Останнє оновлення: 19:30 середа, 8 лютого
Культура
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У Чернігові на Валу погасили нову марку від Укрпошти про літак “Мрія”
У Чернігові на Валу погасили нову марку від Укрпошти про літак “Мрія”

У Чернігові на Валу погасили нову марку від Укрпошти про літак “Мрія”

У Чернігові на Валу 28 червня погасили нову поштову марку про найбільший у світі літак. Продаж стартував у приміщенні Головпоштамту о 9:00. На марці — зображення Ан-225 “Мрія”, який був зруйнований російськими військами 27 лютого в аеропорту Гостомеля.

Директорка Чернігівської дирекції “Укрпошти” Олена Дорошенко розповіла Суспільному, що в дизайні марки використали малюнок 11-річної Софії Кравчук з Волині. Вона взяла участь у конкурсі до Дня Незалежності та перемогла саме з цією роботою.

“З яким натхненням ми святкували 30–річчя України, саме до цього свята відбувся Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку. Її малюнок надихає на мрію, зображення нашого найбільшого літака “Мрії”, який здіймається до зірок уквітнений. Тоді ще ніхто не знав і не вірив, що ми дійсно втратимо свою велику “Мрію”, але не втратимо мрію у перемогу”, — сказала Олена Дорошенко.

Тираж марки — 3 мільйони, вона створена тільки для відправок Україною. Одна марка коштує 12 гривень. За словами заступника директора Чернігівської дирекції “Укрпошти” Олександра Бородавки, сьогодні, 28 червня, марку можна купити у приміщенні Головпоштату у Чернігові, а 29 червня вона з'явиться в усіх відділеннях “Укрпошти” в області.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  До сліз про тих, кого нема

SVOBODA.FM