Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Фоторепортаж
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Комуністи хочуть ще один пам’ятник у Чернігові. ФОТО

Комуністи хочуть ще один пам’ятник у Чернігові. ФОТО

Комуністи встановили напроти Чернігівського Головпоштамту пам’ятний знак загиблим під час війни підпільникам.

Близько 40 прихильників Комуністичної партії України провели акцію та поставили у центрі Чернігова, напроти Головпоштамту пам’ятний знак.

Секретар Чернігівського міськкому КПУ Микола Скоробогатько пояснив, що на цьому місці 22 березня 1942 року фашисти повісили чотирьох радянських підпільників.

"Тут стояв багатоповерховий будинок, і підпільників повісили на балконі", - сказав він.

 За словами Миколи Скоробогатька, КПУ проводить дану акцію, щоб увічнити пам’ять воїнів.

Поки що пам’ятний знак – всього лише конус із червоної тканини. На ньому скотчем наліплений листок паперу з іменами полеглих. Над конусом – прапорець "СССР"

За словами комуністів, вони ініціюватимуть на сесії міськради розгляд питання про встановлення на цьому місці стаціонарного пам’ятника, на кшталт каменя Героям біля Катерининської церкви.

Під час мітингу-реквієму та встановленні пам’ятника поруч знаходилися політичні опоненти КПУ, але у дійство не втручалися. Міліція – тільки у цивільному і також не заважала.

Чернігів, 22 березня. Комуністи встановили напроти Чернігівського Головпоштамту пам’ятний знак загиблим під час війни підпільникам. (с) "Високий Вал"
[Збільшити]
Чернігів, 22 березня. Комуністи встановили напроти Чернігівського Головпоштамту пам’ятний знак загиблим під час війни підпільникам. (с) "Високий Вал"
[Збільшити]
Чернігів, 22 березня. Комуністи встановили напроти Чернігівського Головпоштамту пам’ятний знак загиблим під час війни підпільникам. (с) "Високий Вал"
[Збільшити]
Чернігів, 22 березня. Комуністи встановили напроти Чернігівського Головпоштамту пам’ятний знак загиблим під час війни підпільникам. (с) "Високий Вал"
[Збільшити]

Коментарі (13)

2 AlexS | 2007-03-23 22:30

А пусть бы коммуняки не тока за свои грошики свои памятники ваяли бы, но еще и не в нашем городе.. Пусть валят в свою сибирь или на свой урал и там хоть гитлеру, хоть ленину...

аноним | 2007-03-23 14:49

думаю чернигов уже ничего не испортит, никакая эклектика. и так не очень уж красив. так что, местные патриоты, не рвiть сердце, воно й само скоро стане

заяц | 2007-03-23 14:47

Ну какая разница сколько памятников и кому. главное что мы все помним. и в чем проблема, пускай ставят. 1 или 2, кому хуже от этого?

А на майдане, ув. Николай, все в порядке. и никому ничего не мешает. это история, память и уважение.

Николай | 2007-03-23 12:46

0770! Вы конечно же умный(я). Поэтому ответьте на несколько вопросов. Сколько на территории Чернигова памятников жертвам фашистской оккупации? Стоит ли возводить еще? Если да, то были ли Вы в Киеве на Площади Независимости? Понравилось ли Вам эклектичное скопление памятников по делу и без дела в одном месте? А Бога оставьте в покое - на месте массовых захоронений жертв Голодомора 32-33 и репрессий 37-38 в районе улицы Жабинского сейчас стрелковый тир, гаражи и стадион и дела до этого никому нет!

AlexS | 2007-03-23 12:04

А слабо комунякам за свой кошт памятник поставить или это очередной повод для Соколика бабки из бюджета стырить?

Юрец | 2007-03-23 10:24

При комунистической партии Советского союза никто и не вспоминал про подпольников, а тут.....

ZYMA | 2007-03-23 09:41

А полковник ОУН Іван Ремболович родом з Городні. Про це писали кілька років тому різні ЗМІ, в тому числі й ВВ, (за архівними матеріалами СБУ). Правда, загинув він у Західній Україні, але ж він наш земляк. А про нього мало знають.

То чому б не претендувати на встановлення якоїсь пам’ятної дошки. Тим більше, що в Городні ще років двісті така ініціатива навряд чи з’явиться.

аноним | 2007-03-22 20:47

10 лютого в Сумах відкрито меморіальну дошку, яка увіковічнює пам’ять Семена Сапуна - голови проводу ОУН на Сумщині. У воєнні роки С. Сапун очолював підпільний провід українських націоналістів. Саме з цього будинку, де зараз розміщене Сумське КРУ в роки Другої світової війни гестапівці повезли його на розстріл. "Низький уклін всім хто долучився до увіковічнення памяті мого батька, спасибі вам”, - подякувала на відкритті донька Семена Сапуна Елеонора Чередніченко.

Дем*ян | 2007-03-22 18:48

Між іншим, є така легенда (доказів не бачив, хоча один мій знайомий займався цим питанням цікавився і говорив, що такі існують), що на тому ж місці нацисти повісили кількох бандерівців, що розбудовували мережу ОУН на Чернігівщині. Чому б їм не поствити пам"ятник? Пам"ятників комуністичним діячам у нас і так вистачає. Один Лєнін чого вартий - краєвид псує...

Вредина | 2007-03-22 16:29

Ну зачем же делать такое шоу из трагедии?!... Да и газон жалко :(

0770 | 2007-03-22 16:11

Дурний ти Миколо ! Хай Бог простить.

Павло | 2007-03-22 15:56

Цірк

Николай | 2007-03-22 15:28

Повытаптывают все, как слоны, а потом жалуются, что в городе ни одного газона не осталось.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM