Валерій Дубіль віч на віч з тупичівською громадою
Валерій Дубіль, народний депутат України від фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, зустрівся з громадою села Тупичів, Городнянського району.
На початку зустрічі парламентар привітав жіноцтво села з Днем Жінок-Мироносиць. Далі розмова з тупичівцями пішла про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Зокрема, народний депутат поінформував про дії лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка нині займається безпекою України.
Так, минулого тижня задля вирішення конфлікту Юлія Володимирівна перебувала у східних областях держави. Вчора лідер «Батьківщини» взяла участь у проекті «Схід і Захід разом», у рамках якого зі східних областей до західних, зокрема Івано-Франківської області, відбув потяг зі студентами. Вони рушили на Захід України щоб на власні очі подивитися, як живуть у Львівській, Івано-Франківській областях та переконатися, що там не має жодного утиску російськомовного населення.
«Переконаний, що шлях вирішення конфлікту, який триває в Україні, можуть знайти тільки люди. Для цього Юлія Володимирівна ініціює проект «Листи в Росію». Вона просить кожного з нас писати, дзвонити родичам або знайомим із Росії, щоб розвіяти міф про бандерівців та вигадані знущання над російськомовним населенням», - додав Валерій Олександрович.
Парламентар переконаний: наразі українське телебачення не в повному обсязі інформує населення про ситуацію в країні. Він вважає, що зараз, як ніколи, громадяни України потребують об’єднання, бо «коли в селі горить хата, треба разом гасити пожежу, а не роздмухувати вогонь».
Приділив увагу депутат і проблемам малечі. У 2007 році Юлією Тимошенко було розпочато програму «Здоров’я нації». А слова невдовзі будуть підкріплені добрими справами – незабаром у селі благодійниками буде встановлено дитячий майданчик. За словами Валерія Дубіля діти, що в містах, що в селах, мають рівні права, і ми маємо створити для них рівні можливості. Для малечі – це можливість проводити своє дозвілля на сучасних обладнаних територіях.
Після спілкування з тупичівцями, парламентар відвідав гуртки підліткового клубу, розміщеного в сільській хаті 20-х років XX ст.. Тупичівська громада в знак подяки вручила гостю вишитий рушник, виготовлений гуртківцями.
Сільський голова Лариса Шовкова подякувала народному депутату за турботу і запевнила його, що тупичівська громада є активною і здатна зробити дуже багато. Але для цього їм потрібна підтримка держави. Тому жителі села через народного депутата звернулися до Юлії Тимошенко, Арсенія Яценюка й Олександра Турчинова, щоб ті приділили увагу проблемам села.
«Ми виграємо конкурси, створюємо громадські організації, ми маємо підлітковий клуб, який бере участь у змаганнях різних рівнів і досягає високих результатів. Наше село найкраще в сфері спорту, але ми не маємо ні стадіону, ні тренувальних майданчиків. Натомість, ми маємо гарних спортсменів.
Проблем, звісно, дуже багато, але ми не опускаємо рук. Просимо Вас, як представника Юліїї Тимошенко в нашій області, поінформувати свого лідера про реальні проблеми села, аби вона врахувала їх у своїй програмі».
Відвідав народний депутат цього дня і село Вихвостів, де поспілкувався з громадою про ситуацію в країні та обговорив проблеми , які хвилюють людей. Як і тупичівців, Валерій Олександрович попросив жителів Вихвостів зателефонувати чи надіслати листа своїм близьким або знайомим у Росію, і розповісти їм усю правду – що українці мріють бути єдиними. Парламентар сказав, що про це його просила особисто Юлія Тимошенко, яка робить усе можливе задля врегулювання ситуації й збереження миру в Україні.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7023 |
































Коментарі (1)
Семен Палій | 2014-05-04 20:45