«Чернігів – територія без дерибану землі!»
Програму забезпечення більшої прозорості дій влади щодо виділення та використання земельних ділянок в місті Чернігові пропонує Сергій Соломаха.
Щоб зменшити загрозу реалізації зухвалих проектів з дерибану землі, знищення зелених зон в місті, на кшталт «об’їздної» дороги під Валом через Кордівку, необхідно:
1. Визначити в натурі межі усіх природоохоронних об’єктів та зелених зон міста, в першу чергу водоохоронних зон річок Десна, Стрижень, Білоус.2. Визначити розміри та приналежність усіх земельних ділянок в місті, в першу чергу комунальних підприємств (на кшталт КП "Міський парк культури та відпочинку"), установ, шкіл, лікарень, ЖЕКів тощо.
3. Створити відкритий для громадян Міський реєстр власників і користувачів земельних ділянок та умов на яких вони це здійснюють.
4. Визначити перелік земельних ділянок на яких можливе в інтересах громади нове будівництво або реконструкція після проведення громадських слухань по кожній такій ділянці.
5. Визначити і оприлюднити перелік земельних ділянок, в першу чергу в промисловій зоні міста, які неефективно та не за призначенням використовуються.
Всім небайдужим до майбутнього нашого міста вимагати від Чернігівської міської ради до реалізації Програми забезпечення більшої прозорості дій влади щодо виділення та використання земельних ділянок в місті Чернігові накласти тимчасовий мораторій на виділення під забудову нових земельних ділянок.
До теми:
- Чернігів не оголосили «територією без НАТО»!
- Мер попросив не знімати сесію. Без ліцензії
- Журналістів - за двері! Рецидиви Чернігівської міськради
- Розподіл землі Чернігова: Журналістів попросили піти
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5923 |
Коментарі (4)
abc | 2008-03-25 09:55
(голодовку обьявлять?)
Ну вони тільки й чекають, щоб чернігівцы від голоду чи ще чогось повимирали та не заважали своєю присутністю дерибанити далі. Є більш дійовий шлях - це робота через обраних депутатів. Адже саме вони голосують запропоновані Соколовим рішення. Одних потрібно підтримати (як, наприклад, депутатів від УНП), інших попросити про зустріч - звіт, третім оголосити, що вини представлені у міськраді останній раз. Тобто змусити депутатів працювати на чернігівців. Але, якщо на зустріч з депутатами від УНП прийшло 30 чоловік, то про що говорити? Єдиний, реально ефективний на сьогодні спосіб, змусити владу працювати на людей, це спонукати чи змусити політичних гравців працювати на людей. А тих, хто не захоче, просто не обирати в міськраду. Взагалі то, механізми прості, але їм потрібно вчитися.
Гість | 2008-03-25 09:39
начиная от райрады и заканчивая облрадой?
Почему они молчат?
Где ихние запросы?
Где ихние открытые письма к меру города?
К прокуратуре?
Идет открытое нарушение Генплана Чернигова
и самовольное строительство
Или Мэр Соколов здесь и князь и пан?
Что хочу то и делаю?
Если местное телевидение ничего не может сделать
может пригласить 5-й канал?
Гість | 2008-03-24 17:43
2. То же самое и с зелеными зонами, каждая зона закреплена за к.-либо структурой, просто эти структуры не выполняют свои обязательства по их благоустройству, поэтому как минимум нужны таблички с указанием ответственных, которых потом привлекать к ответственности.
3. РАциональное предложение, только у меня сомнения, что власть на этой пойдет
4. тоже согласен
5. думаю что и такие документы в горсовете есть просто их не спешат разглашать
Гість | 2008-03-24 13:01
но она противоречивая-
одни пишут дорога будет идти по Савчука на Молодшого- Шевченко
В других случаях через Кордовку на Рокосовского или на Бобровицу
Может кто нибудь из мерии
журналистов архитектуры привел бы этот злополучный ген план для народного обозрения?
PS. а это как?
-вимагати від Чернігівської міської ради до реалізації Програми забезпечення більшої прозорості дій влади)
(голодовку обьявлять?