Останнє оновлення: 14:09 п'ятниця, 9 травня
Історія / Злочинці
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Леніну непереливки перед сумними річницями. ФОТОфакт
Леніну непереливки перед сумними річницями. ФОТОфакт

Леніну непереливки перед сумними річницями. ФОТОфакт

Напередодні річниці Голодомору у Чернігові невідомі обмалювали пам'ятник Леніну.

Точніше, на пам'ятнику вказали на його національно-психологічну приналежність та намалювали зірку Давида.

Останній раз цей пам'ятник був обмальований напередодні місцевих виборів. Тоді Леніну, окрім розмалювання, невідомі відбили носа.

Подейкують, що в такому вигляді «вождь світового пролетаріату» простояв майже два тижні і був перефарбований після заяви в СБУ одного з членів Української народної партії. Він вказав на неприпутимість розпалювання міжнаціональної ворожнечі та непричетність УНП до наруги над статуєю.


Збільшити

Листопад 2010


Збільшити

Травень 2010


Збільшити

Травень 2010

Коментарі (12)

АКА-47 | 2010-11-25 11:38

Ну и Чё?
за шекелі

Ну и Чё? | 2010-11-25 09:41

 Легче стало? Нашли с кем бороться! Да ему всё уже пофиг. А вас варваров он так напугал, что вы до сих пор его боитесь - на памятник бросаетесь. Или это вы за "бабки" рисуете?

хохол | 2010-11-25 09:32

Житель Шерстянки
"Тільки Ви самі і Вам подібні хохли!" - сказав палестинський козачок...

RAHOWA | 2010-11-25 09:30

Житель Шерстянки
Справа в тому, що від імені УНП кілька разів виступав пан Соломаха. Ви пракресно розумієте, що вимагати домунтувати цей істукан в наш час подібно до абсурду, навіть якщо є відповідна законодавча база. В той же час "демократична" УНП, позицію якої висвітлює "житель шерстянки" не спромоглась навіть на заяву з цього приводу, окрім звинувачення в адресу невідомих художників в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. А чи знаєте ви, що "ето ругательное слово" використовують всі європейські народи, тож яке це розпалювання? Звісно, якщо користуватись декретом Леніна-Бланка від 1921 року, де за вживання цього слова передбачена була коримінальна відповідальність, що мабуть і робить пан Соломаха. Краще б працювали над рейтингами конкретними справами, а не пустими заявами в органи. Погоджуюсь в одному, малювати не треба, треба його зносить.

Житель Шерстянки | 2010-11-24 21:16

Це бетонне опудало вождя було насправді перефарбовано до 19 серпня - Дня мікрорайону "Шерстянка".
І навчиться писати без помилок ... на "Ы".
Не ображайте, в цьому точно не винну, ізраїльську націю.
Хто ВАм, шановні, патріоти, забороняє демонтувати нарешті це опудало ?
Тільки Ви самі і Вам подібні хохли!
  

Лёха | 2010-11-24 16:34

Азія завжди відрізнялась ідолоприклонством, і зараз ті в когозакостянілі мозги страждають тим самим, і люди навколо них

Макс | 2010-11-24 16:28

Аха ха. Русьонаціки роскажуть нам про українізацію ))))
Як за 30 років з україномовного Харькова зробылы рус провінцію. І не тільки. На ЗУ ще досі багато окупантів залишилось.

ххх | 2010-11-24 16:23

Голод 33 года это продолжение политики ленина, его давно уже нужно было судить как фашиста

украинец | 2010-11-24 16:22

Слыш Ора... на себя посмотри.. сам то не далеко ушел

SeGrey | 2010-11-24 16:21

opa
... повага і розуміння - те, що непритаманно бидлу... ці ознаки у Вас є?

opa | 2010-11-24 16:14

***, оно и в Африке ***. А *** всегда была *** территорией. И не зря *** сажали на кол и пороли ***. Ленин на свою голову выпустил *** на свободу и оно теперь платит ему за это.

Мамай | 2010-11-24 16:12

От ***! Ленін тут яким боком? Помер у 1924 р., заклав курс коенізації (=українізації) й т.ін.
закрити