Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Скандал із призначенням Скоробагатько
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів проти призначення зірки Антимайдану Скоробагатько на посаду директора школи
Чернігів проти призначення зірки Антимайдану Скоробагатько на посаду директора школи

Чернігів проти призначення зірки Антимайдану Скоробагатько на посаду директора школи

14-го січня колишнього депутата Чернігівської міської ради від Партії Регіонів Людмилу Скоробагатько призначили директором чернігівської школи № 35. В Інтернеті Скоробагатько згадують, як зірку Антимайдану.

Вона відома своїми висловами на адресу «бандерлогів», які пролунали на з'їзді Партії регіонів у Харкові.

Людмила Іванівна також «засвітилася» в ефірі телеканалу «Дождь» з тезами про «політичний ломбард» і «захистила грудьми мальчіков-міліціонєров» під час подій Євромайдану у Чернігові.

Активісти Майдану та громадські діячі відразу відреагували на кадрове призначення в Управлінні освіти Чернігівської міської ради та висловили своє невдоволення. Вони вважають, що Скоробагатько зі своїми політичними поглядами не має жодного права виховувати молоде покоління.

Сама Людмила Іванівна каже, що за Конституцією України вона має право на вільні політичні погляди та віросповідання, а її позиція не має впливати на роботу в школі. Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Володимир Купріяненко підтримав думку Скоробагатько та розповів, що не бажає підігрівання та розвитку історії з призначенням нового директора школи №35.

Детальніше дивіться у сюжеті Garmata TV:


 

 

Коментарі (17)

ЛИДИЯ | 2015-01-17 13:29

М.Боюра
ОЧЕНЬ ДАЖЕ В ТОЧКУ

незгодний | 2015-01-17 08:55

а що зробила Тунік-Фриз на колишній посаді заступника голови мера, окрім піару в Фейсбуці? а оці , вибачте, самооборонівці, які не можуть і двох слів зв"язати. вони зустрілися у кафе і вирішують долю дітей! не знають різницю у роботі вчителя і директора!

М.Боюра | 2015-01-16 20:14

 " має право на вільні політичні погляди"- воно то й так, але коли її політична сила нехтує правом інших мати свої політичні погляди, та ще й вбиває політичних опонентів, то це вже злочин. Її виступ у Харкові не був якимсь дріб'язком, а тією дещицею, яка розв'язала руки її однопартійцям із банди Януковича на креваву бійню.
 Геть від дітей посібницю вбивць!

старожил | 2015-01-16 18:48

1258
В чём проблема? Держитесь поближе к унитазу!

патриот | 2015-01-16 18:39

 вот эти скоробогатьки и есть беда нашего государства.Такие вот циничные и лицемерные как и тот-же куприяненко, такой же проходимец

ВИВА | 2015-01-16 13:43

Політичні погляди можуть бути різними і вільними, але коли у цієї "ЗІРКИ" руки по локіть в крові, як вона може бути допущена до дітей. ГЕТЬ ЗІ ШКОЛИ!

Невдоводений | 2015-01-16 13:06

Невдоводений
911
І що вони роблять?? Кричать і мітингують, а нам с цього що краще стало жити?

911 | 2015-01-16 12:48

Невдоводений
До чого тут де хто сидить? Важливо хто що робить.

Невдоводений | 2015-01-16 12:17

Антикорупційний комітет сидить в кафе і дає інтерв'ю на камеру....да, оце наша "Нова демократична країна"......

ЛИ | 2015-01-16 11:15

 И НА ДОЖДЕ ОНО УЖЕ ЗАСВЕТИЛОСЬ, ДА ТАКИХ КАК СКОРОБОГАТЬКО НУЖНО ***, ЭТО ПРЕДАТЕЛЬ СВОЕЙ ЗЕМЛИ

ЛИ | 2015-01-16 11:13

ЕЩЕ ЕЕ СЫНОЧКАМИ ЗАНЯТЬСЯ, В СБУ ТОЧНО СТРАНУ СДАЮТ РАШЕ

Чернігівець | 2015-01-16 00:02

У той час коли наші хлопці гинуть у конфлікті на Сході від куль терористів-сепаристів та російських агресорів наше управління освіти підтримує людей, які роздмухували цей конфлікт. Хіба це не зрада і підривна діяльність проти країни? Куди дивиться наша влада? Мабуть В.Купріяненко хоче попасти в сміттєвий бак разом з Скоробагатько.

Сизигмунд | 2015-01-15 23:51

Даааа...... А я думал, что только в обласную и городскую налоговую представители банды Януковича на руководящие посты за бабло пролезли.... А тут и детей учить будут, как бандерговов не любить....

Орбита | 2015-01-15 23:40

Поражаюсь заголовку ""Чернігів проти призначення зірки Антимайдану Скоробагатько на посаду директора школи""... При чём здесь весь Чернигов?Правильно заметили,что борцы за "лучшую жизнь"отсиживают свои мягкие места по кабакам,но не на работе!!!начните с себя,люстраторы..Полищук так вообще ***!!!!

1258 | 2015-01-15 22:42

Вы хоть бы потрудились давать интервью на рабочих местах, а не в кабаке, причем все в одном собрались! Одни- проплаченные, другие-обиженные! Работать не пробовали? Так не мешайте другим. Тошнит от вас!

Апостол | 2015-01-15 21:25

В мусорный бак с помоями эту звезду окунуть. Думаю старшекласники 35 школы при поддержке активистов очень скоро так и сделают.

123 | 2015-01-15 21:21

Жах.
закрити