Останнє оновлення: 11:38 середа, 24 липня
Соціум
Ви знаходитесь: Політика / Соціум / На Чернігівщині встановили “французький” міст
На Чернігівщині встановили “французький” міст

На Чернігівщині встановили “французький” міст

Нарешті у місцевих і транзитних автоперевізників з’явилося пряме сполучення з Черніговом через Новгород-Сіверський, Сосницю та Мени: замість зруйнованої переправи відкрито рух новим мостом через річку Снов.

Тимчасова переправа, яка діяла тут, могла забезпечити проїзд транспорту з вагою не більше 18 тон. Через це вантажівкам замість 25 кілометрів прямої дороги до обласного центру чи навпаки, в північні громади, потрібно було їхати в 100-кілометровий об’їзд через Городню та Сновськ.

Незручності тепер позаду. Допомогу надав французький державний оператор гуманітарної діяльності під назвою Центр з подолання криз та надання підтримки (CDCS). На прохання українського уряду та Агентства відновлення французи виготовили для нашої держави три мостові переправи. Одна з них адресно зроблена саме для транспортного шляхопроводу через Снов – найдовшого з трьох замовлених.

Мостобудівники влаштували нові опори та фундаменти. Також відремонтували під’їзди до мосту, встановили металеве бар’єрне огородження на підходах, знаки, нанесли розмітку.

Як уточнює Агентство відновлення, усі три мости за замовленням місії CDCS для України виконала компанія Matière. Конструкції завдовжки 68, 34 і 23 метри французи виготовили швидко. Два мости в області вже введено в експлуатацію. В четвер, 14 вересня, введено третій – найдовший та найскладніший.

Вже відбудовано п’ять мостів та встановлено три металеві модульні мости від французької гуманітарної місії. Ще на чотирьох об’єктах роботи планується завершити у 2023-у, на трьох – у 2024 році.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM