Останнє оновлення: 10:20 п'ятниця, 25 липня
ВІДЕО
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / За що влада мстить активісту євромайдану Андрійченку?
 За що влада мстить активісту євромайдану  Андрійченку?

За що влада мстить активісту євромайдану Андрійченку?

Психологічні методи тиску аби у будь-який спосіб зламати людину почали масово застосовуватися в Україні. Чернігів не став винятком.

Це можна простежити на прикладі чернігівського активіста Ігоря Андрійченка.

Виступаєш на мітингу, організуєш в числі інших євромайдан у Чернігові – потрапляєш під «ковпак» міліції, яка у нас виконує функцію політичної поліції.

На Ігоря складають протоколи за розповсюдження наліпок на Януковича 7 грудня. Міліція його «веде наружкою» і «ловить» на вулиці - Як державного небезпечного злочинця затримували у Чернігові

Андрійченко не заспокоюється. Його затримують знову за тримання «неправильного» плакату» зранку 25 грудня Чернігівська міліція обіцяє адмінвідповідальність «за незаконні зібрання» .

За таку акцію активіста знову залякують - чернігівські тітушки атакують вночі на 31 грудня помешкання Андрійченка - Голові чернігівського Демальянсу вночі побили вікна у квартирі .

Наступний крок активіста - подання апеляції на рішення суду, що заборонив євромайдан у Чернігові. Пару днів тому Ігор оголосив про це:

І ось нова відповідь влади – сьогодні вночі пошкодили двері в помешканні Андрійченка та «зацементували» будівельною піною.

Висновки напрошуються самі собою.

Коментарі (10)

Лампа | 2014-01-11 18:05

За ради Бога, зупинить лаву брехні, яка ллється, як у рекламі "Твікс", одна:
зверху - вниз; а друга: знизу - вверх, і обидві - в парі.

* | 2014-01-10 12:30

сусідВ армію цього хлопчину треба, а потімхай повчає і бореться...
Строкава служба закінчилася, а щоб потрапити на контрактну службу до армії (особливо до гарячої точки) треба дати потужного хабаря.

В | 2014-01-10 10:32

ну, і де наша "доблєстная міліція"? про "подвиги" якої так багато пише їхня прес-служба на своєму сайті. як виписати штраф - так вони вже "тут-як тут". а як знайти злочинців, що вже ДВІЧІ вчиняють напади на квартиру чернігівця, то їх нема. ЦЕ І Є ДОКАЗОМ ТОГО, що до справи ПРИЧЕТНА ВЛАДА! а Ігорю треба терміново застрахувати майно, так він хоч частину грошей отримає за його пошкодження

сусід | 2014-01-10 10:24

В армію цього хлопчину треба, а потімхай повчає і бореться...

Давид | 2014-01-10 10:14

123Кто писал эту статью? Журналист должен думать всесторонне, а не "во всем виновата власть". Как по мне это пошли разборки между евромайдановцами и анти-евромайдановцами. Вторым не нравится что делают первые, вот и пакостят. С такой журналистикой лучшее вообще новости не читать. Автор, вы уверены в правдивости своих слов на 100% ?
Ще напишіть, що він сам собі пошкодив двері. У вас же так завжди робиться. Розкажіть про бідних беркутівців, які захищались від студентів, про людей, які самі себе б"ють у міліції, а потім все валять на чесних правоохоронців. Тут скоро будеш почувати себе винуватим, що живеш на світі.

* | 2014-01-10 10:11

=Автор, вы уверены в правдивости своих слов на 100% ?=
А почему автор должен быть уверен в "правдивости своих слов на 100% ?" 123, вы путаете прессу с судом. Судья должен быть уверен в вынесении приговора. Но не журналист. По закону жанра, журналист имеет полное право на преувеличение!

Юрий | 2014-01-10 10:06

123
Какие разборки между разными майдановцами и антимайдановцами , что за чушь вы несёте? да антимайдановцы даром и не плюнут! Нет дураков , которые будут бесплатно подставлять себя под криминальные действия. Банда действует только за деньги!

влад | 2014-01-10 10:05

Вы или власть или вообще ничего не соображаете в политике. Вы, видимо, наблюдаете из-за угла.

влад | 2014-01-10 10:00

Власть Чернигова (ментовская) всегда была сучья, а сейчас это просто проявляется. Когда в стране поменяем правителей они уйдут в подполье, но всеравно будут гадить народу, только изподтишка - брать взятки, насиловать водителей и т.д. Одним словом мент - подлый человек, и служить туда идут ТОЛЬКО ТАКИЕ.

123 | 2014-01-10 09:59

Кто писал эту статью? Журналист должен думать всесторонне, а не "во всем виновата власть". Как по мне это пошли разборки между евромайдановцами и анти-евромайдановцами. Вторым не нравится что делают первые, вот и пакостят. С такой журналистикой лучшее вообще новости не читать. Автор, вы уверены в правдивости своих слов на 100% ?
закрити