Останнє оновлення: 20:48 п'ятниця, 21 червня
Війна
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями, які загинули на Донбасі та Херсонщині
На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями, які загинули на Донбасі та Херсонщині

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями, які загинули на Донбасі та Херсонщині

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма бійцями: Олександром Власенком, Михайлом Фелюстом, Сергієм Шматком, Станіславом Корнієнком та Олександром Нагорним. Вони загинули при виконанні бойових завдань на Херсонщині, Луганщині та Донеччині.

Про це повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Молодший сержант Олександр Власенко народився 10 січня 1993 року в селі Киїнка Чернігівського району. Середню освіту здобував у школі в Бобровиці. Після закінчення дев'ятого класу, у 2009 році вступив до Київського електромеханічного технікуму імені Островського, де у 2012 році опанував спеціальність механіка залізничного транспорту.

У 2013-2014 роках проходив службу за мобілізацією. Після демобілізації працював старшим механіком СЦБ залізничної станції Дарниця в АТ "Укрзалізниця". Під час роботи заочно здобував вищу освіту в Українському державному університеті залізничного транспорту в місті Харків.

З 2019 року працював в торговельній мережі магазинів "Епіцентр", був на посаді механіка з обслуговування виробничого устаткування.

28 квітня 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1962 (60-та окрема механізована бригада).

Загинув 24 червня 2022 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку. З того часу вважався зниклим безвісти.

Прощання з Олександром Власенком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Поховали Олександра на кладовищі в Бобровиці.

Солдат Михайло Фелюст народився 27 грудня 2001 року в Чернігові. З восьми років займався у спортивному клубі "Білий вітер". Закінчив дев'ять класів Чернігівського колегіуму №11, далі вступив до Фахового коледжу транспорту та комп'ютерних технологій при ЧНТУ. Після його закінчення працював електриком дільниці будівельної компанії "Атлант" у Києві.

У лютому 2023 року підписав контракт та долучився до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А2120 (81-ша окрема аеромобільна бригада), був на посаді командира першого аеромобільного відділення.

Брав участь у боях під Кремінною, Сіверським та Білогорівкою.

Загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Прощання з Михайлом Фелюстом. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининському храмі, поховали на кладовищі в Ялівщині.

Сержант Сергій Шматок народився 18 червня 1983 року в селі Любечанинів Чернігівського району. В 1998 році закінчив місцеву школу та здобув середню освіту. З 14 листопада 2001 року по 25 квітня 2003 проходив строкову військову службу.

З березня 2015 року по квітень 2016 року проходив військову службу за частковою мобілізацією. У березні цього року знову став до лав оборонців. Захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А0222 (Окрема Президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького), був на посаді командира протитанкового відділення.

Прощання з Сергієм Шматком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 8 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині внаслідок ворожого мінометно-артилерійського обстрілу. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі малої батьківщини.

Солдат Станіслав Корнієнко народився 2 лютого 1975 року у Мені. У місцевій школі закінчив дев'ять класів. Далі навчався у Конотопському ПТУ.

Протягом 1991-1993 років проходив строкову військову службу. Останні роки працював у КП "МЕНАКОМУНПОСЛУГА" доглядачем кладовищ.

До лав оборонців долучився у серпні 2022 року, був у складі підрозділу військової частини А2167 (72-а окрема механізована бригада) на посаді навідника кулеметного взводу.

23 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині підрозділ Станіслава втратив з ним зв'язок. З того часу воїна вважали зниклим безвісти. 9 жовтня надійшла звістка про загибель Станіслава у тому бою внаслідок ворожого обстрілу.

Прощання зі Станіславом Корнієнком. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Поховали Станіслава на кладовищі малої батьківщини.

Солдат Олександр Нагорний народився 24 травня 1972 року у селищі Холми Корюківського району. У 1986 році закінчив місцеву школу та вступив до професійно-технічного училища, що у Чернігові, де опанував професію "Маляр, монтажник залізобетонних конструкцій".

У 1990 році проходив військову службу у Німеччині на посаді телефоніста. Після її закінчення повернувся до рідного селища та працював трактористом у місцевому колгоспі. До ЗСУ долучився у квітні 2023 року. Службу ніс на посаді навідника мотопіхотного відділення одного з підрозділів військової частини А4590 (16-й окремий мотопіхотний батальйон). Загинув 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Прощання з Олександром Нагорним. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі малої батьківщини.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Українки в Квебеку і… компостування зі школи

SVOBODA.FM