
Чернігівська «Батьківщина» відновлюється. Як Термінатор
Чернігівська «БатькІвщина» відроджується. Таке посилання захотіли донести до чернігівської громади своєю прес-конференцією лідер обласної організації ВО «Батьківщина» Олександр Кодола та представники колишніх опозиційних партій «Реформи і порядок» - Сергій Журман і «Фронту Змін» - Ярослав Демченков.
Одразу згадався фільм «Термінатор».
Коли термінатор нового покоління, втрачаючи частину тіла чи зброї, знов наступав на них - вони органічно в нього вливалися.
Так було і з багнетом опозиції Сергієм Журманом. Він майже синхронно, як сумлінна робоча конячка, працював з опозиційними силами після обрання депутатом. Та й обирався за списком «Батьківщини».
Це був лише формальний крок – перехід з ПРП до «Батьківщини». Власне і особливого інформаційного приводу для прес-конференції не було. Ну, притягнув іще з собою 20-30 членів ПРП по всій області. Честь і хвала. Зверніть увагу, на відео Сергій Журман говорить по-діловому.
Інша річ Ярослав Демченков. Обраний за списком «Фронту Змін», він заявив , що не поспішає вступати в «Батьківшину», як партію. Але ось у фракцію – вступив. Йому одразу знайшли й посаду - заступник голови фракції.
Взагалі Демченков - це яскравий приклад людини слова і піару, але не діла. Про це знають і депутати обласної ради, і журналісти. Такий собі бравий «відстоювач» інтересів народу. Він спочатку боровся у «Франті Змін» за те, щоб очолити парторганізацію і фракцію партії. Центральний офіс партії посунув його подалі від організації.
Чим запам’ятався Ярослав Демченков за час перебування в Чернігівській обласній раді? А тим, що у перший рік свого депутатства, живучи в Києві, майже не бував на засіданнях постійних комісій. Він приїжджав на сесії, розкладав на підлозі проекти рішень, щоб бачили усі журналісти, і ставив ті питання під час пленарних засідань, на які інші депутати у комісіях уже одержали відповіді.
Ті, хто не знав, чому він це робить, спочатку думали, що Демченков - борець за народ. Згодом більшість присутніх на сесіях зрозуміли, що він прогульник комісій і намагається за годину-дві «в’їхати» у те , що відбувається в області.
Але збоку це виглядало, що він бореться «зі злочинною владою».
Ось і на цьому брифінгу, якби я відзняв усе, про що 15 хвилин говорив Демченков , то навряд чи глядач додивився б це відео до закінчення. Депутат говорив, що влада не бореться з наркоманію, не виконує своїх функцій, розказував де і як треба … Довга була пісня.
Співчуваю «Батьківщині», якщо вона одержить такого «спікера» ще і в партії, окрім фракції.
А для тих, хто не стане дивитися відео, коротко скажу: здорові думки висловили Журман і Кодола, краще менше людей в обласній партійній організації, але щоб це були віддані і дієві.
Крім того, очільник обласної «Батьківщини» нагадав, що фракція не допустила включення в порядок денний питання про перегляд межі зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та скорочення кількості населених пунктів, які можуть бути віднесені до зон радіоактивного забруднення.
У Чернігівській області в процесі об'єднання опозиційних сил у ВО " Батьківщина " вступили 123 члени ПРП і " Фронту Змін " .
Він повідомив, що обласна організація ВО "Батьківщина " в Чернігівській області налічує більше 19 тисяч членів .
На знімку зліва-направо: Ярослав Демченков, Олександр Кодола, Сергій Журман.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6154 |
Коментарі (20)
Ніжин - Прилуки | 2013-09-16 23:21
Лампа | 2013-09-14 15:17
Читачам | 2013-09-13 21:34
По цій статті, згоден з автором, що ця особа любить піаритися, і зробив це навіть на пресухі, де тема була зовсім інша.))
Експерт | 2013-09-13 14:29
Точно шо треба ще поспувчувати тепер Батьківщині...
А щодо меж Чорнобильської зони, то на засіданні комісії дійсно вже ніхто за внесення не висказувався, коли Батьківщина і Дубіль підняли це питання на самий високий рівень...
Звичайно влада схаменулась, і тихенько замяли це питання.
Але ж рішення поки не виносити на сесію. Тому для економії бюджету країни, думаю, до нього ще повернуться.
не ал | 2013-09-12 22:51
Василенко | 2013-09-12 22:06
Але це вам не допоможе в 2015 році))))
І Батьківщина в області випередить вас в рази!!!
Слава Батьківщині!!!
"активісту" | 2013-09-12 21:10
Але це вам не допоможе в 2015 році))))
І Батьківщина в області випередить вас в рази!!!
Слава Батьківщині!!!
Василенко | 2013-09-12 20:58
Але це вам не допоможе в 2015 році))))
І Батьківщина в області випередить вас в рази!!!
Слава Батьківщині!!!
юрку | 2013-09-12 20:53
Василенко | 2013-09-12 20:45
Юрко | 2013-09-12 19:42
Палію | 2013-09-12 19:24
Але це вам не допоможе в 2015 році))))
І Батьківщина в області випередить вас в рази!!!
Слава Батьківщині!!!
Семен Палій | 2013-09-12 18:34
Еге ж | 2013-09-12 18:00
Семен Палій | 2013-09-12 17:56
vd | 2013-09-12 14:27
Ярослав Демченков | 2013-09-12 13:15
Чернігівська обласна рада шостого скликання провела 13-ть засідань сесії, як депутат обласної ради, я був на 11-ти. Одне засідання у грудні минулого року я пропустив через хворобу, а друге, у червні цього року, - за сімейних обставин.
За час виконання мною депутатських повноважень було надіслано 484 депутатських звернення та більше десяти депутатських запитів, подано 8 проектів рішень ради та пропозицій до них.
На першій сесії обласної ради я написав заяву, що хочу бути членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності. Проте, порушуючи мої законні права як депутата, керівництво обласної ради, бажаючи зберегти у комісіях більшість Партії регіонів та їх побратимів з інших партій, включило мене до складу комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму. На засіданні сесії, а потім і на засіданні цієї комісії, я висловив свій протест щодо цього рішення, проте реакції керівництва ради не було. На першому засіданні я відмовився від керівних посад у комісії та попередив голову, що не гратиму роль статиста для легалізації рішень влади та відвідуватиму засідання лише у разі розгляду дійсно важливих питань. Протягом депутатської каденції було проведено 22 засідання комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, я взяв участь у майже половині засідань.
Партійною організацією «Фронту Змін», а відтепер ВО «Батьківщина», моїм округом була визначена територія Козелецького району, де я проводив прийом виборців, зустрічався із керівниками установ, вирішував проблеми району. Я не намагався робити собі піар, як мене звинувачують у Чернігові, та відвідував обласний центр у дні засідань сесій та комісій обласної ради, зборів депутатів, засідань фракції, для зустрічей з керівництвом області та участі у партійних заходах.
Я проживаю у місті Києві та працюю у столиці, проте дуже багато часу провожу у Козелецькому районі Чернігівської області.
Підчас засідань обласної ради я навмисно сідаю у проході подалі від преси, щоб мати можливість зручно працювати з документами та не привертати зайвої уваги. Я читаю проекти рішень, які виносяться на голосування, а у зв’язку з тим, що протягом 1,5 годин головуючий намагається розглянути більше 50 питань порядку денного, інколи, для зручності, я розкладаю документи на підлозі поруч зі своїм робочим місце. Ніякого піару ходу, або чогось іншого, у цьому немає…)) Просто мені так зручно.
Від природи я дуже емоційна людина. Коли я на окрузі слухаю реальні життєві історії мешканців, то відчуваю, що не можу спокійно дивитися на очільників області. Адже розумію - всі проблеми людей виникають через бездіяльність влади або її недолугі дії. Запитами, зверненнями та виступами на сесії дійсно мало допоможеш, проте я обіцяв людям розповісти про їх проблеми губернатору. На комісіях, розповідаючи про проблеми начальникам управлінь облдержадміністрації, у їх очах бачиш лише співчуття та розумієш, що вони практично нічого не в змозі зробити. Тому я виступаю на сесіях, тому я говорю про те, що бачу на окрузі, про те, що просять передати люди. Можливо це дійсно популізм, але я мовчати не буду.
Щодо звинувачень, що я намагався захопити владу у Чернігівському обласному «Фронті Змін». У різні часи мені пропонували очолити Чернігівську обласну організацію Партії «Фронт Змін», але я відмовлявся. Першою причиною відмови була нездатність багато часу проводити у місті Чернігів та у відрядженнях по області, друга причина – я очолював Центральний Секретаріат Партії, був членом Ради Партії та знаю високі вимоги Лідера Партії до роботи керівників обласних осередків Партії. Тому закиди, що я мріяв стати керівником обласної організації, є лише фантазіями людей, які далекі від центру прийняття рішень у Партії.
Щодо моєї партійності. Свідомо я був лише у партії «Фронт Змін». Виконуючи рішення керівних органів «Фронту Змін», як депутат обласної ради, я вступив до фракції ВО «Батьківщина». Я ціную довіру членів фракції та пишаюсь, що мене обрали на посаду заступника керівника цієї фракції. Для мене це реальна оцінка моєї роботи у обласній раді. У партію я хочу вступити свідомо, відчуваючи, що я дійсно потрібен партії, що я зможу бути активним її членом. Впевнений, що «Батьківщина» не намагається залучити до своїх лав побільше людей, знаю, що партії потрібне свідоме членство, а не масовість. Можна сказати, що я є кандидатом у члени партії. Відчую, що я потрібен партії – я буду там!
автор | 2013-09-12 12:45
Ніна | 2013-09-12 12:31
ВАСЯ | 2013-09-12 10:22