Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
Резонанс
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Мер Соколов збирається тікати до Австрії
 Мер Соколов збирається тікати до Австрії

Мер Соколов збирається тікати до Австрії

Стало відомо, куди подівся Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Джерела у столиці України повідомляють, що мер нашого міста перебуває наразі у Головному військово-медичному клінічному ордена Червоної Зірки центрі "Головний військовий клінічний госпіталь".

 
Відомий сіверський політик лежить там у платній палаті № 22 відділення "загальна терапія" (телефон 044-521-83-62), займаючи фактично місце якогось пораненого Героя АТО.
 
Діагноз говорить про те, що лікарняним мер прикривається, щоби не ходити на допити до обласної прокуратури. Наразі вирішується питання його лікування в Російській Федерації або Німеччині.
 
У минулі вихідні чернігівці бачили, як Олександр Соколов прогулювався Хрещатиком разом із своєю родиною.
 
Достовірні джерела повідомляють, що Соколов готує свій виїзд до Австрії на постійне місце проживання, де в нього є власний готельний бізнес.
 
Через віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана він намагається вирішити питання щодо закриття кримінального провадження щодо карних справ. З ним у Соколова вже було декілька зустрічей на відповідну тему.
 
Тим часом, прокуратура "не може" встановити місце перебування Олександра Соколова.
 

Коментарі (14)

Одноклассник | 2014-10-26 01:14

У него старые и больные родители в Чернигове,куда он денется с подводной лодки? А чтоб Гройсман не помог,для этого есть народ Черниговщины, есть в Чернигове действенный Правый сектор,Самооборона просила за Лаврешова,то может будет просить и за Соколова? Выгнать этого горе-мэра и выбрать нового молодого и умного,который не связан играми с политиками.Нужно таких,как Андрейченко,Максим Конашевич т.е. тех,кто за народ.

МИКА | 2014-10-24 15:20

ОЛЕГ
НАДО быть умнее, Спадар Олег! ***

Наталия | 2014-10-23 23:59

Ольга. Мало украл,то еще мы ему и билеты должны купить?Разве,что на Калыму. Сама выйду на площадь собирать. А надеяться,что прокуратура и суды справедливо разберутся,то это мечты о несбыточном.С его деньгами он купит нашу честную правоохранительную систему с потрохами. Мы украинцы сами виноваты,что были всегда безхребетными и много лет терпели этих кровопийц.

Ольга | 2014-10-23 23:44

остап
За фашистов?

Ольга | 2014-10-23 16:50

Читая статью и комментарии всё время удивляюсь какой народ такая и власть!вы что покупали билеты в Австрию Соколову?где обвинительный лист ему зато все осудили Не суди да не будеш судим!10заповедей лутше знать чем человека херить!

Клоун | 2014-10-23 12:36

А что надо простому народу? Вовремя выплаченные зарплаты и пенсии, почищенные улицы, дороги от мусора и снега, работа социального транспорта и т.д. Это всё при нём было.Народ ещё не видел худшего мера. А если виновен в чем-то пусть и отвечает по закону.

седой | 2014-10-23 12:13

Сокол - ло, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла

баграм | 2014-10-22 21:57

САНЯ НЕ БЗДИ ВОЗВРАЩАЙСЯ В ЧЕРНИГОВ БАЧИ НЕ ПРОСТЯТ ТВОЮ ТРУСОСТЬ. ВСЕ ЗНАЮТ ЧТО НА ТАКИХ ДОЛЖНОСТЯХ ВСЕ МЕРЫ ВОРУЮТ ТАК ЧТО УДЕВИТЕЛЬНОГО НИЧЕГО НЕТУ ПОКАЖИ ЧТО ТЫ НЕ ТРУС

лампа | 2014-10-22 21:05

SHURIK
Давайте. Когда и где место сбора?

петя | 2014-10-22 19:48

Регіоналівський прихвостень,тікає-бо знає.що треба тікати,бо йому гаплик.Ну,який він мер????Хапуга!!!!

ОЛЕГ | 2014-10-22 16:41

ТАК И ПРОЙДЕТ ЛЮСТРАЦИЯ, ОТПУСТЯТ И ЗА ГРАНИЦУ, ТАК УШЛИ ПЕРВЫЕ, ЯНЫК И КОМПАШКА, ТАК УБЕЖАЛ БЕРКУТОВЕЦ, ТАК ЖЕ УЙДЕТ СОКОЛОВ, ЛЮДИ ЖИЗНИ КЛАДУТ, А НОВЫЙ ПРЕЗ СЫНА В НАРДЕПЫ, В РАДЕ ВСЮ ВЛАСТЬ, ВСЕ ЭТО УЖЕ БЫЛО...

Алекс | 2014-10-22 16:39

А де його кум -Шкинь? Теж у бігах?

SHURIK | 2014-10-22 16:38

Давайте зберемось активними і патріотичними городянами та підкараулимо мера , щоб не втік за кордон. Хоч і поза законом, але на крайній випадок викрасти його і в прокуратуру передати. Хай краще у СІЗО посидить, ніж м"яке місце в Австрії гріти...

остап | 2014-10-22 16:38

НУ ОТ И ДУМАЙТЕ..........ГОЛОСОВАТЬ ЗА ПОРОХА ИЛИ ЗА ТЕХ КТО ЖИЗНИ КЛАДЕТ И ПОКЛАЛ СВОБОДА, ПРАВЫЙ СЕКТОР...ЗА НАШУ ЗЕМЛЮ!!!!!!!
закрити