Ножове пораненя отримав чернігівський комсомолець. ФОТО
Обком ЛКСМУ звернувся із заявою з приводу нападу на Владислава Логвінова, члена бюро Чернігівського обкому ЛКСМУ. Напад скоєно 5 жовтня 2007 року в м. Чернігові.
За інформацією обкому ЛКСМУ, ввечері 5 жовтня Владислав йшов до своєї дівчини в районі р. Стрижень, як раптом відчув удар в спину гострим предметом. Як виявилося, це був ніж. Його зустріла дівчина і викликала «швидку».
З ножем в спині його доставили до другої Чернігівської міської лікарні. Лікарі всю ніч боролися за його життя. Потерпілий знаходиться у реанімаційному відділенні.
Владислав зарекомендував себе як чуйна, цілеспрямована, високоморальна і ідейна молода людина. Йому 17 років. Близько року він очолював військово-патріотичний клуб при міськкомі ЛКСМУ. Закінчив школу із золотою медаллю і цього року поступив на факультет менеджменту в один з Чернігівських університетів.
На фото: Владислав Логвінов - третій праворуч, перший ряд.
Зі слів друзів, що супроводжували його, на білій рукояті ножа був темний напис «УССД». Ця абревіатура відома як «Українська Самостійна Соборна Держава».
ЦК ЛКСМУ висловлює підозру в тому що злочин скоєно на націоналістичному підґрунті і звертається до керівництва Генеральної Прокуратури України, МВС і СБУ взяти під особистий контроль розслідування цього випадку.
На даний момент, за повідомленням прес-центру Чернігівського обкому ЛКСМУ, Владислав як і раніше знаходиться в реанімації. Проте вже в свідомості і самостійно дихає.
Лікарі говорять, що Влад був на волосок від смерті і йому пощастило, що ніж не витягнули на місці (що могло викликати фатальну кровотечу) і що серце лишилося не ушкоджене.
За повідомленням Чернігівського обкому ЛКСМУ
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 11618 |
Коментарі (62)
морж | 2007-10-23 14:34
НАСТОЯЩИЙ ПАТРИОТ | 2007-10-13 23:46
Пекарь | 2007-10-13 07:41
На форум?
Вокруг обсуждения, осуждения, дайте повод только. А что каждый из вас сделал для страны? Много? А почему я об этом не знаю? Человек в больнице только за то, что он Человек, а вы в большинстве своём можете лишь критиковать, даже не вникнув в ситуацию и не разобравшись что и почему. Кто не умеет думать, тот рабом и умрёт.
Кто-то. Где-то | 2007-10-11 18:40
Sanya | 2007-10-11 15:47
От би поля в сільгосппідприємствах хтось іще засіяв, бо що ж розбишаки їсти будуть?
Олександр | 2007-10-11 10:39
? | 2007-10-11 08:27
Як дивлюся на цих діточок з польовими сумками, хочеться і плакати і сміятися. Напевно, більше плакати, бо ранковий гучний розвод з маршируванням та перекриттям дороги маршруткам з тими хто поспішає на роботу виглятає ДЕГЕНЕРАТивно. Аякже! Сини і онучата тих, хто розтягнув армію по дачах та приватних будинках отримають бАмагу-диплома!
От тільки крім забивання своїми тілами маршруток від цих безцінних кадрів користі ніякої. Те ж саме можна казати і про регіоналку. До речі ці заклади поруч.
Тьху!
НА ЗАКУСКУ:) | 2007-10-10 22:57
Отож цілком зрозуміло, як виховані їхні діти й онуки.
ПИТАННЯ В ІНШОМУ: КОГО ВОНИ ВИХОВУЮТЬ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ І ДЕРЖАВИ? І це - за наші гроші!
Можливо, настав час переглянути професійну придатність керівників означеного ліцею???
І ще: цей дідусь погрожує судовим позовом до ВВ за розголос цієї справи. Мабуть, не здогадується про існування в Україні "Закону про інформацію".
Звісно, за часів молодої гвардії такого не було:)
аноним | 2007-10-10 19:15
Деревенщина... Абсолютная деревенщина. НеоНацСовки. Тупые и бездарные.
Детские рассуждения: коммунизм и фашизм...
Operator to ЛКСМУ | 2007-10-10 13:03
Какое отношение к этому дню имеет ваша организация?
На что направлена будет ваша акция, на что позитивное и конструктивное?
abc | 2007-10-10 11:51
Дівчинко, комунізм і фашизм однаково небезпечні для людей. Вони обоє суспільний устрій і ідеологію ставлять над людьми і намагаються ввігнати людей у це прокрустове ложе. Людською кров"ю вистелений їх шлях, найжахливішими злочинами проти людства.
Якщо Ви справді шукаєте відповіді на суспільні запитання, то раджу Вам їх шукати в царині турботливого і ненасильницького відношення до людини. Вміння співжити з іншими, турбуватися за себе і країну, відрізняти корисне від шкідливого, цієхвилинне від довготривалого - коли подавляюча більшість цьому навчиться, тоді наше життя почне покращуватися.
Якщо хочемо покращити життя людей і держави то треба допомагати людям стати відповідними цьому вищому рівню. Решта зробиться немов сама собою. Свідомість визначить буття. А комунізм і фашизм віднімає її (свідомість) у людей і підміняє на зовнішнє насилля державної ідеології чи диктату якогось ідола.
Як насилля і диктату якоїсь певної ідеології, так само не можна допустити і диктату та насилля з боку інших країн. Ніхто не проти Росії чи якоїсь іншої країни, але ми проти щоб у нашому домі керував хтось, хто братиме звідси зиск і не відчуватиме на собі того погіршення, яке тут відбуватиметься.
Ви ж добре знаєте як не люблять тещ і свекрух за те що совають свого носа у справи чужої сім’ї? І це при тому що вони нічого не обливають фарбою і не влаштовують на чужій території патріотичних навчань…
Для Еді та лксму | 2007-10-10 11:27
Не вірю!
Ні хто з вас не визнає незалежної України!!!
Не блефуй! Бо бехати погано!!!
Олександр | 2007-10-10 11:06
аноним | 2007-10-10 07:34
Коллективное фото - это с фестиваля Дружба, когда украинцы были в гостях у российского военно-патриотического клуба.Были бы они унас в гостях- был бы наш флаг, а не росийский@
Це ви у відповідь на візит їхнього військово-патриотичного клубу, очолюваного курівником делегації Муравйовим? А потім запросите до нас з показовими виступами на зразок фестивалення росіян у Чечні?
Николай | 2007-10-10 02:11
______________________________
Очень интересно, куда смотрели родители пострадавшего? Ладно, допускаю, что малолетка, даже окончивший школу с золотой медалью, не в состоянии понять, что кровь - логичное продолжение хаки и кирзачей. Но родители наверняка знали, и даже предположу, что одобряли "патриотическую" деятельность своего чада. Теперь им есть над чем подумать.
_____________________________
Компетентным же органам необходимо, во-первых, найти и наказать преступников в данном конкретном эпизоде. Во-вторых, пресечь деятельность экстремистов всех мастей, а организаторов и финансистов подобных течений упрятать куда-подальше и надольше.
аноним | 2007-10-09 22:06
RE:Друг -Миколе- | 2007-10-09 22:06
А ваш намек "в отличии от некоторых!" мне непонятен...ведь лично вы меня не знаете.
аноним | 2007-10-09 22:00
Коллективное фото - это с фестиваля Дружба, когда украинцы были в гостях у российского военно-патриотического клуба.Были бы они унас в гостях- был бы наш флаг, а не росийский
аноним | 2007-10-09 21:50
Влад не пьет и не курит травку,в отличии от некоторых!
Микола | 2007-10-09 20:05
Інфо | 2007-10-09 19:51
Гибель Богов | 2007-10-09 16:24
Алексей Олексій | 2007-10-09 16:02
Олександр | 2007-10-09 15:36
Зоряна | 2007-10-09 15:25
Аватара | 2007-10-09 14:37
Жалко хлопця, але він став на бік Сатани.
Operator | 2007-10-09 11:52
Не треба свойми різкими відповідями підтримувати брехню про "чуть не получил" за російську мову від "агресивного" УНП.
Хай на імідж своїх "патріотичєскіх лєвих" рухів працюють такі як Sirko :)
М.Боюра | 2007-10-09 11:40
Брат | 2007-10-09 11:26
Корінний | 2007-10-09 11:04
Олексій 2 Алексей | 2007-10-09 11:03
2. Якщо хочеш спілкуватися Расєйською мовою - то їдь в Расєю і там говори скільки заманеться.
3. А злочинців все одно не знайдуть, як не знайшли тих, хто побив О.Ясенчука пів року тому.
abc | 2007-10-09 10:35
Є ті, хто бачить її вільною і успішною країною. Вони напрочуд спокійні і терплячі.
Є і ті, хто, користуючись складнощами зростання, мародерствує матеріально та глумиться духовно. Майбутня процвітаюча країна для них просто смітник, де можна робити що завгодно і як завгодно. Душею вони тут не живуть і жити не збираються.
Мені вони нагадують бабку з "Золотої рибки". Самі того не розуміючи, ведуть справу до розбитого корита їхніх бажань поставити Україну собі в "услужение". Хочуть, дуже хочуть отримати до себе таке ж відношення як в Прибалтиці. По хорошому не розуміють.
Кому від цього добре? Тим, хто незалежно від національності хоче жити в гарній країні? Ні.
Вигідно це тальки відморозкам, у котрих руки заточені не під творення, а під руйнування. І недаром мати порівнює два "достойних" заняття свого чада - обкурившись валятися під забором чи руйнувати країну в котрій живе. Наше славне СБУ дійсно робить друге заняття більш безпечним. Їх зрозуміти можна - труть собі штани в очікуванні пенсії. А от як зрозуміти тих, хто їх там тримає?
Правильно кажуть про те що народ сам почне наводити порядок. Але, як на мене, наводити його потрібно з утримуваних на наші гроші правоохоронців. Не може обласний керівник організувати належним чином роботу - всім миром попрохати усунути його з посади.
А Україні - бути.
777 | 2007-10-09 09:51
Лише совкова (так звана радянська армія, в якій мені довелося послужити не 2 роки, а 7) привчила чоловіків до того, що носячи форму і зброю, можна бути демагогом, товстуном, боягузом і просто засранцем, а тоді вийти на непогану пенсію і продовжувати жити за рахунок суспільства. Справжні ж воїни, на жаль, від давніх часів донині або отримують поранення, або й помирають... Це свого роду професійний ризик (як у електрика бути стукнутим струмом). У житті святе й грішне, праведне й брехливе завжди поруч. А за хлопця я дійсно помолюся і поставлю свічку за здоров’я.
Алексей | 2007-10-09 09:43
ШУТНИК for Алексей | 2007-10-09 09:20
ШУТНИК | 2007-10-09 09:15
Алексей | 2007-10-09 09:10
2 Алексей | 2007-10-09 09:07
В отпуск в Крым ездишь? Поболтай там на украинском.
Алексей | 2007-10-09 08:55
2 Алексей | 2007-10-09 08:46
БРЕХНЯ!!!
аноним | 2007-10-09 08:42
Хотя чего греха таить? ФСБ на территории американского штата ограбила музей на глазах изумленного ФБР и ЦРУ. В Канаде у священника, проигнорировавшего инициативы Московского паханата, отрубили электрику и воду. И это на территории пупа Земли!
Поэтому понимаю, что с Россией себя ведут осторожно как с безумным медведем, который может в любой момент нечаянно красную кнопку зацепить.
Алексей | 2007-10-09 08:39
По поводу националистов: я конешно не против их если они ведут себя нормально! Вот только как к ним относится если я встретился с ними несколько дней назад возле "Просвіти" на Воровского и чуть не получил по лицу только за то что разговаривал с ними на русском, вот и думайте кто с народом, а кто нет. Кстати эти парни были со значками УНП
аноним | 2007-10-09 08:33
аноним | 2007-10-09 08:24
ТО, ЧТО НОЖ С НАДПИСЬЮ ОСТАЛСЯ В СПИНЕ- ничего необычного, вы всегда деействовали из-подтишка, из-за спины, или пользуясь численным превосходством, как в марте этого года, когда пытались порвать знамя ЛКСМУ. Да и надписи такие регулярно можно увидеть под разбиттыми окнами на стенах обкома КПУ. А в отношении контуженых и т.д.-Влад
воспитан в интеллигентной семье, да и ума ему не занимать, в отличии от некоторыцх из вас,
обезбашенных.Вот только опыта жизненного у него мало - не думал он, что так,из-подтишка получит нож в спину.
2 сірко | 2007-10-09 08:23
аноним | 2007-10-09 08:03
тьху! флешмоб якийсь за гоголівськими сюжетами.
Sirko | 2007-10-09 04:29
Разбегутся ваши "войска" и милиция, как все века разбегались. Максимум, человек 300 под Крутами соберете...
И дядя Сэм не поможет.
Вопрос сакраментальный: А скока у вас дивизий?
Правильный ответ: сколько за Тягнибока проголосовало - столько у вас и "дивизий"...
Ненавидит народ вас -"национально-свидомых". Неужели непонятно?
читательница | 2007-10-08 22:29
Гриф | 2007-10-08 21:47
Левая идея с тобой!
Слава Великой Родине!
Бондарев Олександр | 2007-10-08 20:54
Питання до СБУ, МВС, Прокуратури:"Що таке військово-потріотична?..."
Де видають зброю, Едя, куди звертатись!?! Що за ф..ня!?! До хлопця і його батьків: "А, ви де були, коли він "пантував!?!?!""
Пацанята, бля!!!
Ветеран | 2007-10-08 20:29
2 Sanya | 2007-10-08 20:26
Sanya | 2007-10-08 20:21
1) Різати хлопця, якого б він не був погляду (лівий, правий і т.д.) - тяжкий гріх і тяжкий злочин. За це слід суворо карати. І ганьба тому уряду, який відмінив смертну кару в той час, коли відбулось зростання злочинності.
2) Якби в нашій державі матеріальні умови для життя більшості громадян були задовільними - було б менше набагато прихильників комуністичної ідеї. Головна суть тієї ідеї - забрать у багатіїв (вважай: олігархів - детальніше Ахметов, Янукович, Ющенко, Юля Тимошенко, П.Порошенко і компанія) награбоване (як вони кажуть: приватизоване) народне добро, і зробивши його спільним відновити радянську систему господарювання. Ту систему, при якій були побудовані абсолютна більшість будинків-коробок, де житло отримували хай і по блату, але не за 74 тис. у.о. 1-но кімн. квартира... Чомусь у Білорусі майже нечути голосу опозиції. Не тільки тому, що бацька диктатор, а насамперед тому - що БАЦЬКА - ПАТРІОТ! В Білорусі працюють заводи, фабрики, земля засівається, худоба розмножується, а не під ніж пускається, як добавка до соєвої ковбаси, гроші заробляються і не всі в карман чиновників-бюрократів осідають... Тому там більшість громадян держави - за бацьку. Звичайно, український Симоненко дурить людям голови, бо сам наполовину олігарх, і проїдає гроші компартії Китаю, Куби, Венесуели і ін. Але люди уособлюють з ним стару систему, де було більше соціального захисту і був більший рівень моралі ніж зараз. І це не людей тих вина! Це ганьба патріотичних сил, які не змогли зберегти і продовжити те добре, що було в СРСР, доповнивши його тим добрим, чого в СРСР не було!
3) На рахунок написів на ножі і версії провокації з боку "своїх" - нехай скаже слово міліція. Хоча звичайно бувають ура-патріоти і бувають провокатори-комуністи. Хто його знає...
читач | 2007-10-08 20:11
До речі, це більше запитання до СБУ та МВС. Чому вчасно на території України не припиняють діяльність всяких злочинних організацій на кшталт Прориву, ЄСМ Дугіна, СПГУ Каурова, молодчиків ПСПУ та інших комсомольців- "добровольців" сусідньої держави.
Ви уявляєте собі чоту УНСО на Красній площі Москви? Я чомусь ні. А у нас міліція доводить до самосуду та злочинів. Спочатку спокійне ставлення правоохоронців до провокаторів і тих хто має нахабство ставити під сумнів територіальну цілісність та незалежність України, потім - лайно на голову Каурова, потім - побиття криміналітетом протестувальників проти побудови пам"ятника Катерині другій у Одесі, тепер от нsж у ребро. І це не якесь там локальне протистояння і не рядові розбори лівих і правих.
Отже головним злочином тут бачу бездіяльність тих, хто має цим злочинам запобігати. Чи міністр МВС забув про Гайдамаччину та Коліївщину?
Operator | 2007-10-08 19:31
Але в мене виникла пара питань.
Перш за все - до тих органів, до яких спрямувала заклики ЛКСМУ.
Запитання - чим займається ця організація? Чому такому вона вчить цих молодиків на фото, що для цього знадобилася форма та інша військова атрибутика?
Запитання є і до ЛКСМУ. Чому спрямовано підозри перш за все на праві організації? (Крім розповіді неназваних третіх осіб про начебто абревіатуру начебто правих сил.)
І знову до "органів" - думка вголос: можливо організація ЛКСМУ знає, ЗА ЩО? І це допоможе встановити, ХТО?
аноним | 2007-10-08 18:25
Аватара | 2007-10-08 18:21
аноним | 2007-10-08 17:55
Svidok | 2007-10-08 17:46
А чому на фото ці патріоти з ЧУЖИМ прапором? Вони патріоти якої країни? Не здивуюся, якщо саме ці хлопчаки і облили фарбою монумент у Крутах.
Алексей | 2007-10-08 17:26
Корінний | 2007-10-08 16:27
- І ножа залишили, і напис на ньому... Тільки ще не вистачало там адреси та прізвища нападника. Щось мені нагадує це дешеву комуняцьку провокацію. Тіпа, "убійство Кірова-2". Хоча і мені хлопця жаль, навіть двічі - що його свої ж підрізали, а також що у такому юному віці, а мозок вже контужений комунізмом.
Sanya | 2007-10-08 15:30