
Охорона кордону, мобілізація та інвестиції на Чернігівщину - трансляція
Щопонеділковий брифінг в Чернігівській обласній державній адміністрації присвячений їитуація на кордоні та актуальним питанням щодо часткової мобілізації.
А також - соціальній підтримці громадян, які можуть прибути на територію області з АР Крим.
Говорять - начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) Вадим Мисник, начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону Олександр Дудко.
Участь у брифінгу також бере начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Сергій Болдирев (запис прямої трансляції ВВ):
Також учасники заступник директора Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Олександра Хомик та заступник начальника управління з питань розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Тамара Залозна розкажуть які інвестиції можуть «прийти» на Чернігівщину?
Позиції області в Україні
Фахівці з питань економіки зокрема повідомили, розвиток економіки Чернігівської області має позитивну динаміку.
Це забезпечило Чернігівщині 9 місце у загальнодержавному рейтингу за обсягами випуску промислової продукції, і 10 — сільськогосподарської.
Найкраще розвивалося в області виробництво гумових та пластмасових виробів, неметалевої мінеральної продукції (+30.4%), а також металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів (+32.1%).
Попри те, що партнерами підприємств та організацій області у зовнішньоторговельній діяльності були 70 країн світу (з них 25 країн ЄС). Січневий показник експорту зменшився на 6,5 %, а імпорту - на 7,4 %.
Серед негативу: це показник рівня безробіття (станом на 01.03.14 складає 2,4%, по Україні - 1.9%) та заборгованість із заробітної плати (станом на 01.03.14 її загальна сума складала 18,3 мільйонів гривень і зросла до початку року на 1 1,2%).
Щодо економічних паспортів районів
За дорученням голови облдержадміністрації розроблено економічні паспорти районів. До паспорту ввійшла інформація про ресурсний, виробничий, туристичний потенціал територій, який може бути використано для створення нових робочих місць.
Значна увага приділена інвестиційним можливостям, зокрема, у паспорті міститься перелік вільних виробничих приміщень, об'єктів незавершеного будівництва, об'єктів комунальної власності, що не використовуються за призначенням.
На підставі аналізу цієї інформації сформульовано можливі напрямки діяльності районних державних адміністрацій по створенню нових робочих місць для кожного району. Щодо фінансування коштів на виплату пенсій та допомоги.
Посівна
Станом на 21 березня профінансовано коштів на виплату пенсій та грошової допомоги за березень у сумі 497 мільйонів гривень, що становить 93.6%. Щодо посіву ранніх ярих культур.
За оперативною інформацією станом на 21 березня посіяно до 10 тис га ранніх зернових. Приступили до весняно-польових робіт підприємства всіх районів, крім північних.
Завершено перше підживлення озимих культур в ua площі 205,3 тисяч гектарів.
Окрім того, озимий ріпак підживлеио на площі 27,1 тисяч гектарів, тобто 100% до прогнозу.
Щорічна всеукраїнська акція і благоустрою «За чисте довкілля»
З метою належного упорядкування пам'яток архітектури, місць поховань загиблих воїнів. кладовищ, благоустрою прибудинкових територій та парків, очищення від сміття берегів водойм та озеленення населених пунктів області, планується проведення у квітні щорічної всеукраїнської акції благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів 12 квітня.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7440 |
Додати коментар: