«Регіони» і опозиція дружно притиснули мера станцією швидкої допомоги (відео, ФОТОрепортаж)
29-та сесія Чернігівської міської ради 6-го скликання заінтригувала місцевих аналітиків і журналістську братію.
Усі одночасно помітили, що регіонали і опозиція були сьогодні в «контрах» з мером одразу з кількох питань. Сам мер каже, що це лише так здається.
Одне з таких питань – скандал з питанням передачі пограбованої будівлі станції швидкої допомоги.
Як повідомляв "ВВ", менш ніж за 400 тисяч гривень директор комунального підприємства «Чернігівбудінвест» міг придбати земельну ділянку під будівництво у самісінькому центрі міста.
Земельну ділянку колишньої станції швидкої спочатку надали директору «Чернігівбудінвесту» в оренду. А на баланс землю з приміщеннями підприємство взяло лише 18 жовтня. За два місяці з приміщень винесли все, після чого усе списали на бомжів і збирачів металобрухту. І, оскільки приміщення будівлі були «не придатні для подальшого використання», їх попросили списати за залишковою вартістю всього за 294 тисячі гривень.
Майже всі депутатські комісії перед проведенням сесії просили зняти питання передачі майна з розгляду. Перед відкриттям сесії з відповідне звернення народного депутата Дубіля зачитав депутат міськради Олег Русін.
З усього було видно, що саме до такого розвитку подій міський голова був готовий.
Але здивуванню мера не було меж, коли депутат-регіонал Ігор Москаленко заявив, що комісії передумали знімати питання з розгляду. Більше того – Москаленко вимагав кілька разів звіту «винних» дійових осіб і вніс питання про створення тимчасової комісії, яка б розслідувала розкрадання майна в приміщенні колишньої станції швидкої допомоги по вулиці Любецькій, 29.
Такого повороту подій міський голова явно не очікував. Його пропозиції зняти з розгляду питання і дати шанс зробити висновки саме комісії не допомогли, аж поки депутати не заслухали звіт начальника управління охорони здоров’я міськради Юрія Бойка. Очільник управління та інші «винні» застерегли, що до виступу не готувалися. Втім, краще один раз побачити:
Крім того, найактивніший депутат-регіонал Ігор Москаленко подав і іншу несподівану для міського голови пропозицію – розглянути питання встановлення системи для голосування до 15 квітня цього року.
Заперечити дату і замінити її вереснем місяцем у міського голови також не вийшло.
На переконання Олександра Соколова, термін 15 квітня є нереальним. Адже сенс не в тому, щоб роздати депутатам планшети, а й встигнути обладнати залу конференц-системами і мікрофонами на кожному депутатському місці.
Але впевнені аргументи про імідж міста і «приклад Гомеля» Олександру Володимировичу не допомогли – за його пропозицію проголосувало аж 16 особисто відданих йому депутатів.
Колізія ще й у тому, що рахівником на сесіях міської ради є депутат-регіонал Артем Стах. Для чого інший депутат-регіонал вніс пропозицію про зміну формату підрахунку голосів, залишається тільки здогадуватися.
Депутати затвердили на сесії міськради особливий порядок звітування міського голови разом із заступниками і розмір депутатського фонду у 50 тисяч кожному. Злі язики кажуть, що у минулі роки таки фонди використовували з метою лікування зубів і не тільки. Принаймні, депутат-опозиціонер В’ячеслав Лебідь по завершенні сесії довго не міг назвати розмір цього фонду журналісту міського телебачення:
Хтось такий цікавий формат сьогоднішньої сесії пояснює наближенням виборів. Хтось в цьому вбачає навіть «новий формат більшості».
Поживемо – побачимо.
Після закриття сесії Олександр Соколов поділився враженням, розповів подробиці про скандальну станцію швидкої допомоги і заперечив момент конфронтації з Партією Регіонів:
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 12854 |
Посилання до теми:
31.01.2013 Поправки до бюджету Чернігова - за 10 хвилин (відео)
31.01.2013 Дубіль - депутатам міськради: майно не віддавати, питання зняти!
29.01.2013 Якщо хтось знищив "швидку", значить це комусь потрібно (фото)
Коментарі (12)
Маша | 2013-02-07 13:40
гость | 2013-02-04 14:12
СС | 2013-02-02 18:36
Може самі візмете щось на себе, панове?
Серж | 2013-02-01 19:52
Читач | 2013-02-01 16:55
Тож, може, збирає гроші на мавзолей в Яцево.
Сергій Соломаха | 2013-02-01 16:53
Місто тому і місто, бо в ньому все повинно забудовуватися комплексно за ген. планом, а не за дерибаном.
ничего не знаю........... | 2013-02-01 16:51
зРадник | 2013-02-01 13:23
Сергій Соломаха | 2013-02-01 12:37
Перед хлібзаводом вже закладено висотку. Планується будувати висотку і на місці швидкої. Поряд теж висотки. І їжаку зрозуміло, що хлібзаводу не місце в житловому квартали. "Мельницю", що була поряд, знесли років ще 25 тому.
А хлібзавод планувалося винести за межі міста ще у 1970 році.
Ананімний абіватєлю, менше читайте у ночі Даля, а прогуляйтеся до улюбленого хлібзаводу і насолодіться грохотом і лязгом допотопної техніки цієї пекарні, яка не дає спати і дихати жителям мікрорайону.
Майбутнє за мініпекарнями.
Обыватель | 2013-02-01 10:58
Я 20 (двадцать !) с гаком лет каждый Божий день покупал там хлеб, подумай о (престарелых) жителях города, для которых это уже традиция. И ничто им не заменит того аромата пекарни!
А тебе лишь бы вынести... Тьфу!!!
П. С. Прозвище Соломаха восходит к украинскому слову «соломаха» - «жидкое тесто, кипяченое с маслом». В.И. Даль в «Толковом словаре живого великорусского языка» определяет значение этого слова как «пресная, вскипяченная болтушка; жидкий киселек, мучная кашица, пожиже размазни».
Так что, "размазня" (с), ты в первых рядах должен завод отстаивать!
Сергій Соломаха | 2013-02-01 10:23
Його ще 30 років тому вирішено винести за межі міста.
Разом з територією колишньої швидкої це більше гектару земельки... Стільки можна набудувати... І головне комплексно, а не улюбленим методом Соколова-Сердюка - втику в існуючу стару забудову.
Місцевий | 2013-01-31 23:01
Ще на час виборів до ВРУ там навіть не було воріт і можна було джипяром кружляти, як це і робили конкретні будівльниці - кандидати у нардепи ВРУ по округу №205.