В Чернігові презентували книжку про донецьку мафію
В рамках медіа-проекту “Мафія в Україні” в Чернігові відбулась презентація книжки “Донецька мафія. Перезавантаження”.
Журналістському загалу видання представляли керівник проекту - голова Фонду “Анти корупція” Борис Пенчук, редактор і видавець книги, відомий письменник та громадський діяч Сергій Пантюк, голова ВГО “Громадянська кампанія “ПОРА” Андрій Юсов, член Президії політради Партії Вільних Демократів, депутат Верховної Ради України 5-го скликання Любов Стасів.
За словами Бориса Пенчука, проект “Мафія в Україні” є одним з наймасштабніших медіа-проектів в Україні. Його мета – відстоювання демократії, європейських цінностей та сприяння побудові громадянського суспільства, а також боротьба з корупцією. Спосіб реалізації проекту – донесення об’єктивної та незаангажованої інформації до якомога ширших верств населення. “Історію держави творить народ, а не купка пройдисвітів, які чомусь вважають себе політичною елітою, - сказав Б. Пенчук. - Вся наша праця – для громадян України і заради громадян України. Заради наших дітей - дітей України, які повинні жити в розвинутому демократичному суспільстві, у країні сильній і вільній. Вільній від бандитів і їхніх "понятій". Вільній і по-справжньому незалежній. І наша доля – лише у наших руках”.
Як розповів Б. Пенчук, на сьогодні в рамках проекту побачило світ дві книги. Перша книжка має назву: “Донецкая мафия. Антология” яка, завдяки донецьким судам - «найсправедливішим та найгуманнішим у світі» - стала першою офіційно забороненою книгою в історії незалежної України. Друга книжка називається: “Крымский гамбит”. Це видання також отримало неабиякий громадський резонанс і продовжує завойовувати читачів.
Про видання наступної книжки розповів її автор - відомий український письменник Сергій Пантюк. “Донецька мафія. Перезавантаження” є якісно новим, значно детальнішим дослідженням, яке на сьогодні чи не найповніше висвітлює проблему зрощення влади з криміналом. “Цей твір прагне дати відповідь на запитання, яке сьогодні турбує більшість свідомих українців: “А все ж таки чому бандити сидять не в тюрмах, а у владних структурах?”, - говорить Сергій Пантюк. – Думаю, що у книжці можна знайти відповідь на це питання”. С. Пантюк поділився своїми думками з журналістами: “Моя мрія – достукатися нашими книгами до серця кожного українця, незалежно від віку статі та політичних уподобань. Бо правда – це категорія духовна, вона або є, або її немає. Впевнений – добра у світі більше, ніж зла. Тому, придбавши ці книги, кожен з нас може долучитися до остаточної перемоги над злом”.
Чернігів є третім містом в Україні, де проходить Всеукраїнський тур з представлення книжки “Донецька мафія. Перезавантаження”. З книжкою вже ознайомилися у Вінниці та Чернівцях. За словами письменника, видання нікого не лишає байдужим.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4456 |
Додати коментар: