Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
злиття
Ви знаходитесь: Економіка / Україна / На тлі прийдешньої приватизації «Укрпошта» почала злиття з «Пресою»
На тлі прийдешньої приватизації «Укрпошта» почала злиття з «Пресою»

На тлі прийдешньої приватизації «Укрпошта» почала злиття з «Пресою»

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" почав процес злиття з державним підприємством "Преса", яке спеціалізується на поширенні періодичної і неперіодичної преси в Україні та за її межами. Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Фінансові труднощі

"Зустрівся з колективом і дав старт процесу інтеграції "Укрпошти" та ДП "Преса". Не зважаючи на 2 держкомпанії - спробуємо все зробити швидко, ефективно і головне вигідно", - написав він.

Також Смілянський повідомив, що сьогодні держпідприємство «Преса» має великі фінансові труднощі.

Чим займаються компанії

«Укрпошта» - національний поштовий оператор, який має найбільшу мережу в Україні - 11 тис. відділень.

«Преса» - державне підприємство, створене в 1998 році. Діяльність підприємства спрямована на задоволення потреб фізичних і юридичних осіб в періодичних і неперіодичних виданнях, іншої друкованої продукції на території України та за її межами.

Велика приватизація

12 серпня 2020 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що Кабінет міністрів України має намір залишити під контролем держави близько 300 підприємств з більш ніж 3 тисяч.

Того ж дня, 12 серпня, з приватизаційного списку виключили понад 20 підприємств.

У січні Фонд державного майна України оприлюднив перелік об'єктів великої приватизації на 2020 рік. У список увійшли 11 підприємств енергетичної сфери.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM