Последнее обновление: 10:32 пятница, 20 июня
Загрузка...
Найкращі тести
Кнопкодавство
Вы находитесь: Политика / Чернигов / Черниговский горсовет: как Скоробагатько пыталась проголосовать за Вакуленко
Черниговский горсовет: как Скоробагатько пыталась проголосовать за Вакуленко

Черниговский горсовет: как Скоробагатько пыталась проголосовать за Вакуленко

Депутатша Черниговского горсовета, экс-регионалка Людмила Скоробагатько пыталась проголосовать за коллегу.

Этот факт зафиксировали активисты черниговской ячейки"Самопомочи".

Скандальная депутатша пыталась проголосовать за Сергея Вакуленко.

Сама же она категорически отрицала попытку отдать голос за коллегу.

 

 

Комментарии (9)

Василь | 2014-12-27 23:20

Послідовниця Дубіля! Той теж у ВР голосував за сусіда (фотки були в Iнтернеті). Кнопкодави...

лампа | 2014-12-27 18:39

Макс
.Хоча, знаєте, і мені болить, дуже болить

лампа | 2014-12-27 18:13

Макс
І шо? Розберемося! Але без тебе, ***! Це наша справа, а не твоя! Зрозумів? І Украіна - наша, а не твоя?

Семен Палій | 2014-12-27 14:45

МаксДолюстрировались уже, клоуны...война, инфляция, Крыма нет, света нет, льготы убираются!!! яценюк и порошенко сволочи похлеще их предшественников!!!. \\\ "похлеще" Януковича і його бандинської зграї складно підшукати, шановний чернігівцію. Ай-пі показує, що комуністи на вулиці Воровського ще не перевелися
На Воровського комуняки дійсно не перевелись. Кожного ранку вивішують красну тряпку, закриваються і сидятиь до вечора. Зайти можна тільки за умовним стуком. Що вони там вирішують, сам Господь не знає. Залізні жадюзі не відкривають.

Чернігівка | 2014-12-27 12:42

Геть з влади!

черниговец | 2014-12-27 11:46

люстрировать вы можете только сами себя, а так "палій" тренируйте гибкость

Макс | 2014-12-27 08:43

Долюстрировались уже, клоуны...война, инфляция, Крыма нет, света нет, льготы убираются!!! яценюк и порошенко сволочи похлеще их предшественников!!!. \\\ "похлеще" Януковича і його бандинської зграї складно підшукати, шановний чернігівцію. Ай-пі показує, що комуністи на вулиці Воровського ще не перевелися

Семен Палій | 2014-12-27 08:08

 "екс-регіоналка Людмила Скоробагатько" = чому це екс-? Можна вийти з партії ПР, але Партія Регіонів ніколи не вийде з регіоналів. Вони всі просякнуті бацилами цієї бандитської зграї. Після скандальних виступів цієї регіоналки в минулому році, після її демаршів на Чернігівському Євромайдані, гнвти її *** зі славного міста Чернігів. Та не дай Бог чого, вона перша хлібом - сіллю зустрічатиме руських фашистів на кордоні.
 Слава Україні!

Человек | 2014-12-26 22:50

Люстрировать!!!!!
закрыть