Останнє оновлення: 12:27 четвер, 6 жовтня
Здоров'я
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / На Чернігівщині фіксують збільшення кількості онкохворих
На Чернігівщині фіксують збільшення кількості онкохворих

На Чернігівщині фіксують збільшення кількості онкохворих

В Чернігівському медичному центрі сучасної онкології фіксують тенденцію до погіршення ситуації з точки зору онкологічних захворювань.

Про це в інтерв’ю виданню "Суспільний кореспондент" розповів завідувач відділення клінічної онкології та гінекології Юрій Шень.

"Я не можу сказати (статистика ще достеменно невідома, – ред.), що збільшується кількість онкологічних захворювань. Але викликає тривогу той факт, що збільшується кількість пацієнтів із запущеними формами раку різної локалізації".

З його слів, занедбаність зросла у пацієнтів, що мають рак, який складно помітити візуально. Зокрема, це рак яйників, рак тіла матки, рак кишківника.

"Невелика статистика за цей короткий період – по деяким локалізаціям запущеність виросла від півтора до двох разів. Тобто, у нас у півтора-два рази стало більше пацієнтів, у яких рак на третій-четвертій стадії".

Як сказав Юрій Шень, через бойові дії тривалий час онкоцентр не працював. Нині поновили роботу поновили, але пацієнтів менше через те, що людям складно дістатися до медзакладу з віддалених районів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM