Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Бізнес
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / Заснована Маском компанія Hyperloop закривається та розпродає активи
Заснована Маском компанія Hyperloop закривається та розпродає активи

Заснована Маском компанія Hyperloop закривається та розпродає активи

Компанія Hyperloop One, яка мала на меті забезпечити транспортування людей і вантажу на великі відстані через герметичні металеві труби зі швидкістю звуку, закривається та розпродає свої активи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

За словами співрозмовників, компанія звільнила більшість своїх співробітників і намагається продати свої активи, що залишилися, включаючи тестовий трек і обладнання.

Іншим працівникам, яким доручено наглядати за продажем активів, повідомили, що їхня робота на компанію закінчиться 31 грудня.

На початку 2022 року в компанії працювало понад 200 осіб.

Зазначається, що Hyperloop One, який колись був відомим стартапом, зібрав понад 450 мільйонів доларів США з моменту заснування у 2014 році.

Компанія побудувала невеликий тестовий трек поблизу Лас-Вегаса, щоб розвинути свою транспортну технологію, і деякий час мала назву Virgin Hyperloop One після інвестицій Virgin мільярдера Річарда Бренсона.

Проте Virgin відмовилася від бренду після того, як минулого року стартап вирішив зосередитися на перевезенні вантажів, а не людей.

Дубайський конгломерат DP World підтримував Hyperloop One з 2016 року та володіє контрольним пакетом акцій. Решта інтелектуальної власності стартапу буде передано DP World.

Концепцію транспортної системи Hyperloop у 2013 році запропонував американський підприємець Ілон Маск. Вона передбачає створення системи, в якій пасажирські капсули переміщаються по трубах зі зниженим тиском на швидкості, близькій до швидкості звуку. Передбачається, що розвиток Hyperloop дозволить істотно прискорити переміщення людей і зменшити затори на дорогах.

У червні 2018 року Міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop Transportation Technologies домовилися про співпрацю в галузі розвитку технологій високошвидкісного транспортування - Hyperloop.

Тодішній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Hyperloop з'явиться в Україні через п'ять років. Також у Мінінфраструктури заявляли, що квиток на Hyperloop коштуватиме дешевше, ніж на літак і поїзд.

У листопаді 2018 року Омелян говорив, що реалізація проєкту Hyperloop в Україні йде за планом.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM