Останнє оновлення: 14:46 четвер, 17 квітня
Ігри "патріотів"?
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Російськомовні сайти заявляють про «антисемітські акції» в Чернігові

Російськомовні сайти заявляють про «антисемітські акції» в Чернігові

на розі Воровського«Безліч будинків по вулиці Воровського в Чернігові було розмальовано антисемітськими гаслами й нацистською символікою.

Як стало відомо кореспондентові "Агентства єврейських новин", акти вандалізму відбуваються в Чернігові регулярно.

Як підкреслили мешканці вулиці Воровського, подібні події відбуваються вже протягом шести місяців, і міліція не може нічого із цим поробити. На стінах будинків вулиці постійно чорніють напису "Геть, жиди й москалі!", "Україна над усе!", "Бандера – герой України!".

У середу (11 липня) жителі цих будинків звернулися до глави МВС України Василю Цушка з проханням "розібратися, чому місцева міліція не реагує на те, що вже півроку будинку розмальовані антисемітськими гаслами й свастиками".

По іронії долі жителі іншої вулиці Воровського, але вже в Києві, також протестують - проти перейменування своєї вулиці у вулицю капітана СС Романа Шухевича»

Коментар Високого Валу. Один із наших співробітників живе  поруч із вулицею Воровського (за 50 метрів), оглянув  вказану вулицю  з фотоапаратом і просить чернігівців представити фото цих написів, які ганьблять усіх чернігівців.

Коментарі (8)

Сергій | 2008-03-10 14:11

Нещодавно був у Чернігові. Дуже привітне і гостинне місто з українською більшістю. Тому не дивно, що в здоровому українському середовищі панують здорові настрої. Повністю підтримую бездіяльність міліції щодо гноблення амбіцій українця бути хазяїном на власній землі. Слава Україні!!!

Сірко | 2007-07-14 14:24

Будуть, будуть!..

аноним | 2007-07-13 22:24

Скажите, а пагхромы будут?

Корінний | 2007-07-13 21:39

То якщо якісь малолітні недоробки намалюють на стінах зірки Давида та ще щось напишуть, то потрібно на весь світ волати, що "сіоністи розперезались" у Чернігові?! Хоча для цього достатньо підстав й без того - один тільки національний склад Верховної зРади навіює думку, що це ізраїльський Кнессет... :) Про сферу бізнесу і торгівлі взагалі можна промовчати...

Олександр Ясенчук | 2007-07-13 21:01

Стосовно напису "Геть, жиди й москалі!" не бачив, стосовно решти то я в шоці. Вони вже нанесені півтора року, і от тільки сьогодні їх побачили! Вибори ж бо наближаються, треба терміново шукати в Україні нацистів.

 В чому ж антисемітизм в гаслах "Україна над усе!", "Бандера – герой України!"? В чому антисемітизм, у виявленні любові до своєї країни, шани до своїх героїв?

Хіба гасло «Мы любим тебя, Израиль!», що розвівалося на транспарантах в дні свята Суккот це те теж антисемітизм, і хіба не шанують в Ізраїлі (терористів, партизанан, борців за волю Ізраїля, ?), що закладали вибухівку під офіси Великобританців в Палестині після Другої Св. Війни, і від рук яких загинуло таки дуже багато цивільних і військових?

Наталия | 2007-07-13 20:21

"Україна понад усе!", "Бандера – герой України!" - это действительно лозунги патриотов!!!

Непонятно, почему рубрика с этой статьей называется "Ігри "патріотів"?"

Если из-за игр наших политиков в стране никак не решаться назвать Героями Украины - Петлюру, Коновальца, Бандеру, Шухевича и многих-многих других, то что остается делать? Палачам Украины - стоят памятники, их имена носят улицы. Молодежь гораздо острее воспринимает такую вопиющую несправедливость, чем просто обыватели, и свой протест всегда выражает доступными методами.

Тупак Амару | 2007-07-13 16:34

Наверное Любавический Ребе из Нью-Йорка не хочет больше давать деньги черниговским Абрамам на "борьбу с антисемитизмом" из-за отсутсвия такового" . Вот они и стараются, поддерживают выгодный миф.

Олексій | 2007-07-13 14:52

Я, наприклад, підтримую такі гасла. І вважаю що їх треба не просто писати, а і втілювати у життя. Слава Україні!!!
закрити