Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Неповага до людей
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівців труять, як мух?(фото+відео)
Чернігівців труять, як мух?(фото+відео)

Чернігівців труять, як мух?(фото+відео)

Сьогодні, 10 червня, центральна Красна площа Чернігова зранку вкрита якимось білим порошком. Наче снігом.

Придивишся ближче – щось схоже на найстрашнішу отруту, яка губить людей і заставляє їх швидко старіти та осідає і нирках – хлорид натрію.

І жодного напису.

Навіть лайливого не написали - «Худобі ходити не можна». Ні найменших пояснень!

Може це підступна опозиція розкидала, як терористи, отруту?

Це при клятій помаранчевій владі у 2007 році , 2 серпня труїли травичку і попереджали людей. Нижні два знімки знімки якраз тоді, 6 років тому, і зроблені.

А зараз найкраща і найдемократичніша біло-синя покращена влада не змогла ніяк попередити чернігівців, що тут щось робиться.

Може тому, що чим менше залишиться чернігівців, тим краще для неї?

* Примітка. Хлорид натрію, натрій хлор - це кухонна сіль

.

2 серпня 2007 року
Збільшити

2 серпня 2007 року

2 серпня 2007 року
Збільшити

2 серпня 2007 року

Коментарі (16)

Яилитан | 2013-06-11 20:10

ЯилатанА как вам на вкус иза пах вода из крана?Дустом не попахивает? Не страшно? Я без прикола и Ирини?
Без прикола и иронии.

Яилатан | 2013-06-11 20:06

А как вам на вкус иза пах вода из крана?Дустом не попахивает? Не страшно? Я без прикола и Ирини?

Нас теж травлять | 2013-06-11 19:46

Приїдьте до нас у Борзну. Подивіться, що зробив з зеленими насадженнями по трасі заслуджений "агроном-хімік" іваній- депутат ОР, як писала наша районка "член партії регіонів". Чуть поодаль стоїть досихає сосновий ліс. На вул. Гагаріна жителі задихаються від ядохімікатів, що звалені на дворищі "Сільгосптехніки" Паразіт!!

31105 | 2013-06-11 15:36

а как ходить по площади когда трава по колени будет виход запустить кроликов 23 августа перед днем независимости

***** | 2013-06-11 15:31

а дома от соли тоже умирают?

Очевидець | 2013-06-11 11:52

Після 11:00 на Красній площі 11 червня їздили машини і поливали білий прошок. Порошок розчинився

Проф. Преображенский | 2013-06-11 07:05

Все новое - давно забытое старое. Это, господа, старинное колдовство. Наговариваются на соль всякие заклинания и рассыпается на перекрестке дороги. А центральная плошадь и является самим что ни есть центральным перекрестком. Так что тут властя что-то не хорошее задумали. И бороться с этим надо тоже старинным методом. Костерком, госода, костерком.

Яилатан | 2013-06-10 23:00

Яилатан
Ара
Не пей водичку из крана,а то па-пу-Га-ем АРА станешь!

Ара | 2013-06-10 22:34

Яилатан
Па-па-хи-ва-эт, вами, Наталия

Яилатан | 2013-06-10 22:26

А как вам на вкус и запах вода из крана? Дустом не попахивает?

адмін-Вал | 2013-06-10 21:17

Максим
Максим, перечитайте матеріал. Особисто для вас пояснюю - це іронія. На вигляд - там сіль, але це не встановлений факт.
Я підозрював , що рівень освіти катастрофічно падає, але не очікував, що так, коли іронічний маркований матеріал сприймається як чиста монета :) Привіт Москві

Максим | 2013-06-10 21:10

С каких пор соль стала отравой? А зимой тоже писать осторожно лед посыпан ядовитой смесью? И почему вы удаляете комментарии? Не нравится критика?

адмін-Вал | 2013-06-10 20:54

Людина має право на інформацію, читайте Конституцію.
Людина не повинна бігати і шукати чиновника, який труїть бур"ян на площі. Як у 2007-му повинна вивішуватися попередження, так як вивішується смугаста біло-червона стрічка на місцях аварій чи небезпечних місць. Це загальноприйнята європейська норма.
Чиновникам міськради прохання працювати , а не відволікатися на написання коментарів.

Саныч | 2013-06-10 20:24

А просто предупредить людей, нельзя было? Что у покращенных слуг народа на это ума не хватило?

Алексей_ | 2013-06-10 17:04

Для справки. Так каждый год борются с травой, которая растёт между брущаткой. И, да, мы все умрём.

Гриша | 2013-06-10 16:50

А ты що лизати брукiвку собрався що так злякався.
закрити