Останнє оновлення: 12:55 субота, 5 жовтня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Голець тепер голова Талалаївської адміністрації
Голець тепер голова Талалаївської адміністрації

Голець тепер голова Талалаївської адміністрації

"Призначити Гольця Віталія Віталійовича головою Талалаївської районної державної адміністрації Чернігівської області", - йдеться у розпорядженні Президента України від № 134/2013-рп від 28 березня 2013 року.

Нагадаємо, Віталій Голець обіймав посаду секретаря Чернігівської ради попереднього скликання (див. фото), але потрапив "у немилість" до екс-мера, екс-міністра, власника свердловин у "тому самому районі" і видатного соціаліста Миколи Рудьковського.

Немилістю Миколи Рудьковського "злі язики" пояснюють непідписане розпорядження про призначення Віталія Гольця директором заповідника "Чернігів стародавній". Мовляв, Микола Миколайович доклали руку, бо "мстя" його була страшною.

Призначення Віталія Віталійовича головою саме Талалаївської РДА неймовірно співпало в часі з "намірами Миколи Миколайовича захиститися від "Сім'ї", продавши її друзям частину свого бізнесу. Так, українські ЗМІ зовсім нещодавно рясніли новинами про те, як компанія ДТЕК Ріната Ахметова готується купити у Миколи Рудьковського 25% акцій «Нафтогазвидобування».

Саме на території Талалаївського району екс-міністр і екс-мер Чернігова начебто контролював нафтові родовища. При цьому екс-голова СБУ Валентин Наливайченко вихвалявся, що зробив на своїй посаді усе можливе, аби позбавити Рудьковського такого контролю.

Так, на запитання депутата Талалаївської райради "Чи є на території Талалаївського району нафтові родовища, контрольовані колишнім мінстром транспорту, колишнім чернігівським міським головою, одним із лідерів Соціалістичної партії Миколою Рудьковським?" Наливайченко відповів: "Тепер нема - я зробив все для цього на своїй попередній посаді. Скоро в нього відберуть і Соцпартію!".

Чи є призначення саме Віталія Гольця в контексті зміни напрямку політичного вітру випадковим? Покаже час. Але ні у кого немає сумнівів, що видобуток енергоносіїв створив району величезні екологічні проблеми, пов'язані з відсутністю води у криницях. Особливо ця проблема гостро відчувається у спекотну пору року. Крім того, район майже на 80% є дотаційним.

- Посаду голови Талалаївської райдержадміністрації запропонував мені обійняти голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко. Я погодився. Так, я усвідомлюю, що район потребує вирішення багатьох соціальних проблем. Насамперед, це створення робочих місць, добудова районної лікарні і водозабезпечення. Цим і будемо займатися, - сказав в коментарі "Високому Валу" Віталій Голець.

За словами Віталія Гольця, йому невідома підкилимна "політична складова" призначення. Принаймні, у нього немає підстав пов'язувати це рішення з особою Миколи Рудьковського, "перерозподілом" його бізнесу чи з іншими політичними віяннями. Тобто, настрої новопризначеного керівника мають виключно конструктивний господарський формат.

Коментарі (21)

оглядач 2 | 2014-01-16 15:30

наївні люди!!!!!! все думаєте про те, що хтось стане "царем" і буде за вас думать. Зараз думають за себе, А не за воду для людей в "Поповичських еміратах". ВИЖИВАЙТЕ ЯК МОЖЕТЕ

Варяг | 2013-04-01 19:08

ЛанаВітаю Віталія з новим досягненням у житті, молодець. Вважаю, що добре коли місцеві, а не варяги працюють у владі.
Мабуть бувша коханка нацарапала. Якщо почитати її нік навпаки, то і не потрібно і нічого коментувати.

Лана | 2013-04-01 14:17

Вітаю Віталія з новим досягненням у житті, молодець. Вважаю, що добре коли місцеві, а не варяги працюють у владі.

прозоров | 2013-04-01 08:47

 воровать будет жостко, сидел голодным 2 года , а воровать он умеет ,ето в крови,

911 | 2013-03-31 14:41

Патриот
Експерт
голець і поширення радикалізму? не смішіть.

Патріот | 2013-03-30 16:31

Патриот
ЕкспертПатріоте, Талалаєвський район - це в/о №208 в яком обрано головного радикала УКраїни пана О.Ляшка.
Саме в Талалаївському районі відсоток за О.Ляшка був найвищий в окрузі.
Вивчайте краще сучасність!
Все логічно. Отже гуманітарії Голець і Ляшко дуже швидко можуть знайти спільну мову і проблем з поширенням радикалізму не буде, а у тих хто його про лобіював в цьому районі все буде чикі-чикі.
Дійсно помилився. Але, свою думку не змінив. Пан Ляш*о друг Куровс*ого. При чому - це він особисто підкреслює. Враховуючи натянуті відносини першого з діючим керівником області, він не в змозі своїх предстаників лобіювати на керівні посади в районах. А от друг - може. При чому, як показує практика - успішно.

Оглядач | 2013-03-30 11:55

Подивились його біографію.... Що ж, хлопчина хто зна звідки, у роки навчання намагався засвітитись де тільки можливо, своє завдання виконав - із грязі в князі... Піднесло на політичній хвилі, від`ївся...щось підсказує, що більше теоретик, а не практик...

Серж | 2013-03-30 11:43

Серж
Я такого не писав! Так званий "Серж", висловлюйте свою думку під іншим ніком. Не прикривайтесь чужим . Не дуже порядно з вашої сторони!!!

Серж | 2013-03-30 01:08

Таке не тоне. Треба ще Стаха призначити відати фінансами області, а Соломаху - замість Заліського. І щуку кинулу у воду :)

:) | 2013-03-29 22:51

Мля- это просто хохма!
Таких *** надо назначать 1-го апреля!
Ну надо же, такое ***.

Юрий | 2013-03-29 22:16

Тут разпи..., и туда поехал разваливать!

ЗНАЮЧИЙ !!!!! | 2013-03-29 13:58

пОРАДА ДЛЯ ТАЛАЛАIВЦIВ !!! вв ДУЖЕ АМБIТНИЙ ТА МСТИВИЙ-РАДЖУ ЦЬОГО НЕ ЗАБУВАТИ !!!

Експерт | 2013-03-29 13:42

Патриот
Патріоте, Талалаєвський район - це в/о №208 в яком обрано головного радикала УКраїни пана О.Ляшка.
Саме в Талалаївському районі відсоток за О.Ляшка був найвищий в окрузі.
Вивчайте краще сучасність!
Все логічно. Отже гуманітарії Голець і Ляшко дуже швидко можуть знайти спільну мову і проблем з поширенням радикалізму не буде, а у тих хто його про лобіював в цьому районі все буде чикі-чикі.

Патриот | 2013-03-28 22:19

 Талалаевский район - входит у избырательный округ Куровск*го. А на выборах, наш герой был замечен активистом у кандидата в нардепы. Вот ився разгадка, кто кому помог занять должность.

Патріот | 2013-03-28 22:13

Да...........Наверное у кого то крыша поехала. У этого человека нет никакого опыта в руководстве чем нибудь: предприятием или районом. Да он и с госслужбой не знаком. Напомню, у него есть опыт преподавательской работы и работа секретарем. Но секретар это прежде всего работа с депутатми и все. Как сельхозяйственный район можно было доверить человеку, который пшеницы от ржи не отличит? Не так давно молодого человека, который был не знаком с деятельностью руководить районом призначили руководителем в Городнянский район. Через полгода имеем, то что должны были иметь. Взятка и последующие выводы. Наверное никто выводы - в области не делает.

Сергей | 2013-03-28 20:57

Ще на одного х,,,А р районі прибуло! Хто його туди впер?

))) | 2013-03-28 20:57

И друга с фото № 2 с собой заберёт в заместители))))))))))))))))))

??? | 2013-03-28 19:34

Водозабезпеченням займаються самі жителі, адже платять сповна за роботи та матеріали, та ще й по завищеним цінам, а потім по лічильнику платить і якщо зламається насос також за свій кошт ремонтувати. Хоча самі керівники Нафтогазу могли б виділити кошти на забезпечення водою людей в районі за завдані проблеми(дороги, екологія і т.д.)

та | 2013-03-28 18:08

починае з брехни тому и дали буде брехати тлолку для району не буде прийшов *** для того парня и для себе трошки

patriotka | 2013-03-28 18:01

нда... це називається - *** району

911 | 2013-03-28 17:26

з ума здуріти :)
закрити