Критикувати уряд небезпечно для життя - відео
Україна переживає складну фінансово-економічну кризу, ще більш глибоку, навіть у порівнянні зі світовою кризою 2008 року.
Однак, схоже, влада не особливо переймається економікою та соціальною сферою. Значно більше зусиль витрачається для боротьби з опозицією. У тому числі — із залученням військових угруповань та зброї.
— Рівень життя знизився? Ні, не чули!
«Опозиційний блок» критично оцінює соціальну та економічну політику уряду за останні місяці. Непродумані рішення влади, на думку опозиції, погіршили і без того складну ситуацію у промисловості, енергетиці, удвічі знецінили гривню.
«Сьогодні близько 70-ти відсотків підприємств на Сході України не працюють». А це податки, це соціальні виплати, це заробітна плата. Інфляція вже сягає 20%. Курс долара росте, і зупинити його не можуть ні рішення влади, ні Національного банку. Причина проста — не працює економіка. Однак, не займаючись економікою, соціальних проблем вирішити не можна. Виходить, що увесь тягар сьогоднішньої кризової ситуації влада поклала на простих людей», — розповідає Олег Шеремет, депутат Чернігівської міської ради.
Для захисту незаможних громадян України та подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості «Опозиційний блок» розробив спеціальний закон. Він передбачає індексацію і підвищення пенсій та заробітних плат, мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги, державне регулювання на цілі групи товарів. А ще — відновлення допомоги при народженні 2-ї та 3-ї дитини, яку влітку перестали виплачувати.
«Замість роботи та прийняття ефективних рішень урядовці проводять більшість часу на ток-шоу. Або знімаються у рекламних роликах для своїх партій. Розуміючи власну некомпетентність, міністри масово втікають у Раду», — каже Олег Шеремет.
Демократія по-українськи
Нинішня влада не сприймає критику.
Більш того, вперше за всю історію незалежної України під час парламентських виборів влада для боротьби з опозицією використовує військові формування зі зброю.
Щодня надходять повідомлення про напади озброєних людей на агітаторів та кандидатів у депутати від «Опозиційного блоку». За останні тижні було зафіксовано та передано у правоохоронні органи десятки фактів про перешкоджання, фізичні розправи та погрози зброєю представникам «Опозиційного блоку».
Влада пішла ще далі — для погроз та розправ з опозицією використовуються бійці батальйонів спецпризначення. Такий випадок стався 17 жовтня у Миколаєві. Група чоловіків на 2-х автобусах прибула на місце запланованої зустрічі представника «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича з виборцями. Автобуси виїхали з військової частини, де наразі квартирують бійці батальйону «Азов». За повного невтручання міліції, бійці напали на опозиціонерів, силою відібрали символіку.
Натомість, в «Опозиційному блоці» запевняють: опозиція змусить новий склад парламенту проголосувати за розформування всіх напівлегальних воєнізованих структур.
Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.
Прес-служба Опозиційного блоку
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4797 |































