
Свято. 9 Травня. Чернігів ( роздуми і фото)
Кожен сам собі обирає – що для нього святе. Одні вважають, що 9 Травня – це День Перемоги. Інші – День Скорботи.
Звичайно ідеологічні перегини у нашій державі існували і будуть існувати. Бо наша держава це утворення двох сил. Одна тягнеться до Росії, а інша – до Європи.
Одна сила, мавпує (копіює) російське ставлення до Сталіна, інша намагається утвердити демократичне і патріотичне суспільство.
Але основні бариші до своїх кишень кладуть ті, хто є найбагатшими людьми та хто править в Україні. Вони і «замовлять» музику і натравлюють людей одне на одного. Приводів вистачає – мова, війна, патріотизм чи націоналізм.
Якщо 9 Травня стане Днем примирення, то в Україні люди почнуть думати: хто ними керує і чому країна скочується у світових рейтингах на найнижчі місця за рівнем життя?
Говорімо і думаймо всі як один про велику Перемогу 68 років тому! І не думаймо хто ми, де ми, які ми і хто нами поганяє!
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 14336 |
Коментарі (23)
незаянучарений | 2013-05-15 22:02
Патріот | 2013-05-14 22:07
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
1. Патриот Колымы.
2. Петух - патриот птицефермы.
3. Патриот авиакомпании, при крушении самолета которой погибли все отцы и деды. Или родственники - собственники авиакомпании?
Выбирай любой подходящий пункт. А Людмила таки права.
admin | 2013-05-14 19:34
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
1. Патриот Колымы.
2. Петух - патриот птицефермы.
3. Патриот авиакомпании, при крушении самолета которой погибли все отцы и деды. Или родственники - собственники авиакомпании?
Выбирай любой подходящий пункт. А Людмила таки права.
Називаючи себе так гучно, не потрібно ховатися за псевдо і бути таким вразливим :). Що ж поробиш, якщо дехто нездатний ні чесно відповідати за написане, ні спокійно реагувати на схожі на власну писанину відповіді. Несете образу на адміна через все життя за блокований анонімний тролінг під іншими статтями?))). Порада ображатися лише на себе, або йти з відкритим забралом, "дабы дурь видна была" і "не усугублять" дитячими коментами. А поки і справді шкода.
Патриот | 2013-05-14 19:15
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
1. Патриот Колымы.
2. Петух - патриот птицефермы.
3. Патриот авиакомпании, при крушении самолета которой погибли все отцы и деды. Или родственники - собственники авиакомпании?
Выбирай любой подходящий пункт. А Людмила таки права.
Патриоту без приставки | 2013-05-14 11:54
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
1. Патриот Колымы.
2. Петух - патриот птицефермы.
3. Патриот авиакомпании, при крушении самолета которой погибли все отцы и деды. Или родственники - собственники авиакомпании?
Выбирай любой подходящий пункт. А Людмила таки права.
Патриот | 2013-05-14 07:44
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
Я | 2013-05-12 13:36
чернгівець | 2013-05-12 12:16
Проф. Преображенский | 2013-05-12 07:50
вони вважають нас неонацистами тому, що самі є справжніми нацистами сталінського покрою. і всіма своїми діями довели це.
вони кажуть, що ми щось не те пропагуємо? правильно, не те, що подобається їм, тоталітаристам, імперіалістам, сталіністав, москвоцентричним холопам, холуям і манкуртам.
так, ми прорагуємо ПАТРІОТИЗМ і людяність. а вони - смерть людей возводять у свято. ми будемо й далі вважати, що ця війна - трагедія, і перемога тих, хто закидав ворога тілами співвітчизників - це злочин, за який треба судити і каятися, а не святкувати.
Слава Україні!
Анастасия | 2013-05-11 10:03
людмила | 2013-05-11 09:14
Вы своими "странными" рассуждениями оскорбляете своих же родных. Хотя есть, наверно, потомки людей с другой стороны. Помните, что Украина у нас одна и другой не будет. Родина - это не пустой звук.
м...да | 2013-05-10 22:38
О праздновании дня скорботы в Европе я в тексте не заметил. Но автор, кем бы он не был, намекает тебе, что, если ты не п*** с колорадской лентой вместо мозга, скорбить в этот день и не только есть за кем и за чем. В отличие от той же Европы, где могли плакать за отобранным велосипедом, а оккупацию провести в читальном зале библиотеки. Хотя по европейской улице гопник с серпом и молотком на майке ходить конечно может, но недолго. Понятное дело, до внучков особистов, нквдешников и прочей преступной шушвали без срока давности сие доходит туго. Надеюсь, понятно и доступно излагаю?
Виктор | 2013-05-10 22:07
Крилов | 2013-05-10 21:05
Гостья | 2013-05-10 20:55
человек | 2013-05-10 13:08
"Я помню, я нажрусь!" (с)
Олег | 2013-05-10 12:21
911 | 2013-05-10 12:11
а ведь сразу после войны этот день никто не праздновал на государственном уровне. гляньте историю. даже монстр-сталин боялся бередить людское горе лишний раз. а брежнев сделал то, что празднуют нине - КОЩУНСТВО. но когда-то и это пройдет.
подумай лучше | 2013-05-10 11:44
во-первых, этого нет - вам и вам подобным "патриотам-романтикам" об этом рассказали "справедливые" московские СМИ, которые якобы это видели и все знают. во-вторых, вас больше беспокоят вопросы идеологии, а не отношение к старикам. просто ваш ум не воспринимает ничего другого, он не способен к накоплению информации и анализу.
потому вас и вам подобных жалко, как убогих, хромых, больных, которым нельзя помочь...
если не принимаете нового, то поймите хотя бы одно: ваше время (вам подобных) ушло. его не вернуть. так не портьте себе и другим нервы, а обратитесь и источникам альтернативной информации.
Боже, кому я все это пишу?...
Вася | 2013-05-10 11:42
так точно | 2013-05-10 11:29
Слава Україні!
Тамара | 2013-05-10 11:23
Теперь так будет до новых выборов.
Каждый человек имеет мысли про этот великий День Победы, но не все могут высказаться открыто. А вдруг ...
так думаю | 2013-05-10 10:44