Останнє оновлення: 21:50 вівторок, 16 вересня
Вибори уже стортонули
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У Чернігові розбили вікно морозівцям. Хто і за що?

У Чернігові розбили вікно морозівцям. Хто і за що?

В ніч на неділю 24 червня невідомі особи здійснили напад на офіс Чернігівського обласного комітету Соціалістичної партії, який розташований на першому поверсі житлового будинку по проспекту Миру, 16 в місті Ченігові.

Про це повідомили «Обозревателю» у  прес-службі  СПУ.

Зловмисники цеглиною пробили подвійні шибки у склопакетах вікон двох кабінетів обкому, зокрема, кабінету першого секретаря обкому і голови фракції СПУ в облраді Валерія Дударя. Наслідки нападу виявив недільним ранком один з працівників обкому Віталій Ходінов.

У зв’язку із цим інцидентом буде вжито додаткових заходів щодо посилення охорони приміщення обкому СПУ.

Коментар "Високого Валу". Така пошесть відбувається з офісами СПУ  в Чернігові мало не перед кожними виборами. В одному випадку міліція навіть знаходила винного - колишньго соціаліста.

Коментарі (6)

Корінний | 2007-06-26 23:11

Звичайна тактика соціків - самим собі "бити вікна", "грабувати" - це ми вже проходили. І міліція про це знає...

Але, думаю, то вже марна справа - політичних трупів вже не оживити.

аноним | 2007-06-26 17:48

Действительно новохудоносоры

AlexS | 2007-06-26 17:47

Прикольный мультик

http://pixar77.narod.ru/

аноним | 2007-06-26 09:35

Им надо не окна, а их сицилистические морды бить.

AlexS | 2007-06-25 21:16

Социки уж и не знают как бы себе рейтинг поднять, козлы!

Бондарев Олександр | 2007-06-25 15:14

"Повернення Вови М...ги - 2!" ??????
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Маловідомі факти про загибель Гонгадзе. ФОТО

SVOBODA.FM