Останнє оновлення: 08:30 четвер, 13 листопада
Кордон
Ви знаходитесь: Політика / Україна / Чернігівщина: Прикордонники затримали 5 озброєних росіян

Чернігівщина: Прикордонники затримали 5 озброєних росіян

Співробітники Чернігівського загону прикордонно-митної служби вилучили 5 одиниць зброї, яку перевозили громадяни Російської Федерації.

Про це повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України.

На автомобілі "ВАЗ" через пункт пропуску «Нові Яриловичі» 2 росіян намагалися провезти 2 пневматичні пістолети "ІЖ-61". Ще один схожий пістолет мав із собою чоловік, який виїжджав за кордон автомобілем "ВАЗ" через перепускний пункт "Миколаївка".

Водій автомобіля "Шкода", який в’їжджав в Україну через пункт пропуску "Сеньківка", вирішив озброїтися пістолетом з гумовими кулями "ІЖ-79". Оглядова група знайшла зброю з 1 магазином та 24 набоями в багажнику мандрівника.

Ще один росіянин, їдучи до України, для надійності озброївся не лише газовим пістолетом, спорядженим двома набоями, а й прихопив гумовий кийок. Арсенал цього чоловіка знайшли під час прикордонно-митного оформлення його автомобіля "ВАЗ" у пункті пропуску "Грем’яч", повідомляє УНІАН.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Зачаровані театром. Литовські хроніки. 1 ч.

SVOBODA.FM