Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Думка
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Трагедія сталася з вини однієї людини
Трагедія сталася з вини однієї людини

Трагедія сталася з вини однієї людини

12 грудня в Чернігова сталась жахлива трагедія. Загинула молода мама. Сотні людей залишилися без даху над головою.

Трагедія сталася з вини однієї людини, – вважає представник освітнього центру «Ініціатива» Андрій Кужель.

Це провина, цитата:

«Людини, яка на поталу власних амбіцій і матеріального зиску поставила життя людей. Яка наразі кількість аварійних будинків у Чернігові? Я впевнений ви не знайдете жодного чиновника, який має відповідь на це питання. За те всі знають скільки мільйонів було закопано у фонтани. Всі знають скільки десятків мільйонів закопала в асфальт приватна фірма. Бо добре, коли до рук прилипає, правда? Добре роздати перед виборами по 500 гривень і купити собі крісло?

За гарною обкладинкою, всередині, все гниле і потрухле. Будинок, що впав, символізує сьогоднішню міську владу Чернігова. Таку ж гнилу за своїм єством всередині».

У своєму повідомленні Facebook чернігівець розмірковує про… сумління:

«Чи мучитиме його сумління? Питання риторичне, мабуть. Адже, проголосувавши за «закони 16 січня», не мучить, коли він іде з квітами до пам'ятника Небесної сотні. Завдяки бюджетній реформі Чернігів отримав колосальні гроші, які можна було направити на вирішення дійсно нагальних проблем міста. Замість цього маємо окозамилювання і небачену раніше корупцію».

гуртожиток гуртожитку мерство

Коментарі (8)

Смятенье чувств | 2016-12-15 19:26

"ЩО ТУТ СРАВНЮВАТЬ.БАРДЮРЩИК СОКОЛОВ ЧИ" дорожник Атрошенко?
Что лучше, весомее? Бордюр или дорога? В каких единицах измерить пользу? В УКРАДЕНЫХ ДЕНЬГАХ! "АТРОШЕНКО З"а"РОБИВ Бiльше НАБАГАТО .I це ще не кiнець!!!"

прохожий | 2016-12-15 16:20

а почему несколько лет пустуют три этажа бывшего общежития строителей на углу пр. Победы и ул. Горького?

911 | 2016-12-15 10:30

ЩО ТУТ СРАВНЮВАТЬ.БАРДЮРЩИК СОКОЛОВ ЧИ АТРОШЕНКО З АМБiцiями.АТРОШЕНКО ЗРОБИВ Бiльше НАБАГАТО .I це ще не кiнець!!!

Патріот | 2016-12-14 15:55

Не треба так відкрито захищати свого патрона. Прийшов до влади - терпи критику і працюй на благо міста. Поки що за рік видно тільки одно - добудовано алею від Мегацентру до України (починалось при колишній владі), поремонтовано 100 метрів проспекту Перемоги (від вокзалу до танка), здерте асфальтове покриття на вул. Мазепи (Щорса) - не проїхати, не пройти ( після зими влетить в добру копійку), поремонтовано частину водогону по вул. Гагаріна (ось побачите, що буде весною після того ремонту).... Продовжіть добрі діла міської влади за рік. А взагалі в обов’язки мера пропоную записати пункт про звіт про "добрі справи" влади перед громадою на площі раз або два рази на рік .

Угу | 2016-12-14 13:31

Вики
Ну да, Атрон так беспокоился за аварийные общаги весь год, шо даже кушать не мог...

Вики | 2016-12-14 13:28

А может у папередника Соколова и его команды поинтересуетесь, почему не было реакции на обращения жителей общежития? Он, кроме как беспокойства о себе и своей "семьи" (Шкинь, и пр. ), ни о чем не заботился. Посмотрите на город! Переходы подземные - жах! Парки - жах! Коммунальное хозяйство - ж..а полная! Вы хотите, чтобы Атрошенко за год исправил и наполнил то, что долгими годами уничтожал и разворовывал бывший? Не без вопросов и к нему, но виноваты прежде всего те, с кого всё начиналось....

чиполлино | 2016-12-14 12:03

Владимир АндреевичЛюбой хозяин, любого ранга, вплоть до премьер-министра, приступая к работе сначала проводит инвентаризацию хозяйства, определяет "узкие места", потом определяется с финансовыми возможностями и очерёдностью ликвидации этих самых "узких мест" ( что вперёд - фонтан или ремонт крыш домов, ремонт аварийного здания или асфальтирование дорог под осенними дождями и облагораживание скверов ). Так поступает ХОЗЯИН, а не политический болтун.
Добавить нечего. В десятку.

Владимир Андреевич | 2016-12-14 10:48

Любой хозяин, любого ранга, вплоть до премьер-министра, приступая к работе сначала проводит инвентаризацию хозяйства, определяет "узкие места", потом определяется с финансовыми возможностями и очерёдностью ликвидации этих самых "узких мест" ( что вперёд - фонтан или ремонт крыш домов, ремонт аварийного здания или асфальтирование дорог под осенними дождями и облагораживание скверов ). Так поступает ХОЗЯИН, а не политический болтун.
закрити