Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Що наголосували
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/230563.html
ТЕЦ відстояли та чи не втратили шматок Ялівщини?

ТЕЦ відстояли та чи не втратили шматок Ялівщини?

Багаточисельний мітинг, скандальні земельні рішення, перехід Чернігова на режим економії та пропозиція руки і серця просто у сесійній залі: такою неоднозначною вийшла ювілейна 40 сесія чернігівської міськради 6 скликання.

Ми вже повідомляли вам про перипетії півтисячного протесту під стінами міськради, та також пропозицію руки і серця від Олександра Рися Ользі Різенко просто у сесійній залі.

Далі мова піде ті рішення, які приймали сьогодні у стінах міськради депутати.

Обранці і міський голова Олександр Соколов дослухалися думки громади, очолюваної Владиславом Атрошенком і виключили скандальні питання стосовно ТЕЦ із порядку денного.

Їх відправили їх на доопрацювання. Щоправда, Олександр Соколов зазначив: у знятих із голосування питаннях мова ні про які 100 мільйонів доларів у кредит не йшла.

За його словами, згідно з інвестпрограмою по на цей рік передбачється виділити на модернізацію"Облтеплокомуненерго" 14 мільйонів 600 тисяч гривень, а по ТЕЦрозмір інвестицій становить 1 мільйон 800 тисяч.

У випадку ж встановлення котла за 100 мільйонів доларів, цей проект розрахований на 5 років. На сесію ж виносилися інвестпрограми лише на 2014 рік.

Черговий дерибан "Ялівщини"?

Найскандальніше рішення сесії - 29 депутатів проголосували за виділення у користування за одними даними трьох, за іншими – 1 гектара різних ділянок землі, які не числилися у порядку денному. Визначити, де вони знаходяться і що це за земля – неможливо. У проекті рішення не вказано навіть адреси ділянок.

Голова громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, яка була присутня на сесії, припустила, що таким чином депутати мають намір роздерибанити землі Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» ще до того, як буде точно визначено його розмір і межі.

Нещодавно вона пропонувала проголосувати за мораторій на виділення земель у Ялівщині до 2015 року, однак її думки депутати не дослухались.

Не зміг відповісти на запитання що це за земля і начальник управління земельних ресурсів міськради Юрій Титаренко та голова міськради Олександр Соколов, якого у момент скандального голосування і взагалі не було у сесійній залі.

Чернігів економитиме.

Чимало суперечок викликало і внесення змін до міського бюджету. Згідно із рішенням Кабміну про економію, Чернігів взяв зобов’язання скоротити видатки на 19 мільйонів гривень. Від деяких депутатів лунали звинувачення у тому, що економити будуть на бюджетниках, яким уріжуть зарплати.

Їхні опоненти сказали: єдине, що означають зміни до бюджету - тепер місто житиме за реальними доходами, а не «намальованими» у кошторисі. Бюджетникам надбавки до зарплати не скоротять, але на підвищення зарплат не варто очікувати. Робочих місць позбудуться і деякі працівники міськради.

Коментарі (26)

911 | 2014-04-27 20:46

???????????????
911
дякую це я також фотографую :)

Наталья | 2014-04-27 18:50

???????????????
911Обговорень немає тому, що Громадську раду Чернігова контролюють 911. ви взагалі чули, щоб там щось обговорювали в останні 1,5 року, відколи 911 узяв Чернігів? отож.
??????????????
Что всех за границу отпустить? Я против, пусть за содеянное ответят возвращением рас краденного

?????????????? | 2014-04-27 12:00

???????????????
911Обговорень немає тому, що Громадську раду Чернігова контролюють 911. ви взагалі чули, щоб там щось обговорювали в останні 1,5 року, відколи 911 узяв Чернігів? отож.
Треба діяти, піднімати всі питання на інший рівень обговорень. Направляти питання на розгляд контролюючих органів. Наша міськрада в незмінному складі - остання інстанція? Від Януковича здихались, а в своєму місті такі безпорадні? Аверченко втратив і мандат депутата і нову роботу, а місцеві князьки заговорені від звільнення? Час терпіння пройшов і треба, щоб місцева влада це зрозуміла. А місцева влада захищає свої позиціїї і продовжує обкрадати громаду. Крадіїі бувших не буває!!!!!!!!!!!!!!!!!
Треба розпочинати люстрацію і з кожним службовцем і депутатом діяти, як з Януковичем. Не треба ніяковіти перед порушниками від влади. В міськраді нашого міста жодних змін. Треба дати зрозуміти нашим держслужбовцям, що жити потрібно на зарплату і робоче місце не є золотою копальнею!!!!!!!!!!!!!!!
//// пропоную наступного разу ставити нік ///

911 | 2014-04-27 11:27

???????????????
Обговорень немає тому, що Громадську раду Чернігова контролюють 911. ви взагалі чули, щоб там щось обговорювали в останні 1,5 року, відколи 911 узяв Чернігів? отож.

Валик | 2014-04-27 09:54

Чернигов
Свідок
команда Атрошенка провернула аферу, а теперь еще отмазаться пытаются! Мы же не в каминном веке живет, есть фото и видео доказательства. Так что не надо ля-ля.

?????????? | 2014-04-26 20:02

Якщо дійсно треба щось побудувати в Ялівщині- побудуйте будинок відпочинку для дітей замість вкраденого піонерського табору. Сиротинці є, а у дітей відібрали багаті дяді можливість відпочити влітку. Скільки ще депутати будуть розподіляти земельні ділянки між своїми? Скільки ми повинні це терпіти?

??????????????? | 2014-04-26 19:55

чому нема громадських обговорень? Територія міста належить громаді, а землі знову розкрадають за допомогою депутатів. Для чого люди стояли на майдані якщо і далі хазяйнують ті ж самі крадії?

утаємничений | 2014-04-26 16:44

Чернигов
Свідок
ЧерниговНе было времени ответить самому, но главное правильно - вопрос был поставлен га голосование при Кухаре, у которого были все возможности провести пересчёт голосов, поставить вопрос на переголосование и вообще не рассматривать этот вопрос. Но этого сделано не было. А сейчас кто виноват - Стах (Сокол вообще молодец). По моему, кто-то попутал кто на данный момент при власти. БЮТ не давал пройти этому вопросу при регионах, а тут бац - и всё нормально. Всё это чушь. Никто из депутатов, а тем более секретарь не захотел даже попытаться остановить голосование. На данный момент у фракции БЮТ есть все возможности (различного характера) для того чтобы решение по данному вопросу не набрало силы. Если они в чём-то не разобрались, или не поняли (хотя зачем вы тогда нужны если 3 га в Еловщине ушли) всё можно вернуть взад. Пускай покажут. А по поводу своры Атрошенка это чушь, хотя в данном случае свора поступила порядочно.
з наявного відео чітко видно, що "свора Атрошенківців" голосувала "за" дерибан Ялівщини...
поіменно:
Мороз
Білогура
Маслєнніков
Ткаченко
Федорова
(Должикова вийшла з зали перед голосуванням)
Соколов и Батьківщина просто схитрили: Соколов одобрив голосування і вийшов, а Батьківщина прикинулася "дурненькою", але це не допоможе... мабуть, депутати від Батьківщини тільки фоткалися на Майдані, але так нічого і не зрозуміли(((

Чернигов | 2014-04-26 12:54

Чернигов
Свідок
Не было времени ответить самому, но главное правильно - вопрос был поставлен га голосование при Кухаре, у которого были все возможности провести пересчёт голосов, поставить вопрос на переголосование и вообще не рассматривать этот вопрос. Но этого сделано не было. А сейчас кто виноват - Стах (Сокол вообще молодец). По моему, кто-то попутал кто на данный момент при власти. БЮТ не давал пройти этому вопросу при регионах, а тут бац - и всё нормально. Всё это чушь. Никто из депутатов, а тем более секретарь не захотел даже попытаться остановить голосование. На данный момент у фракции БЮТ есть все возможности (различного характера) для того чтобы решение по данному вопросу не набрало силы. Если они в чём-то не разобрались, или не поняли (хотя зачем вы тогда нужны если 3 га в Еловщине ушли) всё можно вернуть взад. Пускай покажут. А по поводу своры Атрошенка это чушь, хотя в данном случае свора поступила порядочно.

Чернигов | 2014-04-26 11:03

Чернигов
Свідок
Батьківщина дала саме стільки голосів, скільки було потрібно. А скажіть, хто головува в момент ухвалення рішення на сесії, вів її, ставив питання на голосування та оголошував результати голосування?

Свідок | 2014-04-26 10:36

Чернигов
А Вас мати не вчила, що брехати не гарно? Дивіться відео, там все видно. Як раз депутати від Батьківщини утримались. Я особисто був на сесії і спостерігав хто і як голосував. А ви БРЕХУН!!! Відразу видно, що ви один із свори Атрошенка. ГАНЬБА!

Чернигов | 2014-04-26 10:05

Еще нужно поблагодарить наш Удар все 3 человека проголосовали за, а вопрос был поставлен на голосование на основании рекомендаций подписанных председателем земельной комиссии Тара-ом. О бывших рыгах я считаю говорить нет смысла, люди продолжают делать то что делали всегда - хотя свою позицию выдерживают.

Чернигов | 2014-04-26 09:52

Не голосовала за вопрос Еловщины только группа Рідне місто - 6 человек (в составе уже нет Гармаша, Осиковской). Фактически был утверждён проект отвода и переданы в собственность 2-м подставным людям около 3-х га земли на територии Еловщины (фактический собственник и инициатор решения Гар-ш). Вопрос был внесён когда сессию вёл Кухар. Проголосовал практически весь БЮТ, Если кто-то из БЮТ будет говорить что это он был не в курсе - это чушь. Такие вопросы решаются только за $.

ДЕпутат | 2014-04-26 09:26

утаємничений
Група "Рідне місто" не дала жодного голосу за це рішення. Голосували ПР+Удар+КПУ+Вена+частина інших депутатів (в т.ч, кілька бютівців). "Рідне місто" не голосувала

василий | 2014-04-26 09:24

Я вот и подумал-люди погибли на Майдане,ради чего???что вообще поменялось в нашем городе,скажите??ответ очевиден-ничего не поменялось,как воровали,так и воруют...если я не прав-аргументируйте))

Патриот | 2014-04-26 08:51

Матадор
777
Депутаты от БЮТ даже не все присутствовали, в отличии от регионалов и атрошенков, которые обвели людей вокруг пальца, и оттяпали под шумок 3 гектара. Говорил я - любые действия имеют свои последствия.

утаємничений | 2014-04-26 07:36

інформація на підставі детального вивчення відео
Стах оголосив 28 "за", але стільки голосів, звичайно, не було (багато депутатів і міський голова були відсутні під час голосування)::
"свора Атрошенко" у повному складі (шість + три колишні)
весь УДАР (троє)
один комуніст (Клановець)
Вєна (всі присутні)
ПР (всі присутні)
БЮТ (частина присутніх)
"утрималось" 8 депутатів (частина БЮТу)
"проти" Кухар на голосування не поставив ставив (Мельник з трибуни заявив, що він "проти")
далі будемо роздивлятися відео більш детально і визначати всіх поіменно

one | 2014-04-25 22:29

Давно пора разогнать эту шайку, набрать 20 студентов-дипломников и по представителю от СБУ, МВС, прокуратуры и принимать решения абсолютным большинством. А так - воры- шоу.

777 | 2014-04-25 21:16

Матадор
"свора Атрошенка" нараховує 6 людей.
а голосувало 29. це - свора Дюбеля.
без них ствльки б голосів не набралося.

11 | 2014-04-25 20:39

Матадор
Про це буде відомо пізніше. Поки що лише констатація за фактом

072 | 2014-04-25 20:36

3 гектара землі роздерибанено! Шакал знову втік - інстинкт с.икунця.

Матадор | 2014-04-25 20:33

А официальной статистики нету? Или эта информация конфиденциальная!?

Avtor | 2014-04-25 20:26

Матадор
Там дуже складно було всіх поіменно визначити. У кого не спитай - або не голосував, або ж утримався. Хто голосував - каже, що таке рішення профільної комісії і йог опідтримали. А голосували так шустро, що і всіх не помітиш.

Патриот | 2014-04-25 20:16

Так вот для чего собирали утренний митинг по ТЭЦ - для отвода внимания общественности!!!

Матадор | 2014-04-25 20:14

А почему не назвали из каких партий эти загадочные 29 депутатов, небось, новоиспеченная свора Атрошенка...

Наталья | 2014-04-25 20:10

Необходимо аннулировать решения по земле так как Соколов давным давно не пользуется доверием народа !


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM