Останнє оновлення: 12:32 п'ятниця, 4 липня
ВІДЕО тернистий шлях країни
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Міліція служить народу чи прислужує Захарченку?
 Міліція служить народу чи прислужує Захарченку?

Міліція служить народу чи прислужує Захарченку?

Гасла на вчорашньому пікеті управління Міністерства внутрішніх справ у Чернігівській області були красномовними, як фотографії безстрашної журналістики Тетяни Чорновіл до і після її побиття невідомими.

«Свавілля влади – війна проти народу!», «Наступним можу бути я?», «Остановите кровавый беспредел!», «Україна не Донбас – не злякаєте ви нас!», «Зупиніть свавілля!!».

Важливо не тільки заставити ворушитися міліцію, щоб зверху не надходили дурні команди. Важливо, щоб Міністерством, як і країною, керували нормальні люди без зоряних палаців у лісах, про які робила репортажі Тетяна Чорновіл.

Щоб найвищі міліцейські чини не віддавали злочинних наказів, як було у справі Гонгадзе. Щоб зло, насилля і кров в Україні не були безкарними.

Щоб міліція знаходила не лише виконавців побиття і вбивств, а й замовників. Про це думали і говорили учасники пікету у Чернігові.

Журналісти вимагали відставки Захарченка і припинення катувань колег і громадян, які хочуть мирно показувати владі, що вона загралася і зажралася - пішла у ліси і набудувала «партизанських» палаців.

Як повідомляв «Високий Вал», ми вимагаємо припинити побиття і переслідування, як журналістів, так учасників мирних протестних заходів.

Всього в акції взяло участь близько 80 чернігівців, не рахуючи працівників міліції.

Більше відео в матеріалі Чернігівські журналісти вимагали відставки Захарченка і припинення катувань

Коментарі (3)

МАГ | 2013-12-27 00:39

Колежанці Тані зичу одужати. Журфонду Національної спілки надати допомогу. Але обурює , чому "вожді" опозиції не забезпечили їй охорону? Чи бодай супровід...За журналістську діяльність кілька разів потрапляв в подібне. О.Соломаха, С.Дзюба відгукнулися. А замість тупцювати біля УВД, яке непричетне до цього криміналу, давайте словом і кадром відстоювати закон. Це ганьба, коли управління пресою, ін. не відстоюють оплату журналістів і видань. Є закони Їх виконувати всім.

Кристина | 2013-12-26 12:17

Раджу чернігвським журналістам час від часу перечитувати блоги на цензорі.

Кристина | 2013-12-26 12:08

А мені цікаво інше - кому прислужує щурик Кодола?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Дороги в приватному секторі

SVOBODA.FM