УНП інформуватиме чернігівців про євроатлантичну інтеграцію
17 березня в суботу Українська народна партія розпочне інформаційну кампанію щодо вступу України до євроатлантичних структур, зокрема НАТО та Євросоюзу.
Негативне ставлення частини населення до названих об’єднань зумовлено здебільшого непоінформованістю громадян про ці структури, - вважають в УНП.
Українська народна партія планує встановити по місту інформаційні намети, в яких чернігівці отримають друковану літературу, з роз’ясненнями щодо перспектив України після вступу до європейської спільноти.В подальшому партійці організовуватимуть низку круглих столів та прес-конференцій в обласному центрі і районах області. Проводитимуться зустрічі в рамках інформаційної кампанії також і в сільській місцевості.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4256 |
Додати коментар: