Последнее обновление: 17:29 среда, 19 ноября
Загрузка...
Найкращі тести
Результати Виборів-2006 / Прес-анонс
Вы находитесь: Политика / Чернигов / Чернігів: Діючий міський голова зробить заяву про фальсифікацію виборів

Чернігів: Діючий міський голова зробить заяву про фальсифікацію виборів

Сьогодні, у вівторок, 28 березня 2006 року об 11.00 в Незалежному громадському прес-центрі «Вибори-2006» з журналістами зустрінеться діючий Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Він зробить заяву щодо фальсифікацій виборів мера міста Чернігова. Також пан Соколов наведе конкретні факти, які це підтверджують.
Місце проведення прес-конференції:

Незалежний громадський прес-центр “Вибори-2006”:
м. Чернігів, Проспект Миру, 21-а, 6-й поверх, к. 67.
 
 
Час проведення прес-конференції:
28 березня 2006 р., вівторок, 11.00

Комментарии (11)

ZAGADKA58 | 2006-03-30 18:17

Виталию і пересічному

Ті, що самі нічого не роблять критикують зроблене (і гарно зроблене ) іншими. Грош вам ціна, крикуни.

Виталий | 2006-03-30 12:01

Комментаторам, которые кичатся отремотированными дорогами:



Нашли, чем гордиться. Давно в центре были? Посмотрите, что случилось с асфальтным покрытием, которое было, как зеркало сразу после укладки. Не было средств, чтобы сделать качественно? Или же всё-таки часть выделенных осела в чьих-то карманах?..

пересічний | 2006-03-28 16:29

Шановна громадо! Розплющте очі "освітлення стало кращим, церкву відремонтували, контейнери придбали"- та якщо полічити гроші "убухані" у все це, то воно золоте для нас з вами. Та доречі зроблено у попихах десь за останні півроку. Хочу нагадати підлабузникам бувшого мера ще і про турецькі труби для колектора (в Україні труб не має?). Та жителі нашого рідного міста не "лохи" термін розпізнати хто є хто у нас був. Що до того , що наш новий мер киянин, то це взагалі абсурд ,адже родом він із Чернігівщини і всіма своїми діями довів , що гідний бути керманичем нашого міста. Та і взагалі досить нам ділитися на донецьких, дніпропетровських, київських і таке інше , вибори відбулися , ми всі Українці і ми довели це. Тепер прийшов час працювати. Хто за?

!!!Чернігівець!!! | 2006-03-28 15:09

підтримую Ігоря та Олександра, чи Ви думаєте, що киянин подбає про місто краще Соколова? Що це за дані голосувань, якщо кого не запитай всі знайомі голосували за Соколова? Брудом всі поливати вміють!

Олександр | 2006-03-28 12:41

Да глянте Ви на місто, воно що було таке гарне та чисте 5 років тому? Йдуть реконструкції будівель, відновлюється та встановлюється освітлення, ремонтуються дороги...

Проїдте Україною, де Ви ще знайдете таке квітуче місто як Чернігів? Спокійне, чисте, освітлене. Вночі не боязко ходити по вулицям, дітям є де гратися.

Людина підібрала команду, знає всі наболілі місця міста, знаходить рішення щодо їх вирішення.

Вдачі Вам пане Соколов!!!

ZAGADKA58 | 2006-03-28 12:29

Zagadka-весні Весна, ти незряча? Чи чиїсь долари очі заліпили, що мити їх теплою водою не можна і про це не знаєш. як не бачиш того, що місто стало освітленим. погарнішали будинки.та ж Катеринка. зручні контейнери мусорні.Люди стали впевненіші в майбутньому.Весно, оглянись навкруг. і не повторюй завчений текст про "крадуть"

петро | 2006-03-28 12:13

Шановний пан Станко я згоден з Вами повністю, але все одно для цієї людини (Соколова) це буде такий холодний душ , що аж гай-гай. Він же по суті своїй нікчема- ніхто і ніщо ,а почував себе пупом землі. Тепер опуститься на цю земельку. А Микола Петрович(Будко) я вважаю не буде підбирати подібний непотріб, бо воно нікому не треба .Ну хіба що в водоканал, так і там мабуть як завжди - була влада , то було і кумовство, а тепер наврядчи.До речі так само і на ТЕЦ і в ПМК210 і на багатьох інших соколовських об"єктах.

Лариса Миколаївна | 2006-03-28 12:10

Хотілося б побачити % інших чернігівських кандидатів в мєри. Чомусь ніде немає цих цифр.

Станко | 2006-03-28 11:38

Та перстаньте... Хтось має сумніви, що Соколов не знайде собі тепленьке місце в дер.органах?? Можна подумати, що він через місяць піде на облік в центр зайнятості і буде там стояти по чергах, та бігати відмітки ставити раз в тиждень :))

Знову ж таки, друган Бутко пригріє як будівничий Батурина, там є де погуляти організаційній кмітливості соколика :)))

павло | 2006-03-28 10:38

Пан городнічий Ви зараз схожий на одного знайомого персонажа з мультика, який все скулив "Акело промахнулся! Акело промахнулся!" Iдiть вже до дiдька на пенсiю

весна | 2006-03-28 10:23

Пізно вкакались пане Соколику ви наш біло-голубий!!!!! Працювати треба було хоч трішечки на місто ,а не на кишеню. Час був - п"ять років.
закрыть