Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
Футбол / Скандал
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Покинуті чи все-таки подаровані? Відповідь Соколову
Покинуті чи все-таки подаровані? Відповідь Соколову

Покинуті чи все-таки подаровані? Відповідь Соколову

Чернігівському міському голові О.В. Соколову

Шановний міський голово, 11 грудня відбулося засідання робочої групи щодо передачі футбольного клубу «Десна».

Як і на попередньому засіданні відповідальні представники мерії не підготувалися та запропонували представникам ТОВ ПФК «Десна-Партнер» розробити процедуру передачі клубу «Десна» мерії.

Призначена Вами керівник групи Оксана Тунік-Фриз проявила некомпетентність та не розібралася в суті питання.

Учасниками засідання з боку представників міської влади свідомо або через власну некомпетентність поширювалися відомості, які не відповідають дійсності.

Нагадаємо, що представники мерії не робили запитів на жоден з документів, після отримання листів про передачу клубу, не здійснили офіційних заходів по жодному з документів і не могли робити висновків про їх відсутність.

Ці неправдиві відомості були поширені відділом зв’язків з громадськість міської ради у вигляді прес-релізу та розміщенні інформації на офіційному інтернет-сайті Чернігівської міської ради.

Таким чином, до сьогоднішнього дня, представниками міської ради не зроблено жодних реальних кроків, по забезпеченню участі клубу «Десна» в чемпіонаті України.

Нагадаємо, в січні клуб має пройти атестацію. В той же час, представниками міської влади проводиться свідома інформаційна кампанія, щодо введення громадськості в оману стосовно реальної ситуації з клубом «Десна».

Нагадаємо, ТОВ ПФК «Десна-Партнер» готова передати право участі у чемпіонаті першої ліги України з футболу міській владі або уповноваженій Вами структурі. Також додамо, що всі деталі передачі футбольного клубу «Десна» мають бути узгоджені у договорі, тому будь-які висновки стосовно того, що саме міська влада готова отримати, а від чого відмовляється, мають бути зафіксовані у цьому спільному документі.

Зі сторони ТОВ ПФК «Десна-Партнер» проведена підготовча робота та визначені уповноважені, а саме: Володимир Сулім та В’ячеслав Пода. У той же час, зі сторони мерії ми не отримали конкретного переліку уповноважених осіб та запитань.

Враховуючи Ваше особливе ставлення до футбольного клубу «Десна» та високу компетенцію просимо Вас особисто очолити робочу групу та не допустити затягування процесу, що спостерігається зі сторони міськвиконкому.

В’ячеслав Пода,
заступник директора клубу з юридичних питань

Коментарі (25)

deadman | 2008-12-15 11:46

удалить вражеские, ненавистные веб-тивишные ссылки, что же может быть приятнее?
они же за свою рекламу как не платят, как некоторые за письма...

Просто | 2008-12-14 19:20

ДуняСАВЧЕНКО нас ПОМАТРОСИЛ -И БРОСИЛ!!!! К*зел, однозначно. ;) = похоже на слова "охотницы на богатеньких" - в миру шлюшки
Да плевать на что похоже или на кого. Факт остается фактом! А футбол и шлюхи и Дуни смотрят. Гляди в корень :)))))

Житель міста | 2008-12-12 21:01

Оце так посміялися!!! Прикольне засідання вийшло!!! І як лише в них вистачає смиіливості писати подібні листи і звинувачувати представників влади у бездіяльності та некомпетентості! Втім, панові Поді честь і хвала, він як у народі кажуть, погодився стати "козлом-відбувакою " і все прийняв на себе))) Героїчний вчинок. Я би на місці його шефа пана Савченка поклопотався про надання йому "званія почесного жытэля міста" )))
Насправді ж, нас, вболівальків і просто мешканців міста, неабияк турбує питання футбольного клубу. Адже це наша команда, команда нашого міта, флагман... Грець з ними, тими бовдурами! Рятуймо команду!!! Дай Боже аби нашій владі вистачило терпіння і можливостей зарадити ситуації. Ми у вас віримо!!! Нам потрібна Десна!!!

Дуня | 2008-12-12 11:40

САВЧЕНКО нас ПОМАТРОСИЛ -И БРОСИЛ!!!! К*зел, однозначно. ;) = похоже на слова "охотницы на богатеньких" - в миру шлюшки

123 | 2008-12-12 10:33

Цікаво-цікаво!!! Всі зникли, залишився тільки "мальчик для битья". Ха-ха!!

Незалежний спостерігач | 2008-12-12 10:31

Просто
Цілком згодний з тобою, Просто. Невже люди не бачать, що навіть такий, на перший погляд, позитивний захід, як конкурс дитячого малюнку, спрямований на досягнення однієї мети - створенння бази даних батьків (потенційних виборців). Так само, як і всі "добрі справи". Що, пане Савченко, не так склалося, як гадалося? А "новорічний подарунок" місту, справді, треба перевірити на наявність боргів "класного пацана" )))

555 | 2008-12-12 08:39

Савченко діє по принципу - на тобі Боже , що мені не гоже. А так все добре і красиво розпочиналось і так високо на хмарки піднялись і так низько падають і при цьому ще й намагаються міську раду звинувати в некомпетентності. Йо-ма-йо, а таким всемогутнім намагався бути - смішно і боляче за Вас пане .

Сергій | 2008-12-12 00:00

Сергій
Сашко
Фуф! Ну ви там якось однозначніше кажіть, а то - мерці, мерці... Я так зназу й не допер, що за мерці такі, що можуть гречку їсти.

Сашко | 2008-12-11 22:43

Сергій
Та вони ж там и сплять іноді, як треба. Гречку на ранок їдятьт. :) Савченко подарував якось, як спонсорську допомогу. Ну тіпу іак само як КЛУБ подарував. :))) Ну мерці спочатку тіпа ми нє.... гречку не їмо... ну все такє. Ну а як Савченко вже подарував клуб, дак подумали, чого добру пропадати, так ото і їдять. І ото ж седять і ото ті коментарі строчать і строчать. ))) Ну а народ же у нас у Чернигові нетямущій насчет Савченка, то тіко мерці провокатори, гречкоїди, Савченкові кровопийці. )))))))) Ото таке, Сергію ГОРЕ )))

кердык савченко | 2008-12-11 22:41

а где сам савченко делся? где сулим? устенко? или только пода остался отдуваться???

Орлов | 2008-12-11 22:31

Кроха
Та нашо йому їх купувати, ті ЗМІ? воні і так про мера напишуть. )))))))))) А от про Савченка та про Поду з Сулімом - тільки за гроші. ))))

Олександр | 2008-12-11 19:46

Цікавий лист! :)
Це "послідовний" хід замилювання очей, щоб відвернути увагу від справжнього стану "Десни".
Не секрет, що більшість провідних "журналюх" вже скуповані грєчкосієм, тож, про ЗМІ навіть смішно!
По суті справи... "Десна" є де-факто банкрутом, тож, гарний подарунок для міста. Але місто не відмовляється від такого новорічного подарунка, навпаки, робить все можливе задля того, щоб "Десна" була конкурентоспроможною командою. Тож, на конкретні питання пані Тунік-Фриз були незрозумілі розмиті вимови представника клубу.
  

Сергій | 2008-12-11 19:40

Ого, ого, ого! ©
Хлопці-дівки, вам що, призначили сьогодні у міськраді подовжений "робочий" день у зв'язку з відповіддю від Савченка?

правдолюб | 2008-12-11 19:29

Олександр Соколов був давно вже готовий розглянути пропозиції щодо передачі футбольного клубу "Десна" місту. :)
"Однак жодних офіційних звернень до міськради з приводу передачі футбольного клубу "Десна" не надходило".
Водночас, мер Чернигова вважає, що слід виважено ставитися до заяв пана Савченка. :)))) "Дуже складно оцінювати те, чого немає. На сьогодні маємо лише одну заяву власника футбольної команди. Наскільки вона відповідає реальності і не є емоціями пана Савченка,судити важко. Власник ФК "Десна" останнім часом зробив чимало заяв, окремі з яких потім були скасовані. Отож, слід зважено підходити до викладеного. :)))
  "Багато питань – вірити, чи не вірити заяві? Як можна подарувати те, що частково продано?", - зазначив міський голова.
  О.Соколов наголосив, що на сьогодні ФК "Десна" є приватним футбольним клубом і міська влада не може втручатися у його діяльність.
  "Якщо будуть ж будуть конкретні пропозиції щодо передачі його місту (хочу наголосити – не міському голові і депутатам міськради), все має відбуватися у правовому полі", - зауважив Чернігівський міський голова.
  

Леня Космос | 2008-12-11 19:27

назва статті не дуже влучна!
треба - "П_І_Д_кинуті чи все-таки подаровані?

Конкурент | 2008-12-11 19:20

http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news.php?news=1694
Есть еще такая информация :)

Просто | 2008-12-11 19:00

САВЧЕНКО нас ПОМАТРОСИЛ -И БРОСИЛ!!!! К*зел, однозначно. ;)

Просто | 2008-12-11 18:42

Все елементарно, промотав хлопець гроші свого спонсора, або точніше старого мере, який як злодій умотав в ночі з міста, кинувши Нас на призволяще.
Команда банкрот. Тому це не подарунок, а намагяння з гарною міною перекинути фінансові проблеми на місцевий бюджет.
Тому погоджуюсь з владою і депутатами, що перед тим як забрати команду - потрібно провести аудит, щоб відмежуватися від боргів цього чоловіка в якого раптом стався приступ "правди" ))) Інакше прийдеться нам, том всім жителям міста сплачувати борги цього діяча який раптом вирішив стати мером (хазяїну звичайно вже було зась), але не знав як вїхати в крісло. Точніше чоловік не знав чи він футболіст, чи діабетик))) Всі варінти випробував) Але тут в першу чергу потрібно було бути гарним менеджером! Думаю від шефа йому влетить.

Дуся | 2008-12-11 18:35

Ну это оборжаться можно!!! Я был на нараде, видел и слышал все лично. Кто и проявил некомпетентность, так это представитель клуба. Его откровенно было жалко, хотя никто его не обижал )))). он не мог ответить ни на один вопрос, не говоря о том, что опаздал на 30 минут. Туник-Фриз задавала конкретные вопросы по сути, а он петлял и лил воду. И при этом они пишут такой бред. Но я уверен, что все уже поняли истину!

Семен | 2008-12-11 18:15

Я б серйозно не зважав на слова цього чоловік (враховуючи його не адекватну поведінку і образу яку він наніс всім нам). Ославив на всю Україну! Як кажуть поматросіл і бросіл ((( Свинство, яке не можна прощати.

антошин | 2008-12-11 18:09

ггг! заседание по поводу передачи было назначено на 10.00, а Пода В. еще в 10.20 летал по мэрии в пальто и спрашивал куда ему заходить!!!

420 | 2008-12-11 18:06

Це ж у мерії проблеми що того і цього мер взяти не може. We Выхров розказав усым. так що хай напишуть що ы як можуть

Кроха | 2008-12-11 18:05

Хто купив? Савченко? в нього свої є. ЗМі купує Соколов за бюджетні гроші. Бюджет утримує: Чернігівські відомості, Новий Чернігів, Місто, міське радіо. "Експресо" працює на Соколова по бартеру (земелька для "Вени" в обмін на підтримку), Чернігівський мідіа-холдінг за гарнгі стосунки і по проханю Туниік-Фріз. Кого купувати?

410 | 2008-12-11 18:02

Як і на попередньому засіданні відповідальні представники мерії не підготувалися та запропонували представникам ТОВ ПФК «Десна-Партнер» розробити процедуру передачі клубу «Десна» мерії. (с)
  а як власне, представники мерії повинні готуватися? хліб і сіль пропонувати?
як на мене безглузді заяви - ми вам клуб даруємо, але документів і процедури передачі розробити ми не можемо...

Андрій | 2008-12-11 17:58

Не здивуюсь, якщо Савченко дасть перелік масмедіа які купив)))
закрити