АНОНС: Інтернет-конференція "Чернігівщина і Україна за два дні до виборів" з лідером ОПОРИ Олександр
28 вересня з 13.00 до 14.00 відбудеться Інтернет-конференція з керівником виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА Олександром Ломако. Тема - Чернігівщина і Україна за два дні до виборів”.
ОПОРА здійснювала системний моніторинг виборчої кампанії в усіх регіонах України, в тому числі, в Чернігівській області. Крім того, організація провела ряд навчальних семінарів та консультацій для спостерігачів та членів ДВК.
Під час конференції можна ставити запитання стосовно передвиборчої кампанії, організації виборчого процесу, роботи комісій, списків виборців, механізмам фальсифікацій тощо.
Свої запитання просимо залишати в полі Коментарі.
До теми:
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4583 |
Коментарі (18)
ира | 2007-09-28 12:13
abc | 2007-09-28 08:33
abc | 2007-09-28 08:29
Відповідальність за якість діяльності майбутнього парламенту на хх % несуть виборці.
Відповідальність за якість діяльності майбутнього парламенту на уу % несуть обрані депутати і їх партії.
Сумма = 100 %.
Дякую.
Виборець | 2007-09-27 21:37
2Ломако | 2007-09-27 20:27
abc | 2007-09-27 18:15
На дільницю приходить пожежник і пише припис повісити відповідні таблички. В Чернігові їх можна купити, але їхати не дуже охота. Про село мовчу. Вихід простий - скачав з інету, надрукував-підфарбував-повісив.
Не знайшов. Знавці справи пояснили - пожежна мафія все робить для того, щоб пожежні послуги надавалися тільки через контрольовані ними структури.
Олександре, спробуйте в Чернігівського чи загальнодержавного керівництва пожслужби отримати інформацію про безкоштовні сайти з викладеними інструкціями, знаками і т. д.
Бо виходить що ми їх фінансуємо через держбюджет, а вони потім замість вірної служби займаються викачуванням коштів.
Мої вибачення якщо не зовсім в тему.
Кучмист | 2007-09-27 17:29
Заранее благодарен.
maxi | 2007-09-27 17:18
Нас врятує тільки Юля!
Анатолий Сергеевич | 2007-09-27 17:06
Серёга | 2007-09-27 16:09
Ну, про этих всё понятно, а что ты там делал, Саша???
После заявлений против СПУ во время выболров мэра и жесткой критики Рудьковського не совсием понятно???
ppp | 2007-09-27 16:06
Семен | 2007-09-27 15:59
? | 2007-09-27 14:33
БЮТовец | 2007-09-27 14:15
Це просто балоболство і на що потрібно звертати увагу?
Филипп Альбертович | 2007-09-27 13:16
Комунист | 2007-09-27 12:10
Артур | 2007-09-27 11:28
по-моему, это расчитано на "лохов". Можна ли купить избирателя и была ли эта технология массовой.
В эфире 5-го канала вы сказали о блоке Литвина. Было ли продолжение?
Повлияет ли это на результаты?
Спасибо!
Небайдужий | 2007-09-27 11:18
2. Якщо так - хто це робитиме - "помаранчеві" чи "голубі"?
3. Якщо вибори будуть сфальсифіковані - коли наступні і чи вони будуть.