Останнє оновлення: 21:57 середа, 30 листопада
Освіта
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/288763.html
У Чернігові до очного навчання готові 18 шкіл та приблизно 8 з половиною тисяч учнів

У Чернігові до очного навчання готові 18 шкіл та приблизно 8 з половиною тисяч учнів

У Чернігові до офлайн навчання готові 18 шкіл та приблизно вісім з половиною тисяч учнів. Такі цифри озвучив секретар чернігівської міської ради Олександр Ломако. Міська влада пішла на відновлення очного процесу навчання задля того, щоб люди не виїжджали з міста.

"Дві головні мотивації, це: психологічна адаптація для дітей, щоб ми не мали втраченого покоління, і відтік людей з Чернігова. Дуже багато людей дивляться, якщо 1 вересня школи не будуть працювати – ми поїдемо кудись у Тернопіль або в Європу", – сказав він.

За його словами, у цих 18 школах є підготовлені укриття, які можуть вмістити понад 11 тисяч дітей. А школи, які не мають власних укриттів – будуть домовлятися із сусідніми закладами, щоб діти під час повітряних тривог переходили до укриттів сусідніх будівель.

Загалом у школі на зміні може навчатися не більше дітей, ніж може одночасно перебувати в укритті.

Кількість закладів освіти, які працюватимуть очно, може збільшитись протягом перших місяців навчального року:

"Додадуться ще школи, бо ведуться ремонтні роботи в багатьох школах. З міського бюджету місто виділило на заклади освіти вже зараз 185 мільйонів гривень".

Якщо учень має бажання навчатися очно, а школа не працюватиме в такому режимі, можна буде перевестися в інший заклад.

"Управління освіти з керівництвом закладів зараз дуже активно працюють, щоб діти з тих шкіл, які хочуть навчатися офлайн, але не можуть у своєму закладі, щоб повністю увесь клас, або вся школа, згідно з графіком в іншій школі знаходили "вікна", або до обіду одна школа, після інша школа, працювали в будівлі іншої школи. Будуть і такі у нас школи, можливо, тимчасово будуть працювати. Уся школа, щоб не розривати зв’язки з дітьми, не міняти класи, вчителів і так далі", – розповів Олександр Ломако.

З його слів, сьогодні виконавчий комітет міської ради виділив гроші на функціонування КП "Шкільне". Тому з 1 вересня у цих 18 школах буде організоване харчування. Також протягом навчального року батьки можуть змінити форму навчання для своєї дитини з очної на дистанційну і навпаки.

Але офлайн навчання залежатиме від ситуації в регіоні.

"Ми говоримо про час, як зараз. Коли в нас є повітряні тривоги, є загроза ракетного обстрілу. Якщо зміниться безпекова ситуація і буде загроза артилерії, чи повторного наступу, то зрозуміло, що школи працювати не будуть".закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM