Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Ціни
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / З четверга чернігівці платитимуть за воду на 40% більше

З четверга чернігівці платитимуть за воду на 40% більше

З 1 серпня тарифи на на воду і водопостачання зростуть на 40 % для мешканців міста, а для підприємств – на 39%. Тобто, жителі платитимуть 1,65, а підприємства – 6,35 грн. за 1 кубометр води.

Про це в кінці сьогоднішньої сесії повідомив заступник міського голови Микола Літвінов.За його словами, це рішення 27 липня прийняв виконком Чернігівської міської ради. За це рішення всі члени виконкому проголосували одноголосно. Хоча джерела ГМ ОПОРА повідомляють, що секретар міськради утримався під час голосування за це питання.

До складу виконкому входить Чернігівський міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, голови Деснянської та Новозаводської районних рад та заступник начальника міської міліції Юрій Шафрай.

Два члени виконкому представляють БЮТ, один – СПУ, один «Нашу Україну». Решта не представляють жодну політичну силу.

 

Громадянська мережа ОПОРА

Коментарі (3)

2Карапетян | 2007-08-01 16:19

И Соколов - в первую очередь виноват

abc | 2007-08-01 09:22

Не все так просто. Обгрунтованість тарифів перевіряють відповідні державні служби. І якщо виконком їх не погодить, то різницю через суд доплачуватимуть з бюджету міста.

Платити треба. Але в мене здавна і дуже серйозні підозри по обгрунтованості цієї плати. Я не впевнений, що комунальні служби, які зверталися за перевіркою калькуляції тарифів, не сунули хабаря.

Ось чому я хотв би, щоб саме міська рада замовила незалежний аудит обгрунтованості тарифів.

Карапетян | 2007-08-01 00:33

Тепер ми знаємо хто в Чернігові підвищує тарифи - це бютівці і нашисти!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM