Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Контроль якості
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/region/185276-print.html

200 тисяч – за порушення стандартів

Більш ніж на 200 тисяч гривень протягом року поповнили місцеві бюджети Чернігівщини  працівники державного нагляду за додержанням стандартів, норм та правил державного підприємства "Чернігівстандартметрологія".

Про це повідомив його генеральний директор Віталій Бекешко.

"Упродовж року до місцевих бюджетів області, де знаходилися підприємтва-порушники стандартів, надійшло 216,8 тисяч гривень штрафів", - сказав він.

За словами Віталія Бекешка, фахівці державного нагляду перевіряють, як на підприємствах області дотримуються стандартів на виробництві, якості продукції, технологічної дисципліни. На недбалих керівників та підприємства накладаються штрафи і адмінштрафи, вся їх сума потрапляє саме до місцевих бюджетів.

Протягом минулого року фахівці держнагляду проводили перевірки на харчових та промислових підприємствах.

За дорученням губернатора Чернігівщини Миколи Лаврика, державний нагляд також перевіряв якість та документи на вугілля, що постачалося до бюджетних організацій області.

Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM