Останнє оновлення: 22:00 неділя, 3 листопада
Технології
Ви знаходитесь: IT / Україна / Дрон – дешевий та швидкий помічник!?
Дрон – дешевий та швидкий помічник!?

Дрон – дешевий та швидкий помічник!?

Весь світ вже давно широко використовує дрони. Хочемо розповісти про світовий досвід, може він стане в нагоді нашим фермерам та виробникам.

Невже ця маленька «Іграшка» щось може?

«Так», – відповіли фермери, нафтові компанії, фірми з електропостачання, і заощаджують значні кошти.

Практично всі світові лідери нафтової галузі вже впровадили дрони в повсякденне життя фірми. Тепер немає потреби об`їздити всі трубопроводи – чи не сталося чогось? По маршруту прокладання запускають дрон, який фільмує все в найкращій якості і фахівці в офісі уважно все досліджують. Заощадження йде за рахунок екіпажів, які на машинах їздили по маршруту, бензину, амортизації автомобілів ( дрон літає на батареях, які заряджають від електромережі).

Також дрони допомагають постачальникам електроенергії: біля кожного стовпа піднімати, опускати люльку – дуже марудна справа. А так: запустив дрон і на екрані в офісі все роздивляєшся, наближуєш або віддаляєш картинку. Дуже важливо, що можна продивлятися зйомку в динаміці (за місяць, рік) і не робити авральні ремонти, коли вже щось сталося, а прогнозувати, коли саме треба зробити попереджувальний ремонт.

Уявіть: 48% всіх комерційних дронів в світі використовується в сільському господарстві.

Ви спитаєте: а тут що? Дрони корів доять? Ні, але є багато цікавинок в цій галузі.

Наприклад, корови знаходяться на вільному випасі і над ними пролітає дрон, він чітко вказує, яка з корів готова до запліднення. Здається, що це – казка. Але це – наука. Корова, що готова до запліднення, має температуру тіла лише трішечки вищу, аніж все стадо, але для дрона з правильно підібраною камерою цього досить.

Рослинництво – тут взагалі безмежне поле для використання дронів. Про стан наших доріг зайвий раз розповідати не треба, та й бензин дорогий. Дрон, облітаючи Ваші поля, докладно повідомить як виорали, засіяли, в якому стані поливна система, водні канали та багато іншого. Оприскування полів дронт теж на себе радо візьме. Для порівняння: 1 година польоту літака-оприскувача дорівнює вартості цілого дрона.

Завдяки дронам з’явилася така форма ведення ефективного господарства, як точкова. Вона полягає в тому, що завдяки зйомці полів в різних спектрах та накопиченню матеріалів за якийсь час, можна чітко вирахувати куди саме необхідно додати добрив, гербіцидів, пестицидів, збільшити полив. Тобто не розкидати дорогі ресурси на всі поля взагалі, а тільки де треба. До речі, ця стратегія не тільки заощаджує такі дорогі ресурси, а ще й дозволяє свою продукцію продавати як екологічну, бо для її вирощення були використані всі хімікати по мінімуму. Якщо сільгоспвиробництво застраховано, дрон зніме якісне відео по всіх страхових випадках.

Інформацію надала компанія «Українські роботизовані системи» 
Більш детальну інформацію та консультації можна отримати, написавши на адресу:
dr@urs.net.ua чи за телефоном (0681152365.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Історія Чернігова прийшла у Спас

SVOBODA.FM