Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
освіта
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / Покращення умов навчання у школах на Чернігівщині в межах проєкту «Старт до Успіху»
Покращення умов навчання у школах на Чернігівщині в межах проєкту «Старт до Успіху»

Покращення умов навчання у школах на Чернігівщині в межах проєкту «Старт до Успіху»

За даними Міністерства освіти і науки України, Росія зруйнувала 365 і пошкодила 3428 шкіл в Україні. Це приблизно 20% усіх шкіл в Україні. Через це українські діти не мають гарних умов для навчання.

Проєкт «Старт до Успіху» — це ініціатива Klitschko Foundation, спрямована на реновацію шкіл, які були в окупації або пошкоджені в результаті бойових дій. Команда фонду надала 8 школам Київщини, Чернігівщини та Черкащини нові парти, стільці, інтерактивні дошки та проєктори з ноутбуками. В цілому оновлено 14 класів. В реконструкцію шкіл було інвестовано більше 2 мільйонів гривень.

«Тепер класи виглядають гарно і сучасно, дітям подобається вчитись за новими партами, а інтерактивні дошки та проєктори дають можливість продемонструвати необхідний матеріал. Так уроки стають більш цікавими та захоплюючими», — говорить Людмила, директор Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19.

Загалом у Чернігівській області у проєкті взяли участь 4 навчальні заклади: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19, Комунальний заклад «Тупичівський ліцей» та Комунальний заклад «Вихвостівська гімназія».

«Місія проєкту — створення комфортних та сучасних умов для навчання, які сприяють підвищенню успішності учнів та покращенню освіти загалом. Адже якісна освіта — це фундамент становлення нового покоління українців та українок», — зазначає Ангеліна Осадча, директорка Klitschko Foundation.

Нехай ця розповідь буде початком великої історії для багатьох інших навчальних закладів, які постраждали внаслідок війни.

Проєкт реалізується у партнерстві з #WeAreAllUkrainians.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM