Похорони: Загинув від кулі снайпера
Правоохоронці Чернігівщини провели в останню путь свого товариша - міліціонера оперативного взводу роти міліції особливого призначення «Беркут» Зубка Володимира Валерійовича.
Повідомляє прес-служба чернігівської обласної міліції
Він відійшов у вічність у 28 років. А попереду було все життя, яке він так любив, мріяв стати офіцером, навчався у Національній академії внутрішніх справ.
Але доля розпорядилася інакше. 18 лютого загін Чернігівського «Беркуту» був направлений в Київ для охорони громадського порядку. Володимир з товаришами ніс службу на вулиці Інститутській.
19 лютого старшому сержанту Зубку Володимиру Валерійовичу було присвоєне чергове спеціальне звання – прапорщик міліції. Але новенькі погони бійцю випало носити лише один день, бо 20 лютого куля снайпера пробила бронежилет і Володимир загинув від смертельного поранення.
Мати-вчителька втратила одного з трьох своїх дітей, яких вона ростила сама. У загиблого міліціонера залишилася доросла сестра і молодший брат.
Проводити земляка в останню дорогу вийшла вся Куликівка, друзі, знайомі. На похорони приїхали керівники УМВС України в Чернігівській області, колеги, ветерани органів внутрішніх справ.
Коротку, але яскраву біографію Володимира можна вмістити в декілька рядків - народився 18 травня 1985 року у селі Родниківка Уманського району Черкаської області, згодом сім’я переїхала на Чернігівщину й оселилася у Куликівці. Юнак закінчив місцеве училище, здобув професію електрозварника. Після служби у Збройних Силах України вирішив пов’язати свою долю з міліцією і 2006 року хлопчина одягнув форму.
Співробітники міліції згадують свого колегу лише з найкращої сторони, як старанного, дисциплінованого і сумлінного співробітника.
Пам'ять про загиблого міліціонера завжди залишиться в серцях рідних і близьких, побратимів і колег по службі – говориться у прес-релізі міліції.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 9276 |
































Коментарі (27)
Георгий | 2014-03-14 21:01
УкраинкА | 2014-02-28 14:57
дмитрий | 2014-02-28 10:12
Ольга | 2014-02-27 14:37
не бог,не нам судить | 2014-02-26 00:15
а не все равно | 2014-02-24 15:05
мимо проходил | 2014-02-24 15:03
тем что люди которые честно выполняли приказ и стояли под пулями, так же как и их противники теперь должны унижаться???
дак в чем же демократия Западной Украины??? в том что так как они победили - то они имеют право на все???
есл итак то такая страна начинает напоминать что то типа Египта, кто с стволом - тот и прав, на фиг такую демократию
ордер | 2014-02-23 21:59
Ольга. | 2014-02-23 21:38
Вічна пам"ять тобі Вова, спи спокійно, царство небесне.
ордер | 2014-02-23 18:11
Про це повідомляє спільнота Громадський сектор Євромайдану у "Фейсбуці".
Відомо, що "беркутівців", виводять на сцену і з’ясовують, чи були в Києві, чи застосовували зброю проти протестантів і хто віддавав накази.
Люди вимагають вибачень, "беркутівці" стають на коліна і вибачаються.
Крім того, більшість з них пишуть заяви на звільнення.
http://espreso.tv/new/2014/02/23/na_luckomu_maydani_berkutivci_staly_na_kolina_pered_lyudmy
Марина | 2014-02-23 17:11
сан саныч | 2014-02-23 16:35
Іванна | 2014-02-23 15:02
лена | 2014-02-23 14:15
А мальчику вечная память и царствие небесное!
Призыв | 2014-02-23 10:42
Давайте не будем жить по диким азиатским законам кровной мести.
Светлая память погибшим.
Слава НАРОДУ УКРАИНЫ!
миша | 2014-02-23 08:05
Царство тебе небесно,безвинно убиенный! Земля пухом.
а не все равно | 2014-02-23 07:31
Григорий | 2014-02-23 02:58
Лекс | 2014-02-23 02:11
Родным сил, чтобы выдержать это....
Покойся с миром, земляк...
vic | 2014-02-23 02:07
НеМаша | 2014-02-23 01:02
Совершал преступление во имя чего? Охотник на людей.
Перед Беркутом стояли матери и просили не стрелять. они слышали просьбы матерей?
Судить не нам. Пусть такие смерти остановят других и заставят задуматься, кому они служат и стоит ли ради денег убивать людей?
Withe Clown | 2014-02-22 23:25
1 | 2014-02-22 23:12
Тина | 2014-02-22 22:25
По заслугам | 2014-02-22 21:40
http://svoboda.fm/politics/region/228664.html
Те слова относятся и к этому.
Убитый был преступником, военным наемником - он за деньги воевал против народа Украины за бандитскую человеконенавистническую власть, погрязшую в дичайшей, африканского типа коррупции и грабящую Украину. Нормальные люди не отдают "дань" уважения Гитлеру и Сталину, Чикатило и Оноприенко.
Не будет пухом ему наша земля - ОН БУДЕТ ВЕЧНО ГОРЕТЬ В АДУ!
ольга чернякова | 2014-02-22 21:28