Жителі будинку відстояли право не бути «засміченими»
Минулого тижня біля багатоповерхівки в Ніжині на вул. Академіка Амосова, 2 (колишня Семашко) – «мітингували».
Працівники КП «ВУКГ» намагалися на місці старого сміттєзбирального майданчику встановити новий та ще й… об’єднати його – з трьох будинків 2, 6 та 8.
Втім, виявилось, що це зробити не так легко, адже жителі будинку були проти таких новацій.
– Ми проти, аби біля нашого під’їзду збиралося сміття з усіх дворів. А це так і буде! Його носитимуть усі. Або залиште наші два, або переносьте свій сміттєзбиральний за будинки, – уперто перебивали запевнення керівництва КП ВУКГ, яке, в свою чергу, переконувало людей, що пункт буде окультурено, та й сміття вчасно вивозитиметься.
За словами начальника цеху саночистки Миколи Федчуна, вже по Ніжину встановлено 30 нових сміттєзбиральних майданчики – «І в жодному випадку такого спротиву, як тут – не було!»
Крапку в цій історії мали поставити громадські збори жителів будинку Амосова, 2, які відбулися 12 вересня.
Збори відбулися: і жителі зібралися, і керівництво КП було присутнє.
Люди мотивували: відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 року №145 «Про затвердження санітарних норм та правил утримання територій населених місць» пунктами 2.7. та 2.8 даного наказу передбачено, що контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту.
Контейнерні майданчики повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м.
Комунальники «відступили» – пішли назустріч: майданчик перенесуть за територію будинків, а саме до Московської, 21-А.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4850 |
Посилання до теми:
13.09.2016 Котельня-«сарай» зіпсувала вигляд унікального храму. ФотоФакт
12.09.2016 «Зустріч друзів» – перегони повнопривідних авто. Фоторепортаж
12.09.2016 Митттєвості тижня очима художника
9.09.2016 Найстарший водій в Україні – в Ніжині
5.09.2016 «Огірковий» мотофестиваль. Фото
4.09.2016 Героїв не забувають: у Ніжині вшанували пам’ять Дениса Яковенка, який загинув 2 роки тому на Донбасі
2.09.2016 Олію з Ніжина смакують в ЄС та Ізраїлі
31.08.2016 Графік відключень електрики в Ніжині та районі у вересні-2016
31.08.2016 Кіт, що покусав людей у Ніжині, був скажений
25.08.2016 Всі учні 1-4 класів у Ніжині будуть снідати безкоштовно
4.08.2016 «Литаври» невдовзі зазвучать в Чернігові та Ніжині. Анонс
































Додати коментар: