Останнє оновлення: 08:30 четвер, 13 листопада
Церква і влада
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Спроба демонтажу "барикад" під Катерининською церквою та реакція міліції

Чернігів: Спроба демонтажу "барикад" під Катерининською церквою та реакція міліції

ВитренкоСьогодні близько о пів на восьму ранку відбулася спроба демонтувати намети ПСПУ біля Катерининської церкви.

Розібрати намети намагалися представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу, яких одразу затримала міліція.

За словами затриманих, голова секретаріату МНК Ярослав Ілляш роз’яснив вітренківцям, що вони перешкоджають йому, як віруючому, потрапити в храм, що належить релігійній громаді УПЦ Київського патріархату, і тільки після цього розпочався демонтаж наметів. За тим одразу з’явилася велика кількість міліції, що оточила хлопців, а потім почала „пакувати”, поклавши всіх на асфальт обличчям вниз.

За словами голови чернігівського осередку МНК Дениса Дем’яненка до всіх представників його організації правоохоронці застосували фізичну силу, а деяких били по обличчю.

Спроба дізнатися, щось у наших представників органів правопорядку журналістам не вдалася, ба навіть, вони в брутальний спосіб були вигнані з вестибуля міського відділу УМВС, черговим майором Ігорем Савенком.

На запитання чому пресі не дозволяють поспілкуватися з вже допитаними представниками Молодіжного Націоналістичного Конгресу цей вельмишановний міліціянт підвищивши голос відповів, що не зобов’язаний нам нічого пояснювати і що ми йому не начальство. Відпустити вже допитаних хлопців він відмовився. А на запитання „чому?” пролунало вже трохи підзабуте нами „тому що!”.

До речі, за збігом обставин це виявився саме той майор Савенко, який у жовтні 2004 року не пускав до відділу представників правозахисних організацій до затриманого студента Олександра Коваленка, якому за участь у виборчій кампанії на стороні Ющенка „шили” справу фальшивих грошей. І, навіть, стверджував, що ніякого Олександра Коваленка він знати не знає, а тим більше його ніхто не затримував.

Втім під тиском адвокатів та народного депутата Владислава Атрошенка міліція призналася, що утримує під вартою студента.

Ну як тут не сказати „... а не пройшло й два роки”.

Після трьох годин утримання віруючих у відділку, депутат Новозаводської районної ради, заступник голови обласної організації Української народної партії Андрій Глухенький, посилаючись на статтю закону, почав вимагати у чергового відпустити затриманих, або пред’явити їм звинувачення.

Андрій Глухенький сказав, що він не зрушить з місця поки тих не відпустять. У відповідь працівники міліції почали застосовувати до нього фізичну силу і стали заламувати йому руки, та порвали костюм. Зрештою, почувши ґвалт, зі своїх кабінетів таки спустилися начальник міської міліції Едуард Альохін та його заступник Олександр Попсуй, які відігнали від депутата нападників у формі.

Після інциденту міліція змушена була відпустити затриманих.

Брутальні дії міліції завжди викликали обурення в народі. Після Майдану ми всі щиро вірили, що „міліція з народом”, втім, мабуть знову  повертаються часи, коли саме народ треба берегти від міліції!

До теми:

Коментарі (34)

Костя | 2006-09-10 17:31

Ну че?

Повылазили уроды из отпусков?

Теперь до следующего августа будут одни с другими в перетягивание каната играть..

Идите ка вы лучше... опять все в отпуска..

Василь Чепурний -- аноніму | 2006-09-08 20:28

Правонаступницею козацьку громаду визнано спеціальною ухвалою Міністерства юстиції України. Друге -- що спецальних хоругв УПЦ МП не існує, уявіть, я знаю -- пишучи так, я хотів показати приналежність пікетувальників. Ви ж не заперечуєте свою належність до т.зв. УПЦ МП? Щодо історичної спадкоємності -- дійсно, з лихої долі чернігівські козаки воювали у складі російського війська, але Катерининську церкву вони будували таки за свої, а не московські гроші, і на українській землі, не думаючи про Російську імперію. То ж чого ми маємо від них відмовлятися? Зрештою, якщо Козловський співав і російською мовою, Гоголь писав і російською мовою, Корольов конструював ракети для російської, чи то пак, совєтскої імперії -- то ми чомусь маємо визнати їх НЕУКРАЇНЦЯМИ? Як кажуть в Одесі, нє дождьотєсь:) Блокують не тому, що хтось почав заносити речі, адже це він робив на основі законного рішення влади, а тому, що така каманда надійшла з Москви, де два сини владики Амвросія трудяться і звідки привозив інструкції пан Кауров. До речі, а як ви дивитесь на те, щоб українські православні заблокували Троїцький собор, адже він збудований на гроші гетьмана Мазепи? Ви ще не забули, що він анафемований Вашою церквою, в той час як Українська і Єрусалимська церкви моляться за нього... Про самозахват храму говорять не тільки ті, що тримають прапори, але священики УПЦ МП!

Василю Чепурному | 2006-09-08 16:59

*козацькій православній громаді, яка визнана ще 1992 року правонаступником будівничих-козаків*



Я вибачаюсь, але, наскільки мені відомо, ця козацька громада сама виникла у 1992 році. Хто її визнав правонаступником?

Козаки (Чернігівський полк), які будували Катеринку, воювали у складі російського війська, тобто тієї держави, яку сучасні «козаки» ненавидять лютою ненавистю. Як тоді можна казати про правонаступництво? Правонаступником Руської церкви того часу є УПЦ (не КП) і, відповідно, і козацька громада, яка є вірною УПЦ. Наскільки мені відомо, згадана Вами громада є вірною УПЦ КП. Тобто, говорити про правонаступництво недоречно.

Доречі, хоругв Московської патріархії не існує у природі. Вас дезінформували.

А блокують тому, що хтось почав заносити речі до церкви, не маючи на те права.



*якщо суд передасть храм Київському патріархату, будєм дєлать самозахват*

Можливо, ті хто тримають прапори ПСПУ так і кажуть. Неймовірно, що це кажуть ті хто тримає хоругви.

 Не знаю за чиї гроші моляться вітренківці, я молюся безоплатно.

Володимир | 2006-09-07 22:50

Шановні, владі вигідно мати такі конфліктні місця в Чернігові, бо вони відволікають увагу народу від бездіяльності нашої влади, І чим довше і чим більше буде у нас таких КАТЕРИНОК, тим довше зможе наша влада спокійно дрімати в своїх розкішних кабінетах.

Бибалуну | 2006-09-07 16:48

И таки да ;-))))

Cергій | 2006-09-07 13:16

Міліціонеру. Мені (і не лише) відомий факт, що компрометує міліцію: ви нічого не зробили коли вітренківці ставили свої палатки ігноруючи рішення облдержадміністрації. Дайте відповідь на одне питання: чому??? І все.

George | 2006-09-07 11:56

а виной всему как всегда бабки...

М.П. | 2006-09-07 10:14

Тверезомислячий люде!

Чому церковні справи найбільше привертають уваги коментаторів ?

Тому що... ім можна пробачити як хворим або тим, що на шляху до певної хвороби, яка має більш ніж 250 різновидів.

А спецслужбам, цинікам використовувати шизофреників-фанатиків особливо на релігійному грунті у політичних розборках або піарпроектах великій гріх і підрив моралі у суспільстві.

Ці нещасні люди заслуговують на милосердя, а поводирів(типу деві христос та мордатих, голубих, депутатствующих) ... за грати і громадський осуд.

Це завдання для нормальної влади !

А що на практиці ?

Судіть самі...



bibaloon | 2006-09-07 01:37

Господа, когда наконец закончится бред в нашей стране???

Вместо того чтоб вместе что-то делать вы грызете друг другу глотки, из-за чего??? бог, как мне всегда казалось, один а у вас еще и вера одна!!! и не важно к кому в церковь вы ходите, к подчиненному московского птриарха или киевского...



Одним скажу, нафиг забирайте свои палатки с исторического места, вы там не только смешно но и глупо смотритесь...



А "Ярым мнимым патриотам националистам" может хватит тупить, вы лучше посмотрите сколько вас патриотов идет служить в патриотически настроенную армию... Не пойму одного почему националисты больше всех от армии косят...

и орут на каждом шагу о своем патриотизме и любви к Украине...





А за попытку прогнать идиотов правда спасибо!!!



И скажу честно, если бы правда об акции многие черниговцы знали бы, то мы бы собрали не одну сотню людей... и того наряда не хватило бы чтоб положить всех на землю...

Аспид | 2006-09-06 21:21

Молодцы Олексий Пий и Наталия,чувствуется школа провокаторов, но слабенькая. Учитесь: Как разобраться хто "патріоти", а хто "наволоч" и "грязь"? Когда после Ваших призывов "непримиримые святоши"(а вернее недолёкие студенты и остальная заказная братия) кинется бить морды друг другу, мы с вами втроём идём на халявное пиво(за счёт прихожан,но я плачу). Те кто выживут около Екатерининки и кого не загребут в кутузку - "патріоти". Самые "ярые патриоты" за 50 дохлых президентов США подтвердят не ярим, но "патриотам",что мы с тобой Олексий Пий были в первых рядах "самых ярых патриотов" по борьбе з "наволоччю" и "грязью". Они же, "ярые патриоты", еще за 20 понятно каких президентов, подтвердят,что Наталья была в первых рядах "наволочі" и "грязи". (Проплаченая (из денег прихожан) НАМИ СЛАВА лучше делиться на двоих,чем на троих.) Кто нам такая Наталия?Родственница наша - Наталия?А дальше как по писаному- нам с Пием по церковному сану и льготы от прихожан(и за их же естественно счёт): по проезду в такси, вечері в кабаках,халявной водки и пива и многое,многое другое. Не считая постоянной свиты из красивых монашек. Ну а Наталии естественно не повезло. А ненадо было ей с нами на пиво ходить, не женское это дело. Ну как вам Наталия и Пий такой сценарий. Я вот думаю, а зачем мне собственно в пик Славы Олексий Пий...

Північ | 2006-09-06 21:15

МНК як і завжди на висоті.Хлопці молодці!!

Слава Україні!!!

Дем*ян | 2006-09-06 20:17

 Панове, схоже, що більшість навіть не розуміє взагалі всю абсурдність ситуації! Мови про захоплення церкви ми не вели і цього не планували! З нами навіть священника не було для освячення храму (цього вимагає досвід УНСО, яка захоплювала раніше московські церкви)!

 Ми хотіли одного: щоб держава (в обличчі директора заповідника "Чернігів стародавній" пана Сарани) мала доступ до своє власності (церкви св.Катерини), але ця ж сама держава (на цей раз в обличчі міліції) нам цього зробити не дала! Вдумайтесь в це! Або це я чогось не розумію, або у нас просто є різні влади, які мають категорично різне відношення до одних і тих самих подій у державі.

 Двоєвладдя?

прохожий | 2006-09-06 18:49

Олексій Пій, а ти сам що сьогодні о 17 годині робиш?

МІЛІЦІОНЕР | 2006-09-06 18:32

Для Mr.Y., Сергія та інших, хто незадоволений роботою міліції. Будьте виваженими. Не треба брутальними висловами на адресу всіх правоохоронців себе принижувати.

Краще, якщо Вам стали відомі факти, компрометуючі міліцію, або будь- які злочини, звертайтеся за телефонами довіри: УМВС - 619-700 (доповідь йде безпосередньо керівнику УМВС); ВВБ (відділ внутрішньої безпеки) - 619-462; УБОЗ УМВС - 662-844. Телефон довіри МВС України - 8(044) 256-16-75.



Для Горожанина.

Слово „дискредитація” тут недоречне. Ви же досвідчена людина. Щодо конфлікту, то, згідно закону, міліція повинна забезпечувати охорону громадського порядку. Припиняти прояви хуліганства. Що вона й зробила в даному випадку. В політику, як Вам відомо, міліція в не грає. Тому на „политкорректные вопросы” відповідати не буду. В релігійні конфлікти міліція не втручається. Але, коли відбувається грубе порушується закону, повинна відповідно реагувати.

Якщо Ви вважаєте, що десь були порушення з боку пересічних громадян чи правоохоронців, в даній події чи інших, - звертайтесь за вище вказаними телефонами або в інші правоохоронні органи, в судові інстанції.





Для всіх. Точка зору, яку може висловлювати людина в наші державі в побуті, з трибуни, в засобах масової інформації тощо - це є великий прорив в демократії у нашій Державі. Безумовно, це дуже добре. Але брутальне, іноді з нецензурним присмаком паплюження всієї, в даному випадку правоохоронної структури, окремими нашими співгромадянами, все ж таки повинно присікатися. Та нехай це вже буде на їхній совісті.

Василь Чепурний- | 2006-09-06 18:02

Чомусь усі так уповають на суд... А що має розглянути суд? У нормальній державі мав би розглядати питання про бездіяльність міліції щодо порущення законності вітренківцями і промосковськими попами, а в нас розглядає позов громадянина Рудьковського на рішення влади повернути храм законному власнику -- козацькій православній громаді, яка визнана ще 1992 року правонаступником будівничих-козаків. Рудьковський подав позов в інтересах музею, бо він, бачте, не можу користуватися культурними надбаннями українського народу. Як кажуть в Одесі, падєржітє маю смєтану, а я пасмєюсь! Натомість суд би мав розглядати на якій підставі група осіб під прапорами ПСПУ і Московської патріархії чи то пак, хоругвами-- змішались у них прапори і хоругви... блокує вхід до об"єкту Національного архітектурно-ісотричного заповідника "Чернігів стародавній"? Та це, ні "любителів української культури", ні "канонічєскіх" православних не турбує, як і те, що храм затікає і всередині псується внаслідок блокування. А когось цікавить чому попи під Катерининкою прямо говорять -- якщо суд передасть храм Київському патріархату, будєм дєлать самозахват! І чому там майорить російський імперський прапор? І на чиї гроші вітренківці там, прости Господи, "моляться"?

Олексій Пій | 2006-09-06 16:38

Пропоную всім патріотам викинути сьогодні увечорі о 17-00 всю наволоч від церкви

Олексій Пій | 2006-09-06 16:37

Пропоную всім патріотам викинути сьогодні увечорі о 17-00 всю наволоч від церкви

той шо писав Дем"яну | 2006-09-06 16:27

*хлопці намагались це зупинити, раз влада не здатна!* - тобто Ви вважаєте нормальним вирішувати ломакою те, що на Ваш погляд не вирішує влада?

Далеко підете товариши. Пардон, пани.

Чомусь ніхто не хоче зрозуміти, що завдяки Вітренко (хоч це мені прикро констатувати) залишається статус-кво. "Борці" за українське щастя не змогли порушити закон, силком захопивши храм, і самі вітренківці храм не захоплюють.

От і добре. Нехай суд вирішує.

Олександр коваленко, активіст ГМ | 2006-09-06 15:50

Раз уже автор згадав моє призвіще в статті, напишу короткий коментар.

На мою думку, хлопці одночасно праві і неправі. Але питання не в цьому.

В цій ситуації вину має взяти на себе обласна адміністрація, адже вже більше двох місяців триває бардак біля церкви, а влада на це просто не звертає увагу. Тому, одні стоять під церквою, а хлопці намагались це зупинити, раз влада не здатна!

МНК Волинь | 2006-09-06 15:33

Молодці хлопці! Якщо не МНК, то- хто?

Слава Україні!

Земляк | 2006-09-06 14:52

Ну нарешті! Хоч одні сміливці знайшлись. А то "гарячі фінські хлопці" якої-небудь європейської країни на другий день би роздуплились і гнали б "верующих атеистов" в три шиї, а нашим треба 2 місяці - терпляча, бач, нація. Ну "лучше поздно чем никогда". З почином Вас МНК!

"Наталия" права - як блокувати, то міліція не втручається, а як...

У самого тут в Києві нерви не витримують - скільки можно чекати. Хтось справді казав - суд чекає вітру з Печерських пагорбів.

Доречі, коли там слухання???

Наталия | 2006-09-06 13:54

Я думаю, что людям, которые строили Катерининку, и в страшном сне не могло присниться, что когда-нибудь в ней разместят музей! Церковь, Храм - только тогда живет, когда выполняет свою основную миссию, дает людям возможность стать чуть-чуть ближе к Богу. Церковь - это то место, , куда идешь с надеждой, с болью и веришь, что тут тебя обязательно услышат. А может, и помогут... Мне кажется, что те, кто предлагает оставить в Катериненке музей, скорее всего просто хотят отмахнуться от этой проблемы.

Скоро Покров, день очень почитаемый козаками. И что, в этот день тоже стоять в сторонке, наблюдая за вакханалией под прапорами ведьмы возле стен Храма?? Может, и правда надо собраться и всем вместе очистить это место от грязи?

Дем"яну | 2006-09-06 13:39

Ви і є злочинець.

Там де не працює Ваша голова, Ви розпускаєте руки.

Впевнений, що Ви не знаєте, навіть, що таке Літургія. Але це Вам і не цікаво, бо ж Ви - "борець" за щастя українського народу. А те що Бог для Вас на десятому місці, якщо взагалі є, то вже наче б то і не важливо.

Тільки чи потрібне таке Ваше щастя народу?

Все ви в ляльки граєтесь.

Місцевий патріот | 2006-09-06 12:30

Одні замовили, інші - виконали успішно, треті - отримали бабки на продовження блокування церкви, бо "істратілісь".

Хто ж кукловоди ?

Одні й тіж.

прохожий | 2006-09-06 12:19

Господа не волнуйтесь Вы так,религия тот же бизнес,идет борьба "конкурирующих фирм" за финансы прихожан.Проведите аналогию хотя бы с событиями на Никопольском ферросплавном или на Черниговоблэнерго. У Екатерининской церкви менты действовали в рамках закона - пресекли неправомерные дейсвия "религиозных" оппонентов, которые однозначно вылились бы в драку и в итоге обе стороны всеодно к тем же ментам побежали бы в соплях,слезах и крови.А Вы бы в инете вопили о бездействии милиции. А менты действительно козлы - козлы отпущения в Ваших грязных играх.А в Екатерининке лучше музей оставить.

Горожанин | 2006-09-06 12:15

По моему милиция себя только лишний раз дискредитирует такими вот комментариями. Но поскольку пишет непростой милиционер что видно по тексту, позволю себе несколько политкорректных вопросов.

Где же вы были уважаемые и кто вам не отдал команды, когда грубо нарушались законы и УК, предусматривающий ответственность за разжигание религиозной розни и препятствование совершению религиозного обряда. Почему, уважаемый, лица, заблокировавшие верующим вход в храм, не лежали мордой в асфальт на законных основаниях. Смотря на то как милициях грубо потокает нарушению закона и болезненно реагирует когда "белых и пушистых" нарушителей закона трогают, хочу спросить: Вы чьих будете? Ведь Конституция не оправдывает как подчинение преступным приказам, так и преступное бездействие. Кто может гарантировать исполнение закона, если издевательству над законом потокает милиция?

Надеюсь на вразумительный ответ.

МІЛІЦІОНЕР | 2006-09-06 11:09

Хто не розуміє та висловлює свою думку про роботу міліції в брутальній формі, той зневажає самого себе. Що не кажи, а всеодно, коли з людиною щось трапляється, всі звертаються до правоохоронців.

 Згідно закону міліція має забезпечувати охорону громадського порядку. Навколо Катерининської церкви теж. Всі її дії правомірні. Згідно різних пунктів Закону „Про міліцію” у даному випадку правоохоронцями могли ще й застосуватися спецзасоби. Але вони поводилися коректно. Те що поклали на землю правомірно.

 Співробітники міліції втрутились лише тоді, коли почались порушення правопорядку (нецензурні вислови, намагання пошкодити кріплення наметів, які належать "Прогресивно-соціалістичній партії”.

    Галасу й наслідків було б набагато більше і серйозніше, коли б міліція дозволила цим приїжджим молодикам свободу дій. Інша сторона, що блокує церкву, осторонь не стояла б.

    У випадку нападу прогресивних соціалістів міліція обороняла би приїжджих хлопців. Це закономірно. Хто порушує закон той винний.

А зараз запитання для всіх.

Навіщо і з якою метою три десятки хлопців було зібрано і привезено до „Катеринки” о 7 годині ранку?

Чи були б усі молодики направлені до Чернігівського міськвіділу міліції для з’ясування особистостей, якщо б вони просто споглядали на події, що розгорнулися біля церкви?

Для чого з хлопцями знаходилась не Чернігівська журналістка, яка фіксувала на відеокамеру подію? Чому не протягом двох місяців, а саме підчас приїзду цієї групи їй знадобилося побачити ворота та замки на вході до церкви?

А ще багато запитань.

Чим швидше суд прийме рішення від якого залежить доля церкви, тим швидше вирішиться її доля. А правоохоронці повернуться до більш потрібних для суспільства справ.



Олексій Пій | 2006-09-06 10:07

"Король мертв - да здравствует король!". Кочубея пішли - але його послідовники залишилися. Не змінилися за два роки ані Альохін, ані Попсуй, не кажучи вже про рядових мусорів.

26 листопада 2004 року міліція теж захищала злочинців у міськвиконкомі, але великий Український народе зміг добитися того, щоб рішення було прийнято на його користь. Пропоную зараз зібрати декілька сот патріотів - і вигнати всю московську наволоч з-під Катерининської церкви.

А затриманим хлопцям пораджу писати скарги на ім"я прокурора на дії міліції.

Cергій | 2006-09-06 09:39

Настрій з самого ранку був ніякий. Але прочитавши пости Наталії та Горожаніна відчув полегшення. Дуже радий, що в Чернігові є такі люди. Спасибі. І хлопцям з МНК теж.

Горожанин | 2006-09-06 08:43

ооо

Слыш ты, тройной ноль! Шариков-любитель "незаезжих" витренковских уродов оскверняющих храм! В интернете хорошо быть смелым, пока тебе по соплям не надают в реале. Ребятам попытавшимся свернуть эту нечисть РЕСПЕКТ!!!

Горожанам:

На вопрос где были менты можно ответить вопросом "А судьи кто?" Ведь по закону эти бараны могли ставить свои паски где угодно, если бы при этом не нарушали права горожан молиться, не попирали их свобод и т.д ит.п. Поэтому догадайтесь с трех раз, кто нарушает законы и Конституцию? Те кто пакует ребят, делающих за милицию их работу.

И еще о беспределе.

Говорят, этим нехристям провели в палатки электрику!!! За чей счет спрашивается в то время как для народа дорожает газ, электроэнергия, тепла, квартплата.

Чую, кто-то скоро доиграется. Но это уже будет не оранжевое выпускание пара. Чернигов тихий-тихий, но прорывает его потом так, что мама не горюй...

ооо | 2006-09-06 07:12

надавали менты по соплям заезжим уродам -и правильно сделали!Своих дятлов хватает-нет,закупают из других регионов.

Наталия-сама сброд...

Знаток | 2006-09-05 22:39

вообще не понятно из- за чего шум да большинсву черниговчан по барабану какому патриархату отдадут церковь, главное, что бы не дай Бог не додумались разгромить её при поповском дерибане, я бы оставил её музеем и думаю , что многие меня поддержат, что бы ни тем ни другим. Позор провокаторам организовавшим этот дерибан. Да на сколько я знаю глава православной церкви во все времена был один- Всея Руси, а не зависимых украинских не было, так давайте Папу Львовского изберём, или ещё как нибудь отделимся. Мы уже на отделялись до того, что счёт за квартплату пришёл почти в 2 раза больше, так, что бездельник Глухенький не там пиарите пойдите за снижение тарифов под окнами Гольца поголодайте

Дем*ян (МНК) | 2006-09-05 22:20

 Мені, як учаснику цих подій, приємно, що наша справа має підтримку серед населення. я це помітив ще коли стояв у наметах УНП біля Катеринки на противагу вітренківцям.

 Хочу додати, що в відділку міліції до нас поставились як до кримінальних злочинців: знімали на відеокамеру фасанфаспрофіль ті знімали відбитки пальців(!), хоча і не мали на це жодного права. В зв"язку з цим МНК розпочне ближчим часом акцію "Сдай свої видбитки Катеринчуку" - ми запропонуємо всім охочім поповнити картотеку відбитків пальців чернігівської міліції. Подробиці буде повідомлено ближчим часом.

Наталия | 2006-09-05 22:01

Нашей милиции – позор, позор, и еще раз ПОЗОР!!! Где вы, негодяи, были тогда, когда ставились палатки возле церкви? У вас не было сил, желания или указания сверху – навести порядок? Это ВАША вина, что уже два месяца какой-то сброд за деньги абсолютно “безработной” Витренко гадит возле святого Храма!

24 августа тошно было смотреть на наших “отцов” города и области во время митинга у Камня борцам за волю Украины. Они старались не оборачиваться в ту сторону, где вокруг Катерининки наматывали крестные круги “канонические” граждане.

Я хочу обратиться к тем ребятам, которые там были сегодня. Спасибо Вам! Я так понимаю, что Ваша акция не была для милиции неожиданностью и они Вас ждали. А вот мы, жители Чернигова, узнали об этом из новостей. Очень жаль, что поздно. Иначе милиции пришлось “поработать” с большим напрягом. Всякому терпению рано или поздно приходит конец. Тот, кто посеял ветер, еще пожнет бурю.

закрити