Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
ЖКГ / Пряма мова
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Антошин хоче грошей за бурульки
Антошин хоче грошей за бурульки

Антошин хоче грошей за бурульки

Серед зимових проблем чернігівців однією з найнебезпечніших є загроза бути «атакованими» згори, тобто з дахів будинків, зсувами снігу та бурульок.

Постійний головний біль комунальників – встигати розчищати завали на землі. А покрівлі, кажуть, виходять за рамки бюджету.

Тож під час відлиг на вулиці доводиться остерігатися: якщо потрапиш під падіння крижаних «списів» травми гарантовані. І це в кращому випадку. Адже деякі із зимових «архітектурних прикрас» подекуди метр-півтора довжиною. Як з цим боротися?

- Треба звертатися до ЖЕКів, хай збивають! - порадив начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Вадим Антошин.

Але зразу ж перепитав:

- А у тарифи ці затрати закладені? Ні. Ви платите лише за те, що 10 разів у рік приберуть сніг біля під'їзду. На збивання бурульок закладено 0,01 копійки на квадратний метр. Можете підрахувати всю суму і спробувати визначити, на що її вистачить. Якщо ж закласти реальні гроші, то, повірте, ви не зможете розплатитися за комунальні послуги. Адже вони нараховуються, виходячи з платоспроможності громадян, а не з реальних затрат. Ні на прибирання снігу на дахах, ні на відведення дощових вод не закладено ні копійки.

Неприбраний сніг не лише загрожує звалитися на голову під час ходіння тротуаром, а й створює "дощову погоду" у приміщеннях на горішніх поверхах: тільки-но мороз ослабне, як у багатьох квартирах починає текти зі стель.

- Ми маємо на ремонт покрівель лише 10 відсотків від реальних потреб, - говорить Вадим Антошин. - Тобто можемо тільки латати, а це зовсім неефективно: прикриєш в одному місці - потече в іншому.

Проблеми комунальників зрозумілі. Але як бути в цій ситуації жителям міста? Нікому не хочеться потрапити під снігову лавину чи ходити під парасолькою у власній квартирі.

Вихід один: там, де ситуація вже надто критична, звертатися до приватних фірм, які мають дозвіл на виконання висотних робіт. За чиї кошти? Зрозуміло, за зібрані мешканцями будинку... 

Коментарі (7)

А**шин | 2010-02-20 17:30

антошин хоче по пиці)))))

Інна | 2010-02-19 12:53

Поясніть мені: а що, завжди для збивання бурольок необхідно задіювати таку техніку? А з вікон і балконів верхніх поверхів їх просто довгими палками не позбивати? Це ж дешевше буде!

так | 2010-02-19 10:34

а як на рахунок тих років коли снігу і бурульок не було, чого бородатий не казав, що гроші треба повернути? Навіть одна копійка з квадратного метра, цілий рік, непогана цифра, як кажуть з миру по нитці....

Александра | 2010-02-19 10:28

простите, а нафига тогда было вообще включать в тариф мало, чтобы ничего не делать.

жорик | 2010-02-19 10:22

Якщо ж закласти реальні гроші, то, повірте, ви не зможете розплатитися за комунальні послуги - звичайно, блін, можна ще порахувати лазерну шліфовку тротуарів і тоді доведеться продавати нирку, щоб розрахуватися з антошиним. А де послуги за які оплачено?

ігрик | 2010-02-19 07:34

А скільни отримують працівники ЖРЕДІВ від ми тя вікон в під"їздах? Вікна не миються по 20 рокуів.Іще набереться багато таких послух, за які гроші деруть, а послуг - ку-ку!

Ігорка | 2010-02-18 19:59

Якщо позвільняти таких керманичів (вірніше - карманичів), то коштів від оплати комунальних послуг вистачатиме на чимало корисних справ.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM