

Сергій | 2008-12-06 12:51

Шева
1. Скажіть, в чому різниця? Я бачу різницю у способі вживання - через шлунок або легені.
2. В чому різниця результату дії на організм 50 г спирту - залити його у вигляді водного розчину чи у вигляді вина?
3. Аналіз такий: більше алкоголю - менше населення; більше пива - більше дебілів.
4. А від іншого хіба менше мізків в унітаз піде?

kos1k | 2008-12-06 11:36

пили, пьют и будут пить...дети смотрят на родителей...замкнутый круг.

Шева | 2008-12-06 10:23

1. Сергій ви порівнюєте непорівняні речі. (Кокаїн і алкоголь)
2. Дуже багато народів вирощують виноград і відповідно роблять з нього вино, але в цих країнах ніхто не кричить про знищення галузі і традицій. Культура споживання чи ні?
Німці, Чехи взагалі затяті алкоголіки, тому що пива випивають величезну кількість, а в країні, тиша і спокій по цьому питанню. Алкашня, чи може у людей є культура споживання і традиції?
Українці з давніх давен займались самогоноварінням, відповідно складалась традиція і культура споживання напою. За роки радянської окупації культура і традиції нищились, суспільство деградувало, а тепер браві хлопці взявши "сокиру" хочуть спочатку "рубати" рекламу алкогольних напоїв, а потім прийде час і за виноградники візьмуться.
В цій ситуації головне добратись до коріння проблеми, а не займатись обпилюванням однієї гілочки, можливо тієї на якій сидиш.
Моя бабця казала: "Дурного робота знайде."
3. Статистика не може вказати з чього випливає та чи інша проблема. Для цього потрібен аналіз.
4. Пиво люблю, але те що виготовляє наприклад Чернігівський пивзавод це дійсно бодяга. Як можна називати суміш в яку добавляють аскорбінову кислоту пивом, для мене питання.

НеМаша | 2008-12-06 01:21

Не только прямая реклама виновата.Виноградники уже уничтожали.Проблемы гораздо глубже.

Чарльз Дарвин | 2008-12-06 00:11

«Я пришел к убеждению, что нет такой причины, которая обусловила бы столько страданий и болезней, сколько вызывает их употребление спиртных напитков»

Сергій | 2008-12-05 23:43

Шева
Не зовсім вас зрозумів... Але будьте певні - поки ви гадаєте, як рахувати, статистикиа має свої джерела, дані і методи. Так же, як і пивні бариги, включно з нашими місцевими, рахувати вміють. І за будь-яких криз розширюють виробництво своєї бодяги.
... завтра знранку міська каналізація наповниться злитими мізками пивних наркоманів.

Сергій | 2008-12-05 23:22

Шева
"... приділити увагу культурі споживання алкогольних напоїв."
Фу. На голову не налазить, що то ви кажете. Ще б сказали - культуру споживання кокаїнового аромату...

Прокурор | 2008-12-05 21:29

Дійсно треба починати насамперед з того що вже прийнято, якщо б хоча дотримувались продажу тільки повнолітнім, то і це б дало дуже великий результат, а так який сенс приймати закони які всеодно ніхто не виконує.

Шева | 2008-12-05 20:53

Дійсно, самогон не порахуєш, а також об`єми контрабандного ввозу та вивозу, об`єми контрабандного виробництва в Україні, та кількість алкогольних туристів в Україну (алкогольні напої в Україні дешевші аніж у всіх наших сусідів, окрім Молдови). Якщо порахувати все це, об`єми алькогольних напоїв та пива випитих Українцями за рік, будуть меншими, аніж при радянській окупації.
П.С. Потрібно вимагати виконання законів (в країні існує дозвіл продажу алкогольних напоїв тільки з 21 року) у структур, які мають цим займатись, а не створювати видимість роботи для закордонних фондів і при цьому літати десь в хмарах, думаючи, що щось заборонивши, ти зміниш Україну на краще. Не в останню чергу потрібно приділити увагу культурі споживання алкогольних напоїв.

Oper | 2008-12-05 20:07

Об'єми виробництва, ввезення і вивезення, об'єми продажу... Звісно, самогон не порахуєш, тому реальна цифірь буде ще більша.

Шева | 2008-12-05 18:09

Як можна порахувати об`єми вживання алкоголю на кожного жителя України?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новий дім у Німеччині - що українці думають про своїх співвітчизників, які втекли

SVOBODA.FM