Останнє оновлення: 14:46 четвер, 17 квітня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Депутати міськради «зробили неприємно» меру

Чернігів: Депутати міськради «зробили неприємно» меру

ДепутатиУ Чернігівській міськраді щойно відбулося голосування по кандидатурах заступників міського голови.

Участь у голосуванні взяли 35 депутатів.

За результатами заступниками мера стали Оксана Тунік-Фриз (27 – за, 7 – проти) і Станіслав Віхров (30 – за, 4 – проти).

Олександр Сердюк не набрав достатньої кількості голосів (19 – за, 15 – проти).

У всіх трьох випадках 1 бюлетень виявився недійсним.

Міський голова назвав безвідповідальним рішення депутатів по кандидатурі Олександра Сердюка.

- Лично мне вы сделали неприятно, - зазначив мер.

Міський голова також повідомив, що пан Сердюк і надалі залишатиметься виконуючим обовязки, оскільки є професіоналом.

Рішенням сесії Оксану Тунік-Фриз та Станіслава Віхрова введено до виконкому міськради, яка тепер налічує 10 осіб.

Фракція БЮТ не брала участь у голосуванні.

Коментарі (10)

А.Вербицкий | 2007-10-16 00:51



Недійсним був бюлетень Івна Донця, головного прогресивного соціаліста !

abc | 2007-10-13 10:08

Хоче того Соколов чи ні, але йому доведеться рахуватися і з депутатами, і з чернігівцями.

Що йому не подобається зростання значення депутатів, то його проблеми. Нехай краще турбується щоб він подобався чернігівцям та депутатам своєю діяльністю.

утаємничений чернігівець | 2007-10-12 13:52

Соколов зраджував і прововжує зраджувати своїх виборців - йшов з гаслом "Професіоналів до влади !", а своїм заступником зробив людину, яка заочно закінчила "Поплавок" і не так давно була (а може є ?) артистом 1-ї категорії... Що це таке - не знаю, можливо, "Поплавок" вже навчає артистів 1-ї категорії і як містом керувати, а, можливо, у артистКИ є інші (БІЛЬШ ВАЖЛИВІ для мера !) здібності ...

p.s. у артистів прошу вибачення

Опытный | 2007-10-11 20:33

Миле А что, скажете кадры Рудьковского работдют на благо жителей города? Да и Оксана Туник-Фриз вообще-то не из опытных в вопросах руководства городом... А Соколову давным давно надо было свою команду набрать, а не черти с кем работать... Если это можно назвать работой

Operator | 2007-10-11 20:22

А чому неприємно? Без мила?

аноним | 2007-10-11 13:56

Товарищ ОГО пишите понятнее, а то я люблю почитать коменты, а из вашего - ничего не поняла.

Алексей | 2007-10-11 13:45

Гнать надо тех кто много базарит а реально ничего не делает. Что господа рудьковского забыли?

Мила | 2007-10-11 12:44

а чего тут знать про материал, если наш хозяин города своих под крылышко тащит.

ОГО | 2007-10-11 12:28

Кто єто у нас такой на комент близки, тот кто знал, что єтот материал появиться?

Мила | 2007-10-11 12:18

Соколов в своё окружение набирает старые кадры. И как это он еще Куприяненко, с которым они город разбазарили, к себе не забрал. Гнать их надо с нашего города.
закрити