
Хто штовхає на хибний слід в розслідуванні розгону Майдану?
Всі гіпотетично знають, хто розігнав Майдан 25 листопада 2013 року у Чернігові.
Ті, кому він найбільше муляв.
Взагалі: кому заважало, що молодь з «Демократичного Альянсу», «Апельсину», більш старші з «Просвіти», «Народного руху України» говорили й агітували, що наша мета -Європа, а не Росія?
І друге питання: чому більше року не встановлювалися учасники і замовники цього розгону?
А також: чому припинялося розслідування? Давайте розберемося в головному: у кого був МОТИВ?
Крамольні припущення
Висловлю крамольну гіпотезу: коли слідчі встановлювали, хто винен у розгоні, виявлялося, що всі ці люди при посаді і при владі.
Більш того вони при владі і впливають на ухвалення правочинних рішень – тобто правоохоронці. Свої припущення я підтверджу пізніше.
Тепер по великому рахунку: від кого могла надійти команда «фас» і хто її міг здійснити?
Висуваю головне припущення – міліція.
Її очолював в Україні донецький Віталій Захарченко. Ця права, ліва рука чи може й нога Януковича давала копняків під одне місце всім «політичним». Як у Києві на Майдані, так і делегувала такі повноваження на місця в області й міста.
Такі розгони відбувалися майже синхронно в різних регіонах України.
У нас, на Чернігівщині панувало міліцейське керівництво з Луганщини, як в обласному центрі, так і в районах. Вони були ревними виконавцями волі донецького гаранта.
Як врятуватися від міліцейських босів
Відступ. Міліцейське керівництво на місцях – це як держава в державі. Доходили до того, що мені, журналісту, після того, як я сфографував аварію машини начальника обласного УМВС, телефонували і вимагали, щоб я нічого не писав і не викладав і Інтернет.
Лише мій дзвоник губернатору Чернігівщини з приводу того, що міліція на мене морально тисне і хоче заткнути рота, поставила на місце міліцейського начальника області.
Правовий фарс у Чернігові
Я недарма звернув увагу на міліцію, адже саме вона, вистроєна по вертикалі з Києва до Чернігова Захарченко-Михайлик-Парфентьєв, була ініціатором «правового розгону» майдану в Чернігові. Формально Парфентьєв направляє листа меру Олександру Соколову, мовляв я не можу охороняти чернігівський Майдан у сквері Попудренка і не можу поручитися за «безпеку людей і майна».
Мер, це моє припущення, передає звернення керівника міської міліції начальнику юридичного управління Павлу Вовку – готуй звернення до суду. Суддя Заєць ухвалює рішення «ніззя небезпечних майданів».
Все - є «правові» підстави для заборони права чернігівцям висловлювати своє прагнення іти європейським шляхом розвитку.
Далі треба було тільки знайти виконавців, які мають забрати майно під час розгону.
Гігантська справа розгону
За моєю інформацією в справі розгону чернігівського майдану опитано близько 5 000 жителів області не лише в Чернігові, а у всіх районах області.
Складається враження, що збирається матеріал для написання роману-епопеї «Війна і мир». Похвально. Якщо зібране буде обнародуване. Щоб ми знали хто є хто.
Поштовхом же до цього матеріалу стала інформація про те що Прокуратура оголосила підозру трьом особам у справі чернігівського Євромайдану .
А дехто з моїх колег та громадських діячів висунув припущення, що підозру висунули начальнику комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради Артему Стаху.
Я довго сміявся, а потім зрозумів, що це уже не смішно. Адже давно знав, що Стах в той період 21 день лікувався в оздоровчому комплексі «Карпати» і був у Львові та Яремчі.
Хто зацікавлений у тому, щоб довести справу до абсурду? Перевести стрілки і знайти винного у розгоні чернігівського майдану, наприклад, водія машини, який вивозив речі з скверу Попудренка?
Хто винен?
Попросив у Артема Стаха ксерокопії документів, що він у той час знаходився і на якій підставі. І подивився його фотографії, зроблені у Львові, в Карпатах у ті ж дні, коли у Чернігові розганяли Майдан.
Будь-яка фотографія (яка не завантажувалася в Інтернет) має цифровий підпис у своїх властивостях, де прописано час, із зазначенням до секунди, коли і за яких умов (освітлення, діафрагма, витримку) її зроблено.
Далі, сьогодні ж, ще провів розслідування. І дізнався, зі своїх джерел, що прокуратура оголосила підозру працівнику установи, яка знаходиться за адресою Магістратська, 7 (приміщення Чернігівської міської ради) та працівникам правоохоронних органів.
Їх назве сама прокуратура, а винуватість чи невинуватість визначить суд.
Одне мене непокоїть. Я не хотів би так сміятися, як сміявся сьогодні. І дивуватися, як дивувався на прес-конференції прокурора Володимира Стеценка 20 серпня 2014 року, коли я своєми вухами чув 2 рази: він сказав, що порушень закону при розгоні Майдану в Чернігові не знайдено.
На знімках: вечірнє зібрання прихильників чернігівського Євромадану увечері 25 листопада 2013, уже після його розгону.
Фото автора.
Також документи і фото Артема Стаха, який перебував на лікуванні в Західній Україні.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 7284 |
Посилання до теми:
26.11.2014 Цинічний розгін чернігівського Майдану – через сльози ми стали українцями
25.11.2013 Прес-конференція про розгін Євромайдану в Чернігові
15.05.2014 Гребенюк із Катеринчуком служать на «благо Родины»
24.01.2014 Трансляція з Майдану в Чернігові, де відбулася сутичка
24.01.2014 У Чернігові відбувається протистояння між прихильниками Майдану і Президента
7.02.2014 Бойова лірика майдану - запис літературного вечора на чернігівській барикаді з Вахтангом Кіпіані
Коментарі (11)
Пеша | 2015-03-16 08:30
монаху | 2015-03-07 09:29
Монах | 2015-03-06 15:18
коропам | 2015-03-06 07:45
карп | 2015-03-06 05:33
короп | 2015-03-06 02:46
Ганна | 2015-03-05 23:02
автор | 2015-03-05 21:02
автор | 2015-03-05 20:57
http://newvv.net/crime/adventure/211778.html
http://newvv.net/crime/adventure/215270.html
сава | 2015-03-05 20:42
Іванна | 2015-03-05 20:04