Останнє оновлення: 14:29 четвер, 6 жовтня
Протест
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Як протестували проти Потапа і Насті у Чернігові – ФОТО, ВІДЕО
Як протестували проти Потапа і Насті у Чернігові – ФОТО, ВІДЕО

Як протестували проти Потапа і Насті у Чернігові – ФОТО, ВІДЕО

Кров на сходах Драмтеатру, димові шашки, словесні перепалки – таким вийшов сьогоднішній протест проти концерту Потапу і Насті у Чернігові.

За годину до його початку на Красній площі почали збиратися активісти. Були як представники патріотичних організацій, ветерани війни на Донбасі, так і матері загиблих в АТО воїнів, які прийшли на протест із фотографіями своїх рідних.

 Під Драмтеатр привезли близько сотні правоохоронців, у тому числі й нацгвардійців у касках та бронежилетах.

Варто зазначити, що як поліція, так і активісти зробили висновки з наслідків попереднього протесту проти концерту Світлани Лободи: обійшлося без сутичок. Не в останню чергу і через те, що серед відвідувачів концерту було багато дітей.

Протестувальники намагалися провести глядачів імпровізованим «коридором ганьби», перед входом до театру та на двері розлили свинячу кров. Активісти кричали «Ганьба», матері загиблих АТОвців згадували відвідувачам концерту ганебний вчинок Потапа, який знімав штани на сцені перед росіянами.

Один із протестувальників намагався запалити димову шашку у натовпі, але її швидко загасили. Організатори намагалися завести глядачів через чорний хід, однак його швидко заблокували молодики з патріотичних організацій.

Ті, хто прийшов на концерт, традиційно згадували активістам фабрику Порошенка у Липецьку та закликали їх протестувати саме там. І натякали на замовний характер акції та звинувачували активістів у вимаганні грошей від організаторів протесту.

Як розповів svoboda.fm чернігівський активіст Олександр Ясенчук, мова про гроші за неучасть у протесті дійсно велася. Утім, до певних груп активістів з цими пропозиціями зверталися саме організатори. «Я не буду називати цих активістів, однак з боку організаторів з ними була така розмова «Ми вам дамо грошей, а ви не будете проводити акцію». У відповідь вони попросили придбати 10 тепловізорів і передати їх на фронт. Певно, вони вирішили, що це дорого і дешевше найняти охоронну фірму і домовитися з поліцією» - сказав Ясенчук.

Детальніше про перебіг протесту на фото і відео.  

 

Коментарі (29)

простий Українець | 2016-11-14 18:15

Обкурився? Це ще хто обкурився!! Звати людей на бунт, це тільки грати на руку ворогам. Завтра наш совок, як стадо баранів, виведуть на майдан, які прокричать свої кричали за 150 сребреників, ну а далі? Розвалити цю "гречану" владу і вибрати таку саму, а де нова програма, де дійсно Народний лідер? Нам не треба лідера, який в'їде на фашистських танках. Поки не вимре совок змін у вдалі і виборах суттєвих не буде. Коли прийдуть до влади дійсно нові люди з зрозумілою програмою і хоть якоюсь гарантією порядності, то тоді вже гроші з офшорів і рахунків "слуг народу" перетечуть в зарплати і пенсії, щоб ціни не хвилювали і не лякали. Ці, нові вже є, вони воюють в АТО, закаляються на таких, ніби дрібних, патріотичних акціях тому, що вони патріоти хочуть розбудити совок, нагадати їм про совіть, честь, Неньку Україну.
  P.S. а от гімно краще обходити, а не вступати, і особливо з подругою.

Вася | 2016-11-14 16:53

простий Українець
Простой Украинец ,а ты примеряй ситуацию на себя. Ты купил себе, подруге билет и идешь на концерт,а там тебя встречают какие-то мутные личности и начинают тебя лечить. Обливают кровью,краской,дают понюхать газу. Нормально???

сппс | 2016-11-14 10:44

простому українцю
ну ти й накурився

простий Українець | 2016-11-13 21:50

троляча тварюка, бо проблема високих тарифів , високих цін на продукти та швидкого зубожіння людей - це наслідки дії різних гнід - ворогів, які кришують совок і корупцію, саботують боротьбу з нею і намагаються знеславити Майдан.

валентин | 2016-11-13 11:10

 Мені не подобаються виступи Потапа і Насті. Для мене вони скоріше не артисти, а елементарні , бездарні шути. Але для чого перетворювати красиве , тихе місце Чернігів в середньовічний дикий осередок. Для чого цей цирк, нагнітання ненавісти ізлоби, їх і так вистачає в нашому суспільстві. Подобається комусь ці артисти , то нехай задовольняються іми. Краще, чим влаштовувати ці бездарні , тупі Акціїї , організуйте та згруповуйте народ проти високих тарифів, високих цін на продукти та швидкого обніщання людей.

простий Українець | 2016-11-11 20:39

А не здається дивним, що якісь люди """"дивної"" поведінки"", після гастролей в рашському гадючнику рвуться в прикордонне місто, в час загострення ситуації, а нами обрані типу "власті" лижуть їм...Чи ми не тих вибрали, чи нас мають за бидло? Кожний для себе вирішує сам, бажано з квитком на швидкий поїзд Чернігів -раша.

простий Українець | 2016-11-11 20:37

тоолингосефт
иди нажрись и здохни урод

Треплюк | 2016-11-10 20:36

На сходi гинуть найкращi cини Украiни, а ви, батьки, ведете свою дитину на концерт запроданцiв! НЕЕЕ найкращi cини Украiни в Раді сидять, сини Порошенків Балог та інші. Это по Стахановски Трудовые Династии.

А ВИ? | 2016-11-10 18:36

Санчо-Пансо
Чому Ви не виступаєте?

Санчо-Пансо | 2016-11-10 18:07

Почему никто не выступает против повышения тарифов, цен на продукты? Потому, что никто не платит за это.? Или это не так "патриотично". Бараньё.

анатолій | 2016-11-10 17:49

анатолій
КолегаВаша дитина отримала психологiчну травму? Це ваша проблема, як батькiв! А ваша дитина знае, що наш народ виборюе свою незалежнiсть в боротьбi з росiйською агресieю? На сходi гинуть найкращi cини Украiни, а ви, батьки, ведете свою дитину на концерт запроданцiв! Зрозумiло, що про патрiотизм ви з дитиною не говорите!
про патріотизм он написано скільки він коштує.
я не менший патріот чим а мо більший. і не тільки я а і вся наша родина.
а які патріоти організатори акції видно.
50-100 тис баксів -нема акції
нема баксів-получіть акції протесту
виходить патріотизмом можна і торгувати
так яка розцінка за 1 год патріотизму?
потрібно було в руки отим матерям в кого загинули сини дати ще плакат
-ВИМАГАЄМО 10 ТЕПЛОВІЗОРІВ

анатолій | 2016-11-10 17:26

і ще всім рекомендую прочитати не тільки заголовок статті а весь текст. сам активіст признався акції протесту признався що велась розмова за гроші-просили купити 10 тепловізорів ( хто не знає тепловізор коштує від 5 тис доларів) якщо гроші дасте ми не бедемо проводити акцію.
виходить за 50 тис доларів можна і патріотизм продати
так хто патріот?
по чому Батьківщиною торгуємо? що зкажете на це?

Колега | 2016-11-10 17:12

анатолій
Ваша дитина отримала психологiчну травму? Це ваша проблема, як батькiв! А ваша дитина знае, що наш народ виборюе свою незалежнiсть в боротьбi з росiйською агресieю? На сходi гинуть найкращi cини Украiни, а ви, батьки, ведете свою дитину на концерт запроданцiв! Зрозумiло, що про патрiотизм ви з дитиною не говорите!

анатолій | 2016-11-10 16:22

А. Хавило, Борзна
для А.Хавило
по поводу війни. у моєї племінниці чоловік загинув в АТО
і почитайте уважно що я писав.
ганьба тим хто зїздив у відрядження на 2-3 ДНІ в зону ато і получив стутус
чого Ви такі прввдолюби неикричите їм Ганьба
чому їм не влаштовуєте коридори ганьби
ви всі їх знаєте по своїх районах
  

А. Хавило, Борзна | 2016-11-10 16:10

Той хто не побував на цій прклятущій війн,і і чиї родини обійшла скорбота від загибелі рідних - ніколи не зрозуміє того, що відбувається на донбасі. і будуть аплодувати та битись у оргазмі перед такими запроданцями, як П. Н. Лорак, Лобода, Повалій..... Ганьба вам! Дай Боже, щоб ви ніколи не відчули біль втрати своїх близьких.

Слово | 2016-11-10 16:01

А слово "чемодан" російське. Українською "валіза".

Дохтур | 2016-11-10 15:15

тоолингосефтпозор!!!!собаки дикие!!!Гнать нужно!!!Вы посмотрите на их лица,алкоголики,наркоманы,проститутки!Такие люди еще пытается лесть в Политику!!!!Изх результат всегда будет "0"!!!!!!АЗОВы Укропы кучка дебилов
Ух ты ж! Да у нас тут чисто Чезаре Ломброзо черниговский сыскался!

тоолингосефт | 2016-11-10 14:57

позор!!!!собаки дикие!!!Гнать нужно!!!Вы посмотрите на их лица,алкоголики,наркоманы,проститутки!Такие люди еще пытается лесть в Политику!!!!Изх результат всегда будет "0"!!!!!!АЗОВы Укропы кучка дебилов

007 | 2016-11-10 14:18

чернігівському бандерівцю
не смій так називатися, оскільки не знаєш суті бандеризму. Бандерівці боролися за незалежність України, а ти відробляєш за подачку. Патріот так чому не в АТО, чому не протестуєш проти комунальних тарифів, проти е-декларантів, які ведуть країну до прірви.

Дядя | 2016-11-10 13:28

Россия зарабатывает деньги от ЕС - за газ, и от США - за запуск в космос их космонавтов. Причём тут Потап с Настей и черниговские зрители-слушатели, которых местные послали на...

Гном | 2016-11-10 13:18

А где городская власть? *** императора городского не толкали? не материли? А, личная охрана защищала...
Новая доблестная полиция стояла и мух ловила. На фига я на них налог отчисляю? Дармоеды

анатолій | 2016-11-10 12:52

і в продовження
хто оцінить ту психологічну травму, яку отримала моя дитина коли побачила червону рідину. вона сприняла це за кров і що когось вбили. в неї була істерика.
я вже не кажу як вона чекала той концерт і як була розчарована що не попала
це що демократія?
в демократичній країні я б подав в суд і впенений що виграв би його в частині компенсації моральної шкоди яку зоподіяли ці активісти моїй дитині

Правдюк | 2016-11-10 12:36

Черниговчане стали жить лучше после перейменований и декомунизации, а сорвут концерт 20 «активистов» дадут Барбариску Рошен.

анатолій | 2016-11-10 12:24

зулла И в продолжение - чем виновата уборщица на 0,25-0,5 ставки при драмтеатре , кто ремонт делать будет и за что будет ?? И вообще - причем материальные недвижимые ценности драмтеатра - в минкультуры ехать надо и там претензии выставлять.
по суті псування майна драмтеатру.
це стаття кримінального кодексу. чому до цих пір не порушено справу.
чому за рахунок коштів платників , в тому числі і моїх, повиині робити ремонт. хай оті що облили по рішенню суду і відшкодовують. скільки там вийде 10 тис чи 100 тис. не подобається комусь- бери плакат і ходи кругами показуй свою позицію. ми ж в євросоюз йдемо. а дивлячись на такі "демократичні" дії нас там захочуть? Ні!!!
чого такі активісти не громлять магазини в яких саміж купують російські товари, плятять за російський газ, платять за електроенергію яка виробляється з російськогоядерного пального. скільки вони своїх кревних гри вень віддали росії ? і хто більше підтримує росію грошима?

чернiгiвський бандеровец | 2016-11-10 11:33

Для зозуль на плакатi написано.Чемодан ,вокзал, московiя.IШ вата возмущаеться.УСiх на нульовий пост слухать яка там музика у сепаров грае!!!

тоолингосефт | 2016-11-10 10:58

Быдло масса,жаль что 20 человек позорит наш город!!!!

зулла | 2016-11-10 08:45

  И в продолжение - чем виновата уборщица на 0,25-0,5 ставки при драмтеатре , кто ремонт делать будет и за что будет ?? И вообще - причем материальные недвижимые ценности драмтеатра - в минкультуры ехать надо и там претензии выставлять.

зулла | 2016-11-10 08:43

 я в шоке. кто следующий ??? Может " Кутаиси" - они ведь тоже международники??? Давайте всех поразпугиваем- чтобы та пропаганда и анекдоты , что о нас ходит стала явью.. И наедине останемся со своими проблемами и заботами - когда некого будет винить , за кого возьмемся ?? Это робота артистов , их хлеб и профессия - им что с голоду помирать и в долги влазить?? и сразу тем - кто скажет - и так денег по горло- отвечу - пора свое копейки подсчитывать, а не чужие считать и решать - кто прав кто виноват ... Сорри :)

Хома | 2016-11-10 07:59

Що менi подобаеться у кожнiй подiбнiй акцii, то це " масовiсть" активiстiв.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  1 вересня випускників із Чернігова слухатиме весь світ

SVOBODA.FM