Журналісти з Європи оглянули авіапарк ДСНС в Ніжині
Делегація журналістів з Італії, Нідерландів, Бельгії та Мальти 31 липня відвідала Спеціальний авіаційний загін Державної служби надзвичайних ситуацій України, що в місті Ніжин.
Представники фахових європейських видань в сфері авіації, зокрема «Euroavia news», ознайомились з технікою, можливостями українських рятувальників-авіаторів.
Іноземні журналісти ознайомились з технічними можливостями авіазагону: їх було продемонстровано спеціалізовані літаки та гелікоптери, що використовуються для гасіння масштабних пожеж та проведення рятувальних операцій на морі, в гірській місцевості.
Авіатори загону МНС розповіли про досвід участі в рятувальних операціях з локалізації пожеж за кордоном в Грузії, Чорногорії, Ізраїлі, а також запевнили представників європейської спільноти про готовність в будь-який час надати допомогу від негативних наслідків стихійних лих та техногенних аварій.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3094 |
Посилання до теми:
27.07.2018 Чи може військовий аеродром Півці бути й чернігівським аеропортом?
31.07.2018 Добудовувати літаки «Ан» будуть на запчастинах «Boeing»
16.04.2018 Вперше піднявся у небо український гелікоптер «Надія»
15.07.2018 П’яний пілот порвав електродроти 10 кВ й гепнувся гелікоптером в кукурудзу
3.05.2018 Біля Гончарівського гасять 20 га лісу із застосуванням авіації
5.04.2018 Атрошенко прилетів і розповів про паводок на Десні
24.10.2017 Розшукується гелікоптер-порушник
2.10.2017 Зйомки з висоти роботи авіації на вибухаючих складах біля Калинівки
20.07.2017 Як авіація з України гасить ліс в Чорногорії
































Додати коментар: