Останнє оновлення: 20:07 четвер, 3 липня
прес-конференція
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Атрошенко: Про геополітику і віддалені села та «газовий злочин»
 Атрошенко: Про геополітику і віддалені села та «газовий злочин»

Атрошенко: Про геополітику і віддалені села та «газовий злочин»

Народний депутат Владислав Атрошенко провів екстрену робочу зустріч з журналістами.

Її він присвятив відкриттю нового політичного сезону.

«Екстрений» формат зустрічі він пояснив іншою зустріччю у секретаріаті Президента, яка сьогодні не відбулася.

-На мій погляд атмосфера у парламенті одностайна стосовно тем, які стосуються євроінтеграції, у зв’язку з чим опозиція деморалізована, - сказав Атрошенко.

Він окремо зупинився на «газовому злочині», заручниками якого є вся країна.

-На жаль, Росія стоїть на позиції імперії і диктатора, не йдучи на жодні поступки України. Газові контракти виписані за принципом диктату «бери або плати». Він виписаний безапеляційно проти України.

На думку Атрошенка, асоціація з Європою не порушує суверенні права України і її громадян, але потрібно вибудовувати рівноправні стосунки із Заходом і Сходом. Потрібно узгодити стандарти і отримати гарантії розвитку стратегічних галузей.

Депутат Атрошенко визнав той факт, що в Україні панує олігополія і це негативно впливає на процеси в українській економіці.

Приватизація відбулася не заради стимулювання бізнесу, а заради концентрації ресурсів в руках олігархів. Склад ВВП, на відміну від США, є на користь сировини, а не на користь наукоємних галузей.

- А тому у нас величезне тяжіння до Росії. І вступ до Митного  союзу призведе до делегування суверенних прав України і це є величезна загроза для України.

Про молочну галузь

Атрошенко вважає, що  у прекрасному на смак українському маслі (умовно) дуже багато кишкової палички. І вирішення цієї проблеми потребує багатомільярдних інвестицій.

Підписання угоди буде сигналом для світових інвесторів, які обов’язково прийдуть в Україну і збудують нові підприємства. Значна частина ВВП в Україні буде вироблятися іноземними власниками. А разом з тим і прийдуть і світові стандарти.

Про законотворчість

-Зі мною працює потужна аналітична група, яка реалізує поставлені мною завдання. Наприклад, питання казначейства – це питання законодавства, у цьому потрібно відійти від ручного управління.

Законопроект 1105 – спрощення оформлення нерухомого майна на селі, де проживає понад 11 мільйонів людей, третина з них – у віддалених селах. До віддалених сіл перевізник не доїжджає внаслідок корупційного розподілу маршрутів. Доїжджають до тих, куди вигідно.

А відсутність прав власності позбавляє і решти прав. Друга складова законопроекту – податки з майна на селі і їхня оцінка. На віддалених селах потрібно зменшити оціночну вартість нерухомості у 10 разів.

Медицина на селі

Досвід Німеччини – скорочення населених пунктів. Питання урбанізації і старіння населення однакове для України і Європи. Концентрація населення у містах тягне за собою зміну мережі. Але що робиться неправильно і чому це виглядає як скороченя?

-Тому що це і є скороченням, а держава робить навпаки. Тому я хотів би побачити спочатку виведення медицини і послуг на іншу якість, а потім скорочення мережі. Тоді ставлення не було б негативним.

Про Чернігів і місцеві вибори

-Взагалі мені складно розділити це місто, команда Атрошенка братиме активну участь у наступних місцевих виборах. Правила роботи місцевої влади – це правила, у яких мізерна політична складова.

Тому ми на наступні вибори прийдемо з реальними напрацюваннями. І це буде активні громадяни міста, яким відверто є що показати в плані особистих здобутків. І ми прийдемо до громадян з чіткою програмою дій. 

Коментарі (4)

Читач | 2013-09-07 14:52

коментатори Атрошенка, ви хоть поміж собою домовтесь)))))

Юра | 2013-09-07 07:51

кощей
Ти як Пилип з конопель і бовть, як козел у воду. В.А. робить для свого округу найбільше і осмислено

кощей | 2013-09-07 05:41

Молодець. Професіонально, зрозуміло, актуально і своєчасно. Пора від слів переходити до діла.

СБМ | 2013-09-06 19:33

нарушаются права на русский язык
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чи працюють хештеги в Інстаграм? І до чого тут ШІ?

SVOBODA.FM